Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam , tytuł wątku brzmi "Pytanie do admina".

Osobiste żale i pretensje skierowane do kogoś, proszę rozwiązywać poprzez prywatną korespondencję (PW).

Proszę o nie komentowanie swoich odczuć w związku z powyższym bo wpływa to jak widać tylko na podsycanie tematu do słownych przepychanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dyskutowac bezsensownie w necie idz na piwo z bratem.

To było zagranie nie fair z Twojej strony....Ciągle chwalisz się tym,jaka jesteś zdystansowana do forum...Jak widać po Twoich odpowiedziach,nie jesteś.Więc popracuj nad sobą,albo zrób sobie urlop na forum.Nie jestem jedyną osobą,którą wkurza Twój sposób zachowania się.

Po drugie,Michuj mnie prowokuje,czego znowu mieliście przykład na tej stronie.Jeżeli nie jestem prowokowany przez kogoś to nie odpowiadam tej osobie w ten sam sposób.

Monika...z Linką nie idzie rozmawiać na PW...gdyż zwyczajnie wszystkie wiadomości olewa...Nawet gdy się ją prosi o to,żeby przynajmniej tylko przeczytała wiadomość i dała znać że to zrobiła..Tyle mówi,że trzeba wszystko rozwiązywać rozmową,tymczasem sama tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos prowokuje to go olej ...... ja jestem bardzo zdystansowana, malo udzielam sie na forum i caly czas nad soba pracuje ..... robisz to samo?

I daruj sobie teksty o rozmawianiu, czytam wiadomosci ale skoro nie mam nic do powiedzenia to nie odpisuje widocznie mam w tej chwili jakies inne problemy ktore staram sie rozwiklac zrozum ...... chyba ze sa to sprawy zwiazane z forum wtedy staram sie odpisac natychmiast lub wtedy gdy mam czas.

Dla mnie to koniec tematu.

 

Domi, kapo jak tylko admini sie zaktywizuja damy znac. Pomysl z ircem bardzo bardzo dobry, jestem za ......

 

-- So sie 20, 2011 10:49 am --

 

Michuj ja wiem, ciebie to bawi ..... ale po co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba - zróbcie coś z tym jeb.... BBcode a dokładniej youtube mod bo albo ja mam pecha albo coś tu nie działa. Trzeba coś kombinować, wklejać po "=" a nie da się po prostu walnąć całego adresu z youtube ?

 

p.s Czego się kłócicie ? Nie lepiej piwa się napić ? Po co ta napinka nie rozumiem. Ja tam leję na wszystko i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za późną odpowiedź na Wasze pytania.

Miałem wiele problemów zarówno zdrowotnych jak i prywatnych przez co nie mogłem udzielać się na forum.

Jeżeli przeoczę jakieś pytanie proszę zadać je jeszcze raz jednak postaram się nie przegapić żadnego chyba że padła w między czasie odpowiedź.

I dlaczego tu jest tylko 37 zidentyfikowanych, 3 ukryci i 237 !!! gości (dane z ostatnich 15 minut) Dla mnie to zdeczka dziwne

Zarejestrowani Użytkownicy stanowią niewielką część osób przeglądających stale jak i jednorazowo forum. Wg. statystyk i analizy ruchu znaczna większość osób przeglądających forum nie ma założonego konta, lub po prostu nie jest zalogowana a forum przegląda jako gość.

może byście wyznaczyli wśród stałych bywalców na czacie kogoś kto będzie tylko ircowym modem :mrgreen: bo nikt z moderatorów tam nie wchodzi i jak się coś dzieje, ktoś kogoś obraża albo robi syf to nie da się pogadać..a ostatnio sporo nowych osób zagląda.

ja bym proponowała godlessa, gawdzika lub tetę :mrgreen: ostatnio to nawet i shadow_no zniknął z obecności na czacie, tylko biedna shigella została :mrgreen:

Faktycznie ostatnio nie udzielam się na ircu i nie wiem zbytnio co się tam dzieje (irc nie jest ściśle zintegrowany z forum). Spytam stałych bywalców czy nie będą mieli nic przeciwko jeżeli powierzymy im dodatkową funkcję. Obecnie jedynie moderatorzy mają przywilej w postaci +o na ircu.

Ja mam pytanie do Administracji czy można by utworzyć watek Pt: WULGARYZMY , bo szczerze przyznam, ze mnie samą czasem nosi, żeby sobie pokląć a nie bardzo chciałabym łamać regulaminu.

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Nie chodzi mi o to, zeby tam mogli się wyzywać nawzajem użytkownicy, tylko taki wątek, żeby można było dać upust swoim agresywnym emocjom .

Regulamin forum uwzględnia zapis w którym nadmierne używanie wulgaryzmów nie jest dozwolone. Powodem jest szacunek do innych osób które korzystają i czytają forum. Nie widzę możliwości aby taki dział był mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest szacunek do innych osób które korzystają i czytają forum.

Przepraszam, nie rozumiem.

Przecież takie osoby zwyczajnie do takiego wątku nie wejdą.

 

Jak się boję krwi nie wchodzę do rzeźni, jak się boję wody, nie idę pływać, jak nie lubię wulgaryzmów - nie wchodzę do tematu, gdzie się rzuca mięsem. Ot i tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×