Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

ja niewiem czy to od lekow ae napiep..aja mnie oczy glowa bol piersi zawroty glowy i cala masa innych ....wysokie tetno ...wariuje juz ....pewnie znowu mi zmienia leki ...a ten jedyne co mi pomaga to zmniejszyc lorafen .....pozatym dretwienia mrowienia ..czy to normalne???????????brakuje mi slil naprawde sie boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio :shock: ach zostanę przy swoim zastawie. Ale chce wreszcie spać jak dziecko, a nie obracać się w prawo i w lewo. Czasem zdarza mi się wstawać o tej samej godzinie np. 3. To znak, że coś się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jestem tu nowa, wczoraj rano pierwszy raz wzięłam Prefexine 37,5, i jakieś pół godziny temu wybudziłam się po godzinie snu z ogromnym lękiem, który przerodził się momentalnie w srogi atak paniki...dawno nie było TAK źle.

 

Bez większego namysłu wzięłam 1/4 zolpidemu 0,5, również pierwszy raz ever.

 

Wiem że pewnie już o tym było pisane w tym mega długim wątku, ale miał ktoś po wenlafaksynie takie jazdy w nocy?

 

Dodam że obudziłam się cała spocona, + lęk, serce walące, słabość, trudności ze złapaniem oddechu, standardowy napad...po zolpidemie dość prędko przeszło..

 

W ciągu dnia samopoczucie było całkiem świetne, a w nocy taka akcja..Jestem laikem w temacie psychotropów please help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×