Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

moim marzeniem jest studiowanie psychologii :smile:

 

a moim - orientalistyki, albo slawistyki.

Studiowalam pedagogike, a z zajec psychologii i psychoterapii mialam wowczas wiecej niz na swpsie- ja to podziekuje. choc nie rpzecze, niektore rzeczy fajne. no i przynajmniej zbadalam sobie iq ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałem dziś mamie o moich celach życiowych - eutanazja w Holandii, więzienie w Norwegii nie była zadowolona.

 

;)

choc wiezienie w norwegii to podobno czysta przyjemnosc. zdecydowanie lepiej niz u nas, czy u "Ruskich"

I o to chodzi właśnie to takie darmowe wakacje w niezłym hotelu, z wspaniałym jedzeniem, zapleczem sportowo- rozrywkowym a nawet Ci kobiety dają do seksu dla rozładowania agresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że realne. Dla was zwłaszcza. Po prostu dla mnie nie. Ale fakt, że to o tym marzę. Potem wszystko się by ułożyło - plany, cele.

 

Przepraszam, źle zrozumiałam intencje Twojego poprzedniego postu.

Wydaje mi się, że każdy zasługuje, i każdy ma szanse na znalezienie partnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim marzeniem jest studiowanie psychologii :smile:

 

a moim - orientalistyki, albo slawistyki.

Studiowalam pedagogike, a z zajec psychologii i psychoterapii mialam wowczas wiecej niz na swpsie- ja to podziekuje. choc nie rpzecze, niektore rzeczy fajne. no i przynajmniej zbadalam sobie iq ;)

 

a ja skończyłam właśnie slawistykę :D mam jeszcze więcej marzeń dotyczących studiów, jeszcze skandynawistykę bym chciała skończyć, ale to raczej nawet mniej realne niż psychologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×