Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

hm, w świetle ostatnich wydarzeń, których byłam świadkiem, skromnie zastanawiam się tylko, czy to Natalię krzywdzą ludzie, czy na odwrót :) nie mówię, że ona to robi specjalnie. często coś robimy źle i nie mamy tego świadomości.

 

-- 05 kwi 2012, 14:01 --

 

2Proof, Przejechałam się po prostu.

 

a to można rozumieć dwuznacznie :) nie chciałabym rozumieć za Ciebie czy mogłabyś napisać, co masz na myśli?

 

a w ogóle tak czy siak - w Suwałkach na pewno pomogą Ci znaleźć właściwą odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, co Ty Beato wiesz.... nie mam zamiaru rozwodzić się na ten temat na forum. Pozdrowienia.

 

-- 05 kwi 2012, 13:07 --

 

2Proof, miałam nadzieję, że będę mogła zostawić tę sprawę z boku, bo nie chciałam tak jak Pan Jacek mówić kilku osobom i mnie oczerniać za coś czego nie zrobiłam. W każdym razie to ja tu jestem ofiarą, a nie on. Choć przyznaję, ze zastanawiam się ciągle co robiłam źle. Idealna na pewno nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugerowałam się tylko Twoim pierwszy wpisem, w którym czujesz się pokrzywdzona, natomiast to Ty jesteś komuś winna słowo 'przepraszam'. I nie pisze tego dla siebie, bo właściwie mam to gdzieś, ale dla kogoś, kto jest porządnym człowiekiem i nie zasłużył sobie na jakieś insynuacje. no i tyle na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×