Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

No przychyla sie do tego skrzypnięcia nastrój musi byc, wiesz ,z e ta tego tysiaczka nie zauwazyłam ,chyba sie rozpędziłam jak jakis Enterprise w 9 nadswietlnej.

Trzeba zrobic impreze na urodziny mojego posta, kazda okazja do imprezy jest dobra.

kefas wyciagaj towar , ja sie zjme ine zeby tak uroczo było to wino jednak byc musi.

To juz przy okazji na cmantarzu zrobi sie 2 w jednym.

 

-- 28 sie 2011, 00:45 --

 

samara22,

Dawaj samamra , lecimy z koksem.

 

-- 28 sie 2011, 00:48 --

 

KeFaS,

E tak kefas nawet na cmentarzu troche romantyzmu potrzeba a i poswiecić cos tez dobrze przy okazji , bo takie kopanie w ciemnościch po omacku to dat nie widać a stare trupy sa złosliwe a to jednak ma byc zabawa a nie zeby mnie gonic zaczęły jak ja sie od nich opedzac bede, a ty jeszcze sobie cos niefajnego wykopiesz i co wtedy.

ale mozesz wziąść te pukawę , ale to bedzie dodatek do swieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w domu...znowu nie spie,a przeciez wsta£am o 4rano. A tez nie spa£am. I ten koszmarny wiatr wyje. Nie mam si£y jèczec,drazni mnie juz jeczenie,wszystko mnie drazni i wszyscy. Cudze jèczenie zw£aszcza...chyba zazdroszcze umiejetnosci,przelecia£am forum...ale tez mnie drazni,masa z£ych mysli...nie ma dla mnie miejsca we wszechswiecie...nawet tu nie mam si£y byc,przestaje juz czuc swoje bycie,no to kto mnie zrozumie jak nie tacy sami jak ja...ale mnie drazni,cudze problemy blahe...a za chwile az p£acze nad czyims losem,potem znow mnie drazni ludzka £atwosc jèczenia i zwalania winy na innych,na matke naj£atwiej...eh nie wiem...nie podoba sie forum to wylot,nie? A tak sie cieszy£am przez moment ze sie gdzies odnajde...a czasami czuje ze jestem zupe£nie niepotrzebna,tydzien nie pisa£am i czuje sie obca,znowu jak wszedzie...powinnam napisac "czesc jestem nowa na forum,chcia£am pogadac ale nikogo nie znam" . Nie chce gadac,jakos nie umiem o niczym. dla mnie istotnym,chcia£abym spac a nie moge,..a gadac nie mam si£y,ani jeczec. Robie sobie kawe, Obudzi£am koty...jestem zmeczona...za chwile szko£a...masakra...a moze by tak uciec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, uciec jest fajnie, przynajmniej na jakiś czas, ale trzeba mieć do tego środki finansowe i samozaparcie. Olać szkołę, olać kumpli, olać rodzinę, olać wszystko i wyjechać, byle dalej. Zajebista opcja jak dla mnie. Jak się zdecydujesz to daj znać, może pojadę z Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, No juz poleciałysmy niestety, wykopałyśmy takie straszydło jedno i nam zabrało cały towarek , jak sie rzucił to nawet nie było mowy by zdązyc uskoczyć w bok powiedział ze dawno nic nie brał bo juz od dłuzszego czasu nie zyje i jest na strasznym głodzie a oczy jak sie mu siwciły gorzej niz u wilka na polowaniu, szok normalnie, mowie ci uwazaj.

Ajak wam chłopcy idzie kopanie, macie cos godnego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, no juz ja to sie na pewno zdecyduje na cokolwiek :( ja mam decyzyjnosc dzdzownicy...g£owne moje zajecie to za£owanie ze czegos nie zrobi£am bo sie ba£am pojdjàc jakàkolwiek decyje...w£asnie dosta£am zjebke ze nie spie jak cz£owiek...eh i ten pieprzony wiatr...jakbym sie juz powiesi£a... :(

 

-- 28 sie 2011, 02:05 --

 

tahela, £o matko,a coz to za nieludzkie zajecie...zaraz po niespaniu w nocy...oparzy£am sie kawå,nie no fak, a mia£am nie jeczec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja sobie przycupnąłem pod drzewem, bo zaczęło padać i właśnie odpalam blanta, jak chcesz to się przyłącz, razem możemy rozkminić teorię wszechświata. ;)

Ja nie pale . ale zawsze wspomagam swoim towarzystwem palących wiec i ciebei wspomoge, czekaj skoczę po piwo ostatnio mi Okoci pszeniczny zasmakowa w takiej brązowej grawerowanej butelce. Wogóle ten grawerowany Okocim jest lepszy niz niegrawerowany.

Ale później do roboty , za namową Morfika cmantarz mały z bramka ale ziemai dobrze ubita a kilak trzeba odkopac co by pósniej załdować na wóz i obwoxny bajzel dla nekrofilów otworzyc.

 

-- 28 sie 2011, 01:08 --

 

KeFaS, no juz ja to sie na pewno zdecyduje na cokolwiek :( ja mam decyzyjnosc dzdzownicy...g£owne moje zajecie to za£owanie ze czegos nie zrobi£am bo sie ba£am pojdjàc jakàkolwiek decyje...w£asnie dosta£am zjebke ze nie spie jak cz£owiek...eh i ten pieprzony wiatr...jakbym sie juz powiesi£a... :(

 

-- 28 sie 2011, 02:05 --

 

tahela, £o matko,a coz to za nieludzkie zajecie...zaraz po niespaniu w nocy...oparzy£am sie kawå,nie no fak, a mia£am nie jeczec...

a tak nas cos napadło na nieludzka orgie na cmentarzu a kefaszamiast sie starac i pracowac , popala sobie co za człowiek no nie mogę.

Oparzenie kawa chyba boli mocno , pod zimną wode włożyłas to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak oczywiscie error 500 bo sie tworza kopie, ciekawe kogo jeszcze mam prosic o zmiane tej godziny skoro admini maja to w nosie...i jak tu spac jak wszystko tak draznii. Leniwa je tem,nie odpale laptopa, bede sie tak uzerac na telefonie...brzuch mnie boli...no i jézor od kawy...tahelo ide po lod...i moze jednak sprobuje pospac. Pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune witaj w klubie Też nie mogę spać a powinnam(mianserynka +afobamik na noc) Też często chcę ucieć,najlepiej w sen wieczny ale póki co żyję.Ty przynajmniej masz w ciągu roku 2 miesiące wakacji a jak będziesz na studiach to nawet trzy.Masz tez koty.Moi rodziciele nie pozwalali mi mieć zwierzątka(bo brudzi).Co do urlopu to na więcej niż 2 tygodnie nie mam nawet co marzyć.Ale trwam.A tak na marginesie,kawa nie jest najlepszym środkiem nasennym.Lepiej wypić gorące mleko.Mimo wszystko,życzę dobrej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×