Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

nie wkurza , a WQURWIA mnie fałsz , obłuda , kłamstwo , hipokryzja , dwulicowość , wazeliniarstwo , jeba.y lans

, pierdolon.e wiadomości , jeban.e reklamy , jebane media i cała masa innych chujstw

Ja pier.dolę już kur.wa koniec bo mnie roz.jebie zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..że siedzę już nie wiem od jakiego czasu (z przerwa na zrobienie kolacji)jak przyklejona do krzesła i gapię się bez sensu w monitor, i jak zaprogramowana odświeżam non stop forum..a miałam posprzątać dziś w pokoju :evil:

i to że tak siedzę i siedzę, a przecież strasznie się mi chce już spać (jak zwykle po "nerwach", stresowych sytuacjach), zamiast do spania się zbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..że siedzę już nie wiem od jakiego czasu (z przerwa na zrobienie kolacji)jak przyklejona do krzesła i gapię się bez sensu w monitor, i jak zaprogramowana odświeżam non stop forum..a miałam posprzątać dziś w pokoju :evil:

i to że tak siedzę i siedzę, a przecież strasznie się mi chce już spać (jak zwykle po "nerwach", stresowych sytuacjach), zamiast do spania się zbierać

jest mi to bardzo bliskie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, ;) tak jakby tyłek nagle zaczął ważyć z 200 kilo i nie dało się go podnieść :P nawet w stronę telewizora się nie byłam w stanie odwrócić i w ogóle nie wiem o czy był Teatr telewizji, który sobie włączyłam. Jutro trzeba się zmobilizować, bo jakaś dziewczyna na korki z angielskiego ma przyjść, a wstyd do takiego syfu wpuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×