Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czujesz takiej potrzeby hehe hehehehe he he.A w ramach odpowiedzi na Twoje PW tak bywam hipokrytą,i dobrze mi z tym :mrgreen:

Co do kultury jest pewna różnica między wkurwem czy wkurwieniem a słowami "masz przesrane";).Zwłaszcza jeżeli używa się tych słów w odpowiedzi do kogoś,czego ja nie czyniłem.

A co do tego,że pisze: jesu - nie popełniam wtedy grzechu,"katoliku".

Możesz sobie teraz odpisać co chcesz,i tak Ci nie odpiszę;).Koniec OT z mojej strony.

 

-- Śr sie 10, 2011 2:06 pm --

 

A i jeszcze jedno,nie wysyłaj mi swoich spazmów na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Przepraszam. Tylko mała dygresja do Człowieka Nerwicy. Piszę tutaj gdyż zapowiedział, że nie będzie czytał moich PW.

 

Co do kultury jest pewna różnica między wkurwem czy wkurwieniem a słowami "masz przesrane";).Zwłaszcza jeżeli używa się tych słów w odpowiedzi do kogoś,czego ja nie czyniłem.

 

Napisałem to do Paradoxy nie do ciebie więc po co zabierasz głos w tej sprawie ? Poza tym nie wyciągaj moich tekstów z kontekstu. Cytuj całe.

Ja przytoczyłem ci twoje wulgaryzmy z całym kontekstem na PW. Czy mam jeszcze raz przypomnieć ci publicznie ?

 

A co do tego,że pisze: jesu - nie popełniam wtedy grzechu,"katoliku"
.

 

Nie interesuje mnie czy popełniasz grzech czy nie. Nie moja sprawa. Od oceny tego są inne instytucje bądź sam Naczelny. A to, że jestem katolikiem to jestem z tego dumny.

 

Możesz sobie teraz odpisać co chcesz,i tak Ci nie odpiszę;).Koniec OT z mojej strony.

A i jeszcze jedno,nie wysyłaj mi swoich spazmów na PW.

 

Na PW pisać nie mam zamiaru. Nie widzę powodu dla którego miałbym kontynuować jakikolwiek dialog.

 

Na koniec moja rada. Dorośnij chłopczyku i ogarnij się trochę.

Ja w odróżnieniu od ciebie nie boję się ostrzeżeń i nie muszę nikomu słodzić. Dostanę to dostanę trudno. Płakać nie będę. Tobie jednak radzę zbastować gdyż ewidentnie zaczynasz przeginać.

 

wiola173, Jeszcze raz przepraszam za off top ale nie mogłem zostawić tego bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w odróżnieniu od ciebie nie boję się ostrzeżeń i nie muszę nikomu słodzić.

Jakiś Ty odważny...aż sie podnieciłem :mrgreen: ,nikomu nie słodzę.Ciekawe skąd takie wnioski :roll:;).Nie boje się ostrzeżeń,ale w przeciwieństwie do Ciebie staram się szanowac innych orazi regulamin.W tym przypadku musiałem jednak odpisać Ci,bo nie wiedziałem,że będziesz na tyle bezczelny żeby mi odpisać w ten sposób,zamiast przyznać się do błędu.

Na koniec moja rada. Dorośnij chłopczyku i ogarnij się trochę.

Ojejjej..Nie denerwuj się tak "dorosły" pseudo-katoliku;).Nadstaw lepiej drugi policzek.

Nie interesuje mnie czy popełniasz grzech czy nie. Nie moja sprawa

No widzisz,to po co w takim razie atakujesz mnie na PW?Przecież to nie Twoja sprawa...więc?

Ja tylko raz zwróciłem Ci uwagę - sprawiedliwie,a Ty cały czas się czepiasz...To nie ja piszę do Ciebie wiadomości głupiej treści tylko Ty spamujesz moje PW.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to o co zapytam to nie żart ,tylko poważne pytanie .

Proszę modów o pokazanie ( PI razy drzwi) granicy pomiędzy niedomówieniem ,insynuacją ,ironią a obrażaniem użytkownika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, kazdy raczej indywidualnie ocenia personalne wypowiedzi. My, jako funkcyjni staramy sie chronic kazda osobe, w szczegolnosci reagujemy na posty (malo grzeczne) skierowane do wrazliwszych osob. Jako czynni uczestnicy forum wiemy mniej wiecej kto próbuje tylko komus dopiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, kazdy raczej indywidualnie ocenia personalne wypowiedzi. My, jako funkcyjni staramy sie chronic kazda osobe, w szczegolnosci reagujemy na posty (malo grzeczne) skierowane do wrazliwszych osob. Jako czynni uczestnicy forum wiemy mniej wiecej kto próbuje tylko komus dopiec.

 

A czy to Wasze baczenie Tomku nie jest deczko "skrzywione" ?

Bo jak słusznie zauważył Im_Back to granica pomiędzy niedomówieniem ,insynuacją ,ironią a obrażaniem użytkownika to chyba sprawa indywidualna.

 

Ja zapytam inaczej. Gdzie jest górna granica normy obrażania innego użytkownika ?

Oto (nie)człowiek nerwica napisał

Ojejjej..Nie denerwuj się tak "dorosły" pseudo-katoliku;).Nadstaw lepiej drugi policzek.
. Gdyby powiedział mi to w twarz zapewne dostałby w pysk. Na szczęście dla niego zapewne się nie spotkamy. Nie mniej jednak nie pozwolę sobie na takie teksty. Chętnie bym mu odpisał kim dla mnie jest i w co może mnie cmoknąć ale zapewne na tym zakończyłbym karierę na tym forum.

