Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, jestem tu nowa. Roxa, 19 lat.

 

Skoro mowa o marzeniach, celach to ostatnio się zbieram w sobie, by być lepszym człowiekiem. Proste, ale nie do końca, bo czyhaja pokusy i wszystko w jednym momencie może się popsuć.

 

mam taki plan by schudnąć z 10 kg. Waze szesc dyszek, chce ważyc pięć;) to trudne, bo jestem łasuchem i powiedzenie sb NIE to nielada wyczyn dla mnie. Zaraz zakupki i tylko się modlę, by nie zgrzeszyć w markecie...

 

W sumie, gdy mam dół w sensie brak silnej woli, próbuję się motywować myślac o osobie, którą kocham. Może gdy schudnę spojrzy na mnie tak jakbym chciala. To dla niej. Jak mi się uda to dam Wam znać. Mam nadzieję, ze bedziemy sie tu wzajemnie motywować....Pomyślę o Was w markecie i może nic slodkiego nie kupię. Pozdrwiam ;p

 

-- 02 sie 2012, 15:14 --

 

no i się udało, nic słodkiego nie kupiłam. jestem z sb dumna...

 

Mam nadzieję, ze jutro też tak bedzie.

Ważę się 13 sierpnia i zobaczymy ile zrzucę...we wt było szescdziesiat coma szesc...czekam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cel na dzisiaj mam prosty: dożyć do jutra i następny dzień przeżyć lepiej niż ten dzisiejszy. Gdyby tylko mózg mi lepiej pracował to miałbym czym się zajmować.

 

Prosty przykład:

 

John Napier:

Ktoś powiedział, że życie jest za krótkie, żeby grać w szachy ale to wina życia, nie szachów.

 

Same szachy są w stanie zapewnić zajęcia na całe życie i jeszcze braknie czasu. Także w mojej nudzie problemem nie jest brak pomysłu na zajęcie, a raczej niemożność zrealizowania czegokolwiek z powodu zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój cel na najbliższy czas- schudnąć 10 kg.

na przyszłość, od jutra- być dobrym człowiekiem.

na każdy dzien, minutę, sekundę- dążyć do realizacji marzeń.

NIE PODDAWAĆ SIĘ i zarażac optymizmem.

Szukać tęczy nawet gdy nie przeszla jeszcze burza.

tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz fajne cele roxaneczko37.W Twoim wieku też takie miałem.....jesu,dokładnie 6 lat temu:O.Szkoda,że z tych planów mi g.wno wyszło :twisted:

 

Ja jestem z tych, którzy dążą do tego czego chcą. Mam tak odkąd skończyłam 4 lata. Jestem wytrwala, bo wiem, ze zycie jest jedno. Jest jedna szansa, a ja chcę ją wykorzystać. Daj sb kopa w dupsko i do przoduuuuuuuuuu.

Ja trzymam za Cb kciuki. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan numero uno - każdego dnia dawać sobie szansę by pokochać siebie

2 - nie krytykować siebie na każdym kroku

3 - przestać zastanawiać się nad tym co pomyślą o mnie inni!

4 - uwierzyć w to że jestem wartościowym człowiekiem

5 - dobrze traktować moje ciało, nie katować go, nie niszczyć, dbać - dobrze 'je' odżywiać, być dla 'niego' dobrą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan numero uno - każdego dnia dawać sobie szansę by pokochać siebie

2 - nie krytykować siebie na każdym kroku

3 - przestać zastanawiać się nad tym co pomyślą o mnie inni!

4 - uwierzyć w to że jestem wartościowym człowiekiem

5 - dobrze traktować moje ciało, nie katować go, nie niszczyć, dbać - dobrze 'je' odżywiać, być dla 'niego' dobrą!

 

 

przede wszystkim nr 3 ! Idz przed siebie i miej gdzieś zdanie innych. Na świecie jest wiele osób, które by Cię pokochały za nic, ale jest tez wiele takich osób, które by Cię znienawidziły, również za nic. Kazdy ma zwolenników i wrogów. Nie tylko Ty, więc nie ma powodu, by się tym przejmować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×