Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, daj spokój. U nas tez nie za ciekawie. Tak to w miare nam starcza, ale mój facet idzie na studia zaocznie, więc kasa na to pojsc musi, ja nie moge znaleźć pracy, a dodatkowo przyszło pismo z zus że wstrzymuja mi rente :evil: , dodam że niesłusznie, ale do nich to nic nie dociera. Mam nadzieje tylko ze się sprawa wyjasni, wyslalam im pismo, jak sie nie dostane na studia, to bede im musiala zwrocic kase za 2 miesiace, kase ktora idzie na jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, dokładnie... ale przynajmniej nadal będę ubezpieczona i jak człowiek się uczy, to ma łatwiej... legitka i inne takie :lol:

póki się uczę, rodzice muszą mnie utrzymywać. do 25, czy tam 26 roku życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, bo? wedle założen Kiyi to i tak ci nic nie da policealna

Czyli naprawdę nigdy wcześniej o tym nie słyszałaś? :shock: Skoro zakładasz, że to moje założenie... Wiesz, ja tego nie wymyśliłam...

 

Monar, jeśli tylko jest jakiś kierunek, który choć trochę Cię interesuje - leć czym prędzej! Mam tu na myśli studia, bo szkoły policealne nie dadzą Ci ani jakiegoś szczególnie przydatnego papierka, ani nie zapewnią godziwego poziomu nauczania... (jednak przy wyborze między brakiem szkoły, a policealną - zawsze polecam policealną i to nie tylko ze względu na legitymację i ubezpieczenie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, niestety to nie mój okres... nie czuję się na siłach, by isc na studia. poza tym musiałabym za swoje studia płacić, a kasy nie mam.

 

-- 31 sie 2012, 21:33 --

 

lepsza ta szkoła policealna niż nic, jak wspomniałaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, mam zamiar pracować. jeśli mam się wyprowadzić, to muszę zacząć coś robić. na początku raczej idę do firmy matki i na miesiąc zarabiać będę 500zł, ale zawsze będę mogła sobie już coś odłożyc. a potem jakaś normalna praca, wyprowadzka i nowe życie... a przynajmniej takie mam plany, jeśli wyjdzie. bo już trochę wątpię w to moje życie. ale... póki co, muszę chociaż próbowac miec nadzieję. na lepsze życie. chociaż zawsze jak pomyślę "będzie dobrze" to jest jeszcze gorzej :mrgreen: wcale się nie zdziwię, jak tak znów będzie. ;) nie zdam egzaminów albo coś. bardzo prawdopodobne, ale nie ma co myśleć i się zamartwiać już na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, na 18-stkę dostałam od rodziny, to sobie zaoszczędzić chciałam. na lokatę chciałam dac, ale potrzebowali kasy pilnie i dałam i tak kasy już rok nie widzę na oczy... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, nic takiego nie powiedziałam, po prostu stwierdxzam, że bez różnicy czy pojdzie na studia czy do policealnej.

 

-- 31 sie 2012, 21:54 --

 

poza tym, jak szłam na studia to mój kierunek miał być niby opłacalny i każdy tak mówił, okazało się co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku Monar to dobranocki oglądałem ale ochotę do pracy to miałem bo latem zawsze pracowałem

A co do studiów to warto iść na techniczne, ścisłe, medyczne kierunki reszta to strata kasy i czasu zwłaszcza jak się nie ma siły przebicia, śmiałości żeby zrobić karierę po studiach ekonomicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no właśnie. ja dostałam pieniądze i nawet ich nie wydałam a ich nie mam :P mam nadzieję, ze je odzyskam. bo są mi potrzebne, chociażby na start... zawsze na 2 miesiące wynajmu pokoju miałabym :) (razem z opłatami i jedzeniem)

 

ja jak pójdę na studia to na kosmetologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×