Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Że przyjechała rodzina. Może nawet sam fakt odwiedzin byłby ok, przecież mogę posiedzieć w pokoju, ale, cholera, czy tak ciężko zrozumieć, że w domu niepalących się NIE PALI?! Śmierdzi w całej chacie, łeb mi pęka, a mieszkanie prześmiardnie i będzie czuć przez dłuższy czas.

Jak tak bardzo pragnie zapalić, to niech wypier*ala na balkon jak inni goście, on jeden pan i władca musi w domu smrodzić :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, W sumie i tak nie chce mi się wychodzić na zewnątrz.. Jestem tak senna cały dzień, że masakra. Nie wiem czemu. Tak dziwnie jakoś. Cały dzień w piżamie chodzę, a właściwie przemieszczam się z krzesła na fotel i na odwrót. Też współczuję, jeśli o ten jęczmień chodzi :( Mi to się ciągle coś w oku robi, i ciągle jakieś kulki mam z których to niby miał być jęczmień, a nic nie ma.

I wkurza mnie teraz to, że nie mogę oglądać filmów które chciałam. No bo mój brat dziś wykupił na 2 dni na iplexie ten iplex Plus - przez sms, filmy już wybrane, a tu dupa nie da się, nie aktywowało się to niewiedzieć czemu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, i bardzo dobrze.Złość, zdaniem mojej terapeutki, jest oznaką siły,wzmacniania się,wychodzenia z depresji ;) a Ty prawie nigdy się nie złościsz.

Tylko jeszcze spytam.Czy coś się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×