Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, techniczne również nie gwarantują zatrudnienia. Bez jakichkolwiek uprawnień ciężko dostać pracę.

no pewnie też nie ale zawsze łatwiej niz po humanistycznych czy społecznych. Ja znam osobiście pare osób ale akurat po informatyce którzy juz na 4 roku 5 tysięcy zarabiali a teraz kilkanaście tysięcy na miesiąc ale to pewnie wyjątki bo po innych technicznych jest dużo gorzej sa i tacy co 2 tysiące zarabiają albo na zachód musieli pojechać do prostych prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, prawdę mówiąc, nie sądzę byś je odzyskała.

 

muszę je odzyskać. jak nie, to po wpłacie na konto bankowe sobie przeleje kasę na swoje konto i tyle. nie będę się cackać. ;)

tylko właśnie ojciec obiecuje, obiecuje i jak kasy nie było tak nie ma. a wolałabym je już miec. przez rok zawsze by mi już coś urosło, a tak to... szkoda gadać.

 

-- 31 sie 2012, 22:03 --

 

Kiya, no tak. kaucja. :( ale damy radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to ciekawe w jakim mieście tyle zarabiali, bo u mnie tyle informatycy nie zarabiali.

Dlatego za granicę jedzie się przygotowanym, z przetłumaczonym dyplomem i sprawdziwszy najpierw czy uprawnienia i dyplomy sa w danym kraju honorowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, dobrze mieć plan, ale najpewniej i tak wszystko inaczej się ułoży ;) Ostatnio koleżanka rozstała się z mężem niemal z dnia na dzień nie mając żadnych własnych oszczędności i daje radę :D Inna z kolei na swoim związku zarobiła, bo jak wyszło na jaw, że ją facet zdradza, to zmieniła hasło do wspólnego konta :shock: Toteż - co ma być, to będzie! A ja miałam fuksa i znalazłam mieszkanie bez kaucji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to ja dopiero mam małe wymagania. mi na życie wystarczy 700zł. chcę znaleźć pracę, w której zarobię na miesiąc 700zł i będę szczęśliwa. :mrgreen:

 

-- 31 sie 2012, 22:09 --

 

A ja miałam fuksa i znalazłam mieszkanie bez kaucji

może też będę miec to szczęście... zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to ciekawe w jakim mieście tyle zarabiali, bo u mnie tyle informatycy nie zarabiali.

Dlatego za granicę jedzie się przygotowanym, z przetłumaczonym dyplomem i sprawdziwszy najpierw czy uprawnienia i dyplomy sa w danym kraju honorowane.

akurat w Twoim mieście zamieszkania ale może mam takie szczęście że znam tyle zarabiających.

Ja za granicę pojechałem z b słabym językiem nawet żadnego cv nie miałem zresztą i tak w nic nic by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz małe wymagania

małe?

Małe to by były jakby powiedziała: nie pogardze facetem, żadnym, mogę go nawet utrzymywać.

2000zł to może być mało lub dużo, zależy w jakim mieście.

 

-- 31 sie 2012, 22:16 --

 

carlosbueno, może w moim miescie zamieszkania, ale na pewno nie w mieście pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, za pokój ? niee. z opłatami wyszłoby 600zł a na jedzenie ...?dałabym radę za 100zł jakoś się wyżywić.

 

-- 31 sie 2012, 22:19 --

 

jestem przyzwyczajona do ciężkich warunków. różnie bywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, ubrania mam, poza tym zawsze coś bym odłożyła kasy na jakieś tam wydatki. chociaż 50zł miesięcznie. jakoś dałabym radę. jak nie to jeszcze puszki, makulaturę można zbierac... zawsze coś. leków nie biorę. bo robią ze mnie świra :evil:

 

 

Mushroom najlepszy towar w świecie... mmm... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, dałabym radę... robiłabym sobie makaron w sosie pomidorowym... :smile: albo naleśniki. zapiekanki...

poza tym no za 500zł pokój dostanę wraz z opłatami, więc miałabym te 200zł na przeżycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×