Skocz do zawartości
Nerwica.com

Omega-3, witaminy, minerały


fantomek

Rekomendowane odpowiedzi

Moniko, no pewnie, że są. :D np. tu na prawie samym dole strony: http://www.1stchineseherbs.com/lyme_disease.html (Gel Capsules albo Vegetable Capsules). Spoko mogłabyś sobie wlewać do nich olej lniany. :mrgreen:

 

Joasiu Super. A u nas też je kupię w aptece? Cz muszę zamówić w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, nie mam pojęcia, ale przypuszczam, że raczej w aptece nie kupisz, w ogóle jakoś u nas nie spotkałam pustych kapsułek, ja zamawiam zioła w Stanach, więc przy okazji i kapsułki... możesz też zamówić np. tu, przesyłka kosztuje tylko 4 dolary przy zakupie do 80 dolarów: http://www.iherb.com/search?kw=capsules%20empty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeśli wezmę omege w trakcie posiłku a po np.sniadaniu wezmę odrazu antydepresanty to czy olej nie wplynie jakoś na lek.syntetyczny(np antydep się wolniej przyswajam,mniejsza biodostępność będzie wtedy antydepow,czytałam coś na necie,ze stosowanie omegi 3 razem z syntetyki powinno się uzgodnić z lekarzem

Czy bierzcie omega3z antydepresyjnymi lekami

Czy omega3 pomogły Wam?a jeśli tak to jakie konkretne produkty stosujecie??,chodzi mi o nazwy produktow

Zawierających NNKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykończony dzięki,pocieszyles mnie z ta koncentracja.ok odpuszczę Tobie te linki ;) ,a co tam zlituje się nad Toba i odpuszcze :D

what_a_feeling, może Ty wkleisz jakiegoś linka na temat badan nad omega na depre.?

 

Stosuje ktoś z Was Omege3 z lekami antydepr. lub neuroleptykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Stosuje ktoś z Was Omege3 z lekami antydepr. lub neuroleptykami?

ja stosowałam, jeszcze do niedawna bowiem ostatnio mi się skończyły, rezultaty można było odczuć po pierwszym dniu stosowania, mi pomogło głównie na nerwicę, ale stopniowo tez na inne objawy, w tym na koncentrację, trzeba jednak brać większe dawki niż się zaleca; zwykle łykałam dwie duże kapsuły dziennie co dawało ok 600-700 mg; należy jednak pamiętać, że omega działa regenerująco i oczyszczająco więc aby zadziałał w pełni trzeba też stosować odpowiednią dietę: więcej białka i jak najmniej tłuszczów trans; poza tym dużo ruchu na świeżym powietrzu; w internecie jest sporo informacji na temat omegi-3 i jej specyfiki działania więc odsyłam Cię tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,nie wiem co robić,bo kupiłam to eyeq omega3,6+wiesiolek,a teraz czytam na necie,ze tłuszcze zwiększają,poziom leków we krwi i należy zachować odpowiedni odstęp czasowy miedzy lekami,a posiłkami bogatymi w tłuszcze,a jak mam zachować odstęp 1-2h jak powinnam brac3 razy dziennie po 2 kapsułki tego eyeq?!

Atalanta, a Ty zachowywalas jakiś odstęp miedzy lekami,a omega 3?

Jaki konkretnie preparat zawierający omege 3 przyjmowalas?

eyeq jest cholernie drogie,mam tyle kasy wyrzucić w błoto teraz?

