Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Z filmów o wampirach teatralno - operowy Dracula Coppoli, potem "Nosferatu wampir " Herzoga, potem jakiś czas nic, potem "Wywiad z wampirem potem dłuuuuuuuuuugo nic, potem... może "The hunger" z Denevue (nie pamiętam jak się pisze), Sarandon i Bowiem?

 

Z seriali zachwycił mnie nowoorleański, przesiąknięty zgnilizną ale i południową żywiołowością "True blood", ale im dalej w serie tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się "Królowa Potępionych" bardzo podobała. O "Wywiadzie z wampirem" to nawet nie trzeba wspominać. Uwielbiam powieści Anne Rice o wampirach, no i aktualnie jestem na etapie "True Blood", który uważam za przezajebisty serial, którego z niczym nie można porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że ktoś oglądał "The hunger" :twisted: U nas to szło pod tytułem "Zagadka nieśmiertelności". Nie wiem, kto to tłumaczył :?

 

Vian muzyka Kilara w "Draculi" :105: Odpływam przy niej...

 

A czy widziały panie najnowszą reklamę Kinder Bueno :?::twisted:

 

-- 27 sie 2011, 03:39 --

 

masz na myśli relanium?

 

Tak. Ja już nie wiem, jak mam odstawiać alprę :bezradny: Jest scenariusz z relanium. Po forum chodzi stronka z instrukcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, przeczytałam posty wstecz - Underworld i Blade'a (szczególnie Underworld) się bardzo dobrze ogląda - bo dynamiczna akcja, bo fajna, gotycka scenografia, a Victor o aparycji zagłodzonego harta fajnie syczy. Dziewczyna ładna, chłopak też niezły... ;-)

 

halenore, klasykę też znam, wampiry w kulturze to można chyba powiedzieć jedna z moich specjalności. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na discovwery jakiś film o genach powiedzieli ze jest gen lęku, który powoduje ze mozg za duzo chyba serotoniny produkuje iz etacy ludzie mają duzy poziom leku i ze bedzie mozna to zmienic kiedy terapia genową, ale bedzie to działać jak lek i zmniejszy sie ochota na seks.

 

-- 27 sie 2011, 02:42 --

 

Ja kiedyś czytałam ksiązke Diabeł w kulturze polskiej całkiem fajna była, ale juz nie posiadam nalezała do kolesia który teraz w innym miescie mieszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy nie oglądałam, bo nie mam telewizora :P

 

Ja z kolei nigdy nie pamiętam tytułu "Zagadka nieśmiertelności" :D Zawsze mam ochotę powiedzieć "Głód", ale już pamiętam, że "jakoś inaczej" to piszę po angielsku ^^

 

Orlocka też znam. :) Lugosiego oczywiście, Christophera Lee...

Ale mój ukochany to Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany - Kinski. Chociaż wszystko zależy pod jakim kątem miałabym wybierać. Oldman gra wiecznego kochana - Love's eternal :105:

Klaus - wypaczoną kreaturę i filozofa...życia wiecznego :twisted:

 

-- 27 sie 2011, 03:51 --

 

Korba czyli to działa. Kurde ja mam problem, bo cały czas szukam dobrego antydepresanta w roli "lękowego stabilizatora". Na ogół było tak, że zmieniałam SSRI albo zwiększałam dawkę i nie było potrzeby częstego stosowania. Ale od roku bujam się po escitalopramach i innych gównach bez efektu. Już mnie to zaczyna wkur... :evil: Jeszcze musiałam zrobić "kosztowną" odstawkę zolpidemu.

Chociaż jeden cel udało się osiągnąć...

 

-- 27 sie 2011, 04:01 --

 

I łyknęłam dodatkowe 0,25 alpry :hide: Nie wytrzymałam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, może masz rację...

Jeden i drugi hipnotyzuje i wzrusza. Może przemawia przeze mnie kobieta, która patrzy na długowłosego Oldmana obserwującego znad fioletowych lenonek swoją Minę i... której nawet nie przeszkadza, że czasem robi się siwiuteńki albo włochaty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samara nie denerwuj mnie juz z tym obiadem wszystko ma swoje granice, ty jestes na wykonczeniu kobieto.

Jedx do mamy i tyle a później zobaczysz.

No nie on ma jeszcze pretensje do Ciebie.

Z drugiej strony jak nie spisz ... :silence::mrgreen:

 

-- 27 sie 2011, 04:47 --

 

Pa, pa , dobrodzień -noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×