Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mama! Bo przyjechała moja chrzestna z synem, bo on coś tam pomaga mojemu ojcu na polu robić, no i chrzestna z moja mama siedzą w pokoju. Nie bardzo mi to pasowało, bo musiałam się przebrać z piżamy, w miarę doprowadzić do porządku, gadać się z mi z nią nie chciało, bo o czym, z resztą nie mam jakiegoś większego kontaktu z nią i poza tym nie miałam ochoty do nich iść, bo jestem na mame obrażona po tym jak mnie dziś zdenerwowała. No ale myślę sobie, że wypada choć na chwile iść do niej. Przyszłam, siadłam, chrzestna pyta co porabiam, to zaczęłam o stażu mówić co od kwietnia mam, pare słów powiedziałam, a moja mama dalej za mnie mówi, i o korkach co dawałam itd. jakbym ja języka w gębie nie miała, albo jakaś ułomna była :evil: Wtrynia mi się w rozmowę! I poszłam stamtąd bo zaczęła dalej o sobie coś opowiadać pfff..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryzjerzy. Że nie można do takiego pójść, z pewnością że nie wywinie jakiegoś numeru i nie dokona jakiejś zbrodni na czyjejś fryzurze.

 

Mój wujek który sobie ubzdurał że nie dbam o swój wygląd i że dready są niby lepsze od czystych, naturalnych włosów. Kurwa, nienawidzę takich ludzi. Nienawidzę zamachów na czysty ludzki wygląd. Całego tego pierdolonego przemysłu mody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak do autobusu/tramwaju wpakuje się banda wrzeszczących dzieci jadących na wycieczkę. A że koło mnie jest duża szkoła, a koło mojej uczelni multikino i pałac młodzieży to regularnie muszę takie osobniki znosić.

Dzieci są fajne, ale nie w ilości powyżej 5 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, ostatnio staram się walczyć z takimi osobnikami. Najczęściej są mniej więcej 10 lat ode mnie młodsi, ale i tak się ich trochę boję, więc nie przesadzam z tym.

Ostatnio mnie jeden rozbroił, bo włączył na tym swoim cudeńku techniki jakąś piosenkę o pozerstwie, pociskach z pokolenia JP i innych takich. Spokojnie spytałam, czy może wyłączyć, on, że nie. Więc mówię mu grzecznie: "Wyłącz to. Ta piosenka wyśmiewa wszystko to, co w tej chwili sobą reprezentujesz". On coś tam na to burknął i nie wyłączył, ale coś tam chyba zrozumiał, bo przełączył piosenkę. W pierwszej chwili myślałam, że zaraz włączy coś w stylu "Giń s*ko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., to gratuluję odwagi i udanej akcji :mrgreen: Ja się często napotykam na głośne puszczanie Peji i to w takich na maksa "pożal się Boże" kawałkach gdzie reprezentowana jest bieda umysłowa i wąskie horyzonty myślowe...

 

-- 27 mar 2012, 12:41 --

 

Sorrow, no to też ale tutaj z kolei głównie techno i dicho się da usłyszeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×