Co robić ? Poradzcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,a teraz czytam na necie,ze tłuszcze zwiększają,poziom leków we krwi i

BZDURA!!! One zmniejszają lęk i depresję i najlepiej brać je z jedzeniem . Byłoby dobrze ,by to jedzenie było ubogie w błonnik.A leki ?Wcale nie zwiększaja ich poziomu we krwi ,bo nie mają takich magicznych zdolności. Nie wierz we wszystko co piszą w necie. Czasami można przeczytać takie pierdoły ...Te oleje OMEGA3 to sie wypiło w życiu i tylko ( jak już ) to pomagały. Dawałem to swojemu dziecku ( od 1 do 4 roku życia) ,by mu się w głowie dobrze budowało. Bierz śmiało te oleje ,a jak miała byś się dalej stresować podczas przyjmowania to... oddaj do apteki ,albo wyrzuć na śmietnik-(i po problemie).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, 163 zeta mam wyrzucić na śmietnik tyle kosztuje eye q 360 kaps,co starcza na dwa miesiące leczenia(bo przez pierwsze 12 tyg.stosowania trzeba brać 6 kaps na dobę,potem juz bierze się 2 kapsułki)

Chodzi mi o to czy na pewno omega 3 zazyte razem z antydepami,nie powodują zwiększenia stężenia leku antydepr.we krwi

Rano wstaje jem,w trakcie posiłku biorę 2 kaps eye q i zaraz potem po śniadaniu,biorę leki antydepr,czy tak mogę?Czy powinnam zachować jednak ta 1-2 godzinna przerwę miedzy lekami ,a omega 3??

W necie ktoś zrobił prezentacje,na temat interakcji leków z pożywieniem i tam właśnie jest napisane,ze leki,bierze sie1 h przed posiłkiem bogatym w tłuszcze lub tez2 h po posiłku bogatym w tluszcze(a omega3 to tłuszcze wiadomo)

Czy np omega czy nie wpływają jakoś negatywnie na antydepy,?brane razem tzn leki plus omega 3brane jedne po drugich w tym eyeq jest dużo omegi 3 i oleju z wiesiołka witaminy E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten eye q ma duza zawartość omegi 3 jest dobrze przyswajalny i naturalny,preparatów z omega 3 jest mnóstwo tylko ze ich jakość jest rozna(stosowałam galomege formule IQ na koncentracje i depre,nic,ale to kompletnie nic ta galomega nie dala)

Pewien lekarz mi polecił to eye q,pomyślałam sprobuje,droższe to lepsze,więcej kwasów dobry skład tamten dr co mi to polecam nie był psychiatra,ale wiedział,ze biorę antydepr,a teraz się dowiaduje,ze jedne na drugie mogą zle wpływać,nie mam adhd tylko problemy z koncentracja

Olej z wiesiołka mi chyba nie potrzebny,nie wiem

Czy wiesiolek też ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o koncentracje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,nie wiem co robić,bo kupiłam to eyeq omega3,6+wiesiolek,a teraz czytam na necie,ze tłuszcze zwiększają,poziom leków we krwi i należy zachować odpowiedni odstęp czasowy miedzy lekami,a posiłkami bogatymi w tłuszcze,a jak mam zachować odstęp 1-2h jak powinnam brac3 razy dziennie po 2 kapsułki tego eyeq?!

Atalanta, a Ty zachowywalas jakiś odstęp miedzy lekami,a omega 3?

Jaki konkretnie preparat zawierający omege 3 przyjmowalas?

eyeq jest cholernie drogie,mam tyle kasy wyrzucić w błoto teraz?

Co robić ? Poradzcie proszę.

Cytrynko84, ja brałam różne preparaty od tranu po kapsułki, polecam omegę firmy Gold bo zawiera bo zawiera bardzo wysokie stężenie kwasów. Tłuszcze te nie wpływają na poziom leków we krwi; poziom leków reguluje się sam więc bezpiecznie możesz je łykać. Ja żadnych przerw bynajmniej nie robiłam. Ten wiesiołek, o którym piszesz, jest rośliną (jedną z nielicznych) bogatą w kwasy omega-3 więc ma duże znaczenie jeśli chodzi o koncentrację. Pamiętaj, aby preparat przechowywać w odpowiednich warunkach , najlepiej w lodówce, gdzie światło nie dochodzi, kwas omega-3 jest bowiem bardzo nietrwały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×