 

I tu właśnie powstaje pytanie gdzie jest górna granica obrażania ? Kto to oceni. Dlaczego nikt nie reaguje i wg. jakiego schematu to się odbywa ? Bo ja jakoś nie umiem tego ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy całym szacunku co do decyzji Administratora,jaka by kolwiek ona nie była,wątek o metylofenidacie z wyciętymi postami Marka 77 to jakby niezrozumiały "monolog".Czy nie można by zachować jego postów z czasu gdy był Forumowiczem? A tak czytając, przez kogoś obcego, ten wątek często traci się poczucie sensu i spójności. Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby powiedział mi to w twarz zapewne dostałby w pysk

 

no właśnie ;

co to ma znaczyć ?

 

 

Chłopie latasz po forum i szukasz zwady . daj sobie spokój .

Bo jesteś tzw "Troublemaker'em" i nie trzeba moda ani admina ,żeby Ci to napisać .

Masz problemy ? Szukasz pomocy? szukasz informacji ? -to dobre miejsce .

Szukasz kłótni ? chcesz się wymądrzać ? pokazywać kim jesteś (mega-mito-manem ) ?

To idź na onetownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, Ja mam honor i nie pozwolę jeździć po sobie.

Nie jestem Troublemaker'em (podoba mi się to określenie) tylko nie lubię gdy ktoś mnie obraża bez powodu, zwłaszcza gdy nie ma argumentów.

Nie nie mam problemów i ich nie szukam. Razi mnie jedynie ludzka głupota. Zapewne ciebie też.

Kłótni nie szukam dopóki mnie ktoś nie atakuje i nie obraża.

Nie mów gdzie mam iść gdyż to mój demokratyczny wybór gdzie jestem i co robię.

 

Po twojej odpowiedzi mam wrażenie, że szukasz zwady tylko PO CO ?

Ja odpuszczam ty jak sobie chcesz.

 

POLAKITA - szacun.

wiola173, po raz kolejny przepraszam za off top jak sama widzisz momentami się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Shada>.A mianowicie chodzi mi o przymus używania jednego nicka,a raczej o "zaostrzenie przepisów" dotyczących zmian nicka - bo no kurcze rozumiem,że no ktoś czasem z ważnych powodów musi zmienić,ale no..tak patrząc na ten rok to już tych zmian nicków było dużo na forum,i czasami ciężko się póżniej połapać kto jest kto,zwłaszcza,że czasem jedna osoba...no zmienia kilka razy nicki.Oczywiście nie mam tu na myśli osobników którzy włażą po banie i wiadomo,że włażą z innym nickiem - bo takich to już w ogóle powinno się tepić.

No więc to tyle z pytań Tomku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczyłoby nieco zmodyfikować pkt 11:

 

11. Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto co jest równoznaczne z wykasowaniem danych podanych przy rejestracji z bazy.

11.1 Użytkownik ma prawo założyć nowe konto do trzech razy w ciągu jednego roku.

11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.

 

I np. do podpunktu 11.1 dodać aneks, że niezbędnym warunkiem jest skorzystanie z pierwotnego nicka każdorazowo przy kolejnej rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I np. do podpunktu 11.1 dodać aneks, że niezbędnym warunkiem jest skorzystanie z pierwotnego nicka każdorazowo przy kolejnej rejestracji.

 

Niestety się nie da. Nick jest zapisywany w bazie danych i pomimo usunięcia go własnoręcznie przez użytkownika ponowna rejestracja spowoduje, że użytkownik dostanie komunikat o tym, że dany nick jest zajęty.

 

Aby to było możliwe należało by usuwać wpisy w bazie danych ręcznie, A przypuszczam że Shad nie będzie tym zainteresowany. Poza tym skąd ma wiedzieć który użytkownik usunął sobie konto ? Takich informacji raczej nie ma w PA.

Mozę się mylę. Jeśli tak Tomek popraw

 

Druga sprawa jak wyegzekwujesz aneks do punktu 11.1 ?

 

Ja bym to rozwiązał inaczej.

Wyłączyłbym możliwość usuwania kont dla użytkowników. W przypadku gdy użytkownik chce zrezygnować to pisze do admina a ten zawiesza jego konto ( czasowy zakaz pisania ). Użytkownik traci możliwość pisania na forum do czasu gdy zechce powrócić. Potem znów kontakt i odwieszeni konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możliwość manualnego usunięcia konta przez użytkownika za pośrednictwem Panelu użytkownika jest w tej chwili wyłączona. Trzeba napisać pw z prośbą do Administratora. I tu masz rację - Admin zamiast usuwać konto powinien je czasowo zawieszać. Gdy taki użytkownik zechce powrócić na forum to kontaktuje się z Adminem za pomocą e-maila i wraca na forum. A druga sprawa, że już samo usunięcie konta jest nielogicznym posunięciem ze strony użytkownika. Przecież wystarczy się nie logować jeśli ktoś chce dać sobie na wstrzymanie z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch,

o ile dobrze kojarzę to osty po 60 lub 90 dniach wygasają .Ale głowy za to nie dam .

Z tym honorem to może być problem ,bo to właśnie ta abstrakcyjna forma zarozumialstwa powoduje najczęściej ost'a.

 

Ciekawi mnie ile masz lat stawiam na 20/25 . Ale jak coś to wcale nie jest pytanie i nic Ciebie nie obliguje do odpowiedzi.Chętnie też poczytał bym kiedyś Twoja definicje honoru i infrastruktury związanej z nim ,jak byś miał ochotę coś napisać to w OT ,ale do tego też nic Ciebie nie obliguje .

 

kwili ścisłości ,nie ma w tym co napisałem ani ironii ani złośliwości ,tylko Ciekawość i własna opinia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×