Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, widzę, że przeżywasz to w jakiś sposób, jest Ci z tym źle, ale jesteś niedostatecznie zmotywowany, zeby podjąć się jakiejkolwiek pracy.

Moje pytanie brzmi: Co byś zrobił w przypadku gdyby Twoich rodziców i innych bliskich zabrakło?

Tylko nie pisz, ze strzeliłbyś sobie w łeb :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie muszę pracować niestety, choć powinienem dla dobra siebie i rodziców. Miał bym pracę zajęcie nie narzekałbym tyle z nadmiaru czasu.

 

-- 29 mar 2012, 22:09 --

 

slow motion to pierwsze przyszło mi do głowy z tym strzeleniem sobie w łeb, ale może bym sie zmobilizował jakbym musiał i nie było wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaasne bo np. do sprzedaży butów trzeba mieć tęgi mózg i wieeelkie doświadczenie.

Nie, ale trzeba mieć jakiś mózg i jakieś doświadczenie. I obycie z klientami. Ludzie którzy przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne zazwyczaj umieją tyle co nic a uważają się za święte krowy (bo studia pokończyli lol).

A jakbyś patrzył na kogoś kto od 15tego roku życia praktykował w firmie rodzinnej jako asystent i od 4 lat pracował w niej używając wyuczonych przez siebie umiejętności obsługi specjalistycznego programu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małaMI25- Dziwne ,że lekarz kazał Ci brać tabletki sporadycznie ,mojej siostrze jak miała podwyższone ciśnienie powiedziała lekarka ,że takie tabletki trzeba brać ciągle a nie z doskoku ,,także nie wiem jak to jest na prawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×