Skocz do zawartości
Nerwica.com

Suchar na dzisiaj :)


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nieuzasadniony :lol::lol::lol:

 

W parku na ławce siedzi para. Dziewczyna żali się że boli ją ręka.

-Daj pocałuję. Boli jeszcze?

-Już nie. Jeszcze boli mnie szyja...

- Boli jeszcze?

-Nie, już nie boli

Podchodzi nieumyty, śmierdzący, zarośnięty jegomość i mówi:

-Panie, hemoroidy też pan tak leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nei wiem czy to jest poprawne politycznie ale sprobujmy sie zdystansowac a jesli beda jakies skargi to prosze od razu kasowac ten wpis-choc kawal to kawal...

Mały kadlubek mowi do mamy:

-Mamo mamo chcialbym isc na basen!

-No kadlubku,ale nie masz raczeka ni nozek to jak bedziesz plywal?

-No...bede poruszać uszami!

No to mama zabrała go na basen-wrzuca go z ratownikiem do wody.Patrza a ten sie topi. Wyjmuja go z wody a kadlubek zdenerwowany mowi:

-Kur...Kto mi zalozyl czepek????

 

Kadlubek do mamy:

-Mamo czy moge ciasteczko!

-Najpierw umyj raczki!

-Ale ja nie mam raczek

-Nie ma raczek nie ma ciasteczek!

 

i ostatni

Siedzi na przystanku kadlubek. Przyjezdza autobus-kadlubek prosi ludzi:Wrzuccie mnei, wrzuccie. Autobus przejchal. Jedzie nastepny. Kadlubek prosi:Wrzuccie mnei wrzuccie. Przejechal. Naspteny autobus przyjechal. Kadlubek prosi:Wrzuccie mnie wrzuccie! Jacys ludzie wrzucili go do autobusu a kadlubek szczerzac sie: Haha!Bileciki do kontroli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jak to jest z tymi sprawami damsko-męskimi:)

 

Spisane z BravoGirl:)

 

*Bravo Girl - Best of da Best*

 

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda? Pomóżcie!

 

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?

 

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji, ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike, jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać, ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie? I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć. Prosze o szybką odpowiedz, bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

 

MISS 16

-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka! Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

 

Aneta 15lat:

Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam na odpowiedz

 

Olek 17lat:

Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem gejem??

 

Marcin 18lat

Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam im odpowiadac POMOCY

 

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata... wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś

takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

 

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziala mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

 

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża pozamaciczna??!! Proszę pomóż !

 

A teraz najlepsze:

 

Drogie bravo !

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll: super,:lol:

 

Pracowniku-kiedy ty pracujesz?

 

Rok ma jak wiadomo,365 dni:

Codziennie śpisz 8 godzin-to jest 122 dni.

Poza tym masz codziennie 7 godzin wolnego czasu.

To jest dalsze 106 dni,pozostaje jeszcze 137.

Rok ma 52 niedziele,które masz wolne.Zostaje tylko 85 dni.

W sobotę również nie pracujesz,to dalsze 52 dni.

Zostają jeszcze 33 dni.

Poza tym masz jeszcze 3 tygodnie urlopu,pozostaje 12 dni.W roku jest łącznie 11 dni świąt.

zostaje 1 dzień.

I to jest 1 Maja :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z życia:

mam mlodego, niezbyt rozgarniętego psa (średnich rozmiarów :evil: ) który lubi bawić się workami foliowymi, rozgryza je w drobny mak. I pewnego , trochę deszczowego dnia chodził sobie po podwórku, aż tu nagle przychodzi facet z nogą w gipsie zawinięta w worek (ochrona przed zamoczeniem). Gdy psiuńcio to zobaczył to wpadł w istny szał, szczęśliwy że ktoś chce się z nim bawić!Dopadł tę nieszczęsną nogę z workiem, facet wywijał tą nogą, ja wołałam psa i próbowałam go jakoś odciągnąć, bezskutecznie. Ostatecznie wygrał pies , bo facet przeszedł co prawda 15 metrów , ale worka z nogi w gipsie definitywnie się pozbył. Uśmialiśmy się jednak z tym panem bardzo. Żałuj kto tego nie widział. :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój ulubiony:

Malgosia pierwszy raz dostała okres i wystraszona poleciała do Jasia i mówi mu co jej się stało.Jasiu na to:

-Rozbieraj się.

Ogląda ją i ogląda godzinę, dwie, trzy.Wkońcu zrezygnowany mówi:

-Wiesz co Małgocha ja się na tym nie znam ale chyba ci jaja urwało!

:D

No a wiecie dlaczego kobiety mają okres?Przez Ewę za jabłko bo Bóg mówi do niej:

-A ty zapłacisz za to krwią!!!

A ona na to:

-A mogę w ratach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jak to jest z tymi sprawami damsko-męskimi:)

 

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata... wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś

takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

 

Łojezu... Zawsze będę bronić Bravo Girl przed wszelkimi atakantami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda-27 Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża pozