Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Mianseryna 10-30 mg,wtedy dziala najlepiej na sen

Mirtazapina 15-30mg,ale jest droższa od mianseryny,nierefundowana

 

Michuj, a pod jaka nazwa bierzesz wenle?bo moim zdaniem odpowiednik,odpowiednikowi nie równy U mnie najlepiej działał velafax xl(wogole najlepiej działał na mnie Efectin,ale musiałam przejść na generyk,bo krucho z kasa u mnie ostatnio)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, mnie przy 225 wenli też nic się nie chciało,byłam ciągle jakas senna i zmęczona,zero motywacji do działania.Mialam na wszystko olewke .

To jedyny minus ,bo na nastrój i lęki najlepszy lek jaki bralam.

aree1987, to oczym piszesz to może być objaw uboczny wymieniony na ulotce tzn astenia ,mnie też ona dopadła Masz za duza dawkę spróbuj zmniejszyć,może senność tez się zmniejszy

Po tylu dniach brania masz lęki,kurcze wspolczuje

Najlepiej funkcjonowalam na 150,nie było zmęczenia,tylko,ze z upływem czasu,nastrój się pogorszyj i musiałam zwiększyć Brałam ponad 2 lata (dawki 75-225)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, dzięki,a czujesz też roznicemiedzy Efectinem,a generykami?

Albo różnice miedzy poszczególnymi zamiennikami? ja czuje , venlectine jest gownianym generykiem,jakieś mega zaparcia miałam po venlektine,kapsułka się nie rozpuszcza mimo popicia duza ilością wody,a w środku,zamiast granulek sa 2 małe tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie poproszę o zwiększenie dawki na 150mg.

też się zastanawiam nad tym. Czuję się bardzo dobrze, ale potrzebowałbym speeda, którego daje własnie 150. Tylko potrzebuję jakieś dormy, ewentualnie zolpidem, bo bezsenność będzie na bank (na początku tylko mam nadzieję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×