Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Poszukaj na "torze" stron tamtejszych organizacji terrorystycznych :D Załapiesz kontakta, to jakoś Ci podróż zorganizują ;) Tylko pamiętaj. Nie idź w ślady Breivika. Facet poruszył istotne problemy wszechobecnego socjalizmu, totalitaryzmu, panującego na dobrą sprawe w całej cywilizacji łacińskiej, socjali, absurdalnie premiowanej polityki multikulturowości itd., ale swoją agresje skierował na bogu ducha winnych, nieświadomych niczego, zmanipulowanych młodocianych socjalistów. Pamiętajcie, co by uderzyć w ludzi odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy - lokalnych etatystów, socjalistów, skurwysynów z ichniejszego parlamentu, przedstawicieli lewicowych reżimowych mediów, grup interesu itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, W sensie że odzyskać zdrowie psychiczne...?

Bo np, organizacje przestępcze czy inne, często tam rządzący/członkowie mają zdrową psychikę, ale "normalnym" bym tego nie nazwał..

 

hmm..cele,nie wiem ogarnąć się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam bardzo jasno sprecyzowane plany, byłam bardzo blisko ich zrealizowania,chyba aż na tyle blisko, że mnie to przeraziło i wszystko schrzaniłam:(

Po prostu stałam się niszczycielką własnych marzeń!!!

 

Pięknie ujęte! Mam tak samo. I pozostaje mi nadzieja, że uda się naprawić to, co schrzaniłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój cel dnia, to po prostu nie zaprzepaścić żadnej szansy, którą daje mi los. Dziś nawet będzie taka okazja, by sprawdzić, czy ten cel jest realny.

Zobaczę się z kimś i wiem, że muszę być czujna, bo czas ma to do siebie, że lubi nam płatac figle i ucieka zbyt szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×