Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, przeca to podstawa! :shock:

 

Jestem muzyczną estetką, dlaczego każdy potencjalny kandydat ma w ulubionych jakiś gówniany zespół, który mu bruździ :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, spytałam jakiś czas temu koleżankę z pracy czego słucha jej mąż (jakie 7 lat po ślubie). Tu nastąpiła chwila ciszy, po czym stwierdziła, że nie wie. :shock:

 

Jak widać było to dla mnie wyjątkowo traumatyczne przeżycie, skoro zapadło mi w pamięć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, nie w tym rzecz. 40GB jest z czasów, kiedy jeszcze słuchałam muzyki. Nawet nie wiem co wyszło w ciągu ostatnich kilku lat. To nie jest kwestia spróbowania - jestem przez 12h dziennie maltretowana sieczką, gdy wracam do domu wolę posiedzieć w ciszy... Poza tym mój były chłopak był muzycznym tyranem, w mieszkaniu zawsze była JEGO muzyka*. Więc odwykłam od słuchania.

 

*co prawda bardzo dobra, ale jednak jego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no ale Blink 182 u 22-letniego faceta? ;____;

Oj tam, może sentymentalnie podchodzi do muzyki... ja np lubię niektóre zespoły/płyty/utwory bo przypominają mi o fajnych przeżyciach/czasach/sytuacjach/osobach itd

A nie wyobrażam sobie żebym z biegiem czasu miał nagle słuchać jazzu :P Niedawno nawet trafiłem na taki koncert bo kumpel miał bilet za darmo... Się tylko 1,5 godziny wynudziłem jak mops :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, w tamtym roku wyszedł doskonały album Antediluvian, nadrób. ;)

 

O z tego co pamiętam na koncertach wspierał ich gitarzysta Revenge, dobre toto?

Ja ze swojej strony proponuje bardziej świeże projekty, ostatnio zaskoczył mnie Irlandzki ZOM, własnie czekam na kolejną w tych miesacach... trzecią reedycja ich dema !!

[videoyoutube=jyJRL0NW_Hs][/videoyoutube]!

 

 

Wkurza mnie to ze będę musiał jednak zażyć tren pierdolony Zolpic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie podejrzane instytucje i niekompetentni ludzie :?

Mój przyjaciel był niedawno na komisji o przyznanie renty z racji swoich dość konkretnych problemów psychicznych.

Nie przyznali mu jej i baaaaaaaardzo "kompetentna" pani z komisji mu powiedziała, że jak może robić doktorat to na pewno mu nic nie jest :evil:

Głupie babsko :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×