Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety nie podałeś tych powodów...

zakładasz że mam jakies teorie "kościelne" (???) tylko dlatego, że podałam teologiczną definicję acedii?

sądząc po reakcji na krótki post, który nic o mnie nie mówi, widzę wyraźnie że są tu osoby z natręctwami na tle religijnym, tyle że antykościelnym, i dobrze, tylko dlaczego mi się przypisuje zaraz jakieś chęci ewangelizowania kogokolwiek?

 

z wcześniejszych postów dowiedziałam się, że to forum juz właściwie nie działa... chyba rozumiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, :shock: Czy Ty czasem myślisz co piszesz? Mam wrażenie, że używasz sswojej funkcji, żeby się wyżyć czasem, to jużjest chamstwo w tym moemncie..co to za tekst " nikt Cie tu nie chce , dotarło wresczcie?" :shock::shock:

To ja mam pytanie do głównego administratora czemu pozwala, żeby drugi administrator tak traktował użytkowników forum? Rozumiem, że może temat był zły, ale osoba pisze grzecznie, a administrator odpowiada w ten sposób. Szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, ale co mamy przestać? Ja grzecznie pytam tylko. Bo uważam, że takie traktowanie użytkówników jest po prostu nie fair i wprowadza złą atmosferę na forum i tak być nie powinno. :( Szkoda, bo to fajne miejsce..ale przy takich odzywkach powoli przestaje nim być. :(

Ale poczekam na odpowiedź, to nie temat na dyskusje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klotnie wam cos daja?

 

-- 06 sty 2012, 01:28 --

 

jasne.. tomek sie dorobił i ma wszystko w głębokim poważaniu...

 

amon ma schizy, na każdą reakcję nie po jego myśli wywala, bądź obraża...

ludzie, to FORUM SCHODZI NA PSY!!!!! :evil:

tak?to jest watek pytanie do admina a Ty ich bezczelnie obrazasz...pytac mozna i dominika ma racje zadala pytanie ty jestes bezczelna...i to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlimlo, twój trzeci nick.na pozostałych dwóch masz bana. żegnaj.

kolejny nick tylko po to żeby dorzucić do pieca...

jak słusznie zwrócił uwagę nextMatii można wyrażać swoją opinię nie obrażając innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne.. tomek sie dorobił i ma wszystko w głębokim poważaniu...

 

amon ma schizy, na każdą reakcję nie po jego myśli wywala, bądź obraża...

ludzie, to FORUM SCHODZI NA PSY!!!!! :evil:

 

mlimlo, Twoj pierwszy post na forum i obrazasz obydwoch Adminow naraz. Mozna wiedziec, czemu ma sluzyc Twoj post, oprocz zwyklej, taniej prowokacji, w ktora ja zreszta nie zamierzam wchodzic?

 

dominika92, temat o acedii wyladowal w koszu z dokladnym wyjasnieniem dlaczego, a uzytkowniczka robi wciaz awantury. Ja nie jestem maszyna, tylko czlowiekiem, ktory tez ma emocje i w koncu sie zdenerwowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimlo = piździelec = piecyk

autor wspanialych postów. z 3ma banami. myślę że nie ma już co komentować odnośnie tej osoby.. przychodzi tu tylko wprowadzać zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, nie widzę tu żadnych awantur, a zwykłe dopytanie się, grzeczne, natomiast Ty odpowiedziałeś chamsko i niestosownie.Jesteś człowiekiem, ale też administratorem, a zauważyłam, że dość często zdarzają Ci się takie teksty lub pisanie w dość nieprzyjemny sposób, może skoro nie umiesz się pohamować, nie wiem, być może ze względu na zaburzenie, być może nie, tego nie oceniam, bo masz do tego prawo, to nie powinieneś pełnić takiej funkcji? Bo mimo wszystko użytkownikom należy się szacunek, zwłaszcza jeśli tylko grzecznie się dopytują. Awantury żadnej tu nie było..No ale czekałam na odpowiedź Tomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, nie widzę tu żadnych awantur, a zwykłe dopytanie się, grzeczne, natomiast Ty odpowiedziałeś chamsko i niestosownie.Jesteś człowiekiem, ale też administratorem, a zauważyłam, że dość często zdarzają Ci się takie teksty lub pisanie w dość nieprzyjemny sposób, może skoro nie umiesz się pohamować, nie wiem, być może ze względu na zaburzenie, być może nie, tego nie oceniam, bo masz do tego prawo, to nie powinieneś pełnić takiej funkcji? Bo mimo wszystko użytkownikom należy się szacunek, zwłaszcza jeśli tylko grzecznie się dopytują. Awantury żadnej tu nie było..No ale czekałam na odpowiedź Tomka.

 

Nie rozumiem, dlaczego na mnie tak najezdzasz, chcesz sie na mnie wyzyc nastawic reszte forum przeciwko mnie bo masz zle dni? Przeczytaj inne moje posty, i zobacz, jakie sa, dopiero potem zarzuc mi, ze tylko sprowadzaja sie do chamstwa i braku szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×