Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Biore tą wenlafaksyne tydzień już i jestem jakaś smutna i spowolniała.Mam wstret do jedzenia.

No i solian przestał działać. I ziewam cały czas. Ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore tą wenlafaksyne tydzień już i jestem jakaś smutna i spowolniała.Mam wstret do jedzenia.

No i solian przestał działać. I ziewam cały czas. Ktoś tak miał?[/quot]

 

Na takiej dawce też ciągle ziewałem , nic mi sie nie chciało , a wieczorem byłem porostu zjechany psychicznie jakbym nie spał ze 3 dni , zmniejszyłem dawkę do 37,5mg na noc tritico i narazie jest jakoś w miarę po 2 miechach samopoczucie wyraznie sie poprawiło , ale nieraz chodzę wyszczelony jak z orbity i mam niepokoj ruchowy , wieczorem drżenia rąk i takie fazy dziwne , lekarz mi dorzucił coś na zmniejszenie ciśnienia ale w takiej dawce ze niby nie zmniejszy a zniweluje efekt zmęczenia , niepokoju , drżenia rąk .Lek nazywa sie PROPANOLOL WZF brał to ktoś w połączeniu z wenaflaksyną?

Generalnie lekarz stwierdził że strasznie mocno na mnie działa ten lek i chce zmienic , a to juz 3 lek i tendopiero poprawił samopoczucie . Mysle ze jeszcze mniejsza dawka i byłoby dobrze u mnie ale niestety takiej nie ma bo 37,5 to najmniejsza. co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniając wenle na inny lek mogę mieć objawy odstawienne?

z pewnością będziesz je miała

zarezerwuj sobie tygodniowy pobyt w domu

u mnie były to wymioty, problemy z błędnikiem, wyładowania elektryczna pod czachą oraz ogólny stan podobny do grypy i zajebista agresja do osób mnie otaczających

 

-- 28 lip 2012, 22:39 --

 

I nie pomaga? Mi wenla pomogła na 9 miesięcy w dawce 75, ale musiałam odstawić ze względu na ciążę. Teraz łykam Zoloft.

to bierzesz zoloft, czy wenlę? zdecyduj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj zmieniłam na Zolft (sertraline).

 

-- 30 lip 2012, 10:39 --

 

Tullus czytaj posty ze zrozumieniem. Przecież wyraźnie napisałam, że zmieniam wenle na inny lek, bo jestem w ciąży, więc nie wiem skąd to pytanie :shock:

wyraźnie napisałaś, że już "łykasz" zoloft, także musiałaś wenlę odstawić, chyba, że "łykasz" je razem? na przyszłość jaśniej wyrażaj swe myśli, to nie będzie nieporozumień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Też biorę wenlę, czuję się dość dobrze po niej, na tyle na ile można. PO czym poznać, że się jest już zdrowym? Jak długo przyjdzie mi to brać? Choruję na nerwicę lękową i depresję, a leki biorę nieco ponad rok. I zastanawiam się jak długo trwa taka kuracją, jak długo należy brać te leki aby się wyleczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja czy amisulprid na natręctwa były zarekomendowane przez lekarza? i w jakiej dawce bierzesz ten lek na tą dolegliwość?

 

 

Solian biore na natrectwa bo Mad bierze i jemu pomaga.

Biore w dawce 200mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×