Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mi oni się kojarzą prze wszystkim z pijaństwem nawet Polacy przy nich wymiękają. Wszyscy z pracy mojej byłej Irlandczycy a pracowałem w Anglii a nie Irlandii to byli alkoholicy a w pubie parę razy byłem zaczepiany przez pijanych jegomości to zawsze byli Irlandczycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ciężko byłoby zaufać Twojej ocenie ludzi bo po Twoich postach odnoszę wrażenie że zawsze widzisz tylko to co złe..zresztą sam gdzieś przyznałeś..nie można tak generalizować..

W sumie ja pracowałem w branży budowlanej tam a tam większość piję ale Irlandczycy maja taką opinie u Anglików tez że dużo piją. Statystyki mówią też ze to jeden z najbardziej pijących narodów no ale są oni np z reguły milsi i dużo b otwarci niż Anglicy ale też nerwowi i nie flegmatyczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem szefa Irlandczyka który wszystkich wyzywał, prześladował i wykorzystywał może dlatego mam taką opinię. A Polacy za granica nie są lepsi a raczej wypadają jeszcze gorzej pijaństwo, prostactwo i przekleństwa.

No ale ja jestem pesymista w każdym względzie i trzeba brać na mnie poprawkę. ;)

 

-- 28 sie 2012, 10:18 --

 

ja podobno przynosiłem wstyd Polakom swoim opóźnieniem intelektualnym i nieznajomością się na niczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya lubi rudych :P

:great:

 

Lubię rudych, uwielbiam facetów w zielonych ciuchach, a jak słyszę irlancki akcent, to nogi mi miękną :105:

:P

Mi tez miękną bo nic nie rozumiem w ogóle nie lubię wszystkich brytyjskich, irlandzkich, australijskich, nigeryjskich akcentów a rozumiem tylko obcokrajowców dla których angielski nie jest pierwszym językiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, też mam problem z rozumieniem co mówią :P Przy okazji Euro zaczepił mnie na monciaku pewien Irlandczyk wyraźnie po całej nocy balowania - jeśli dobrze zrozumiałam, to pytał gdzie jest :P Ale dłuższą chwilę trwało mi przetworzenie co on w ogóle do mnie mówi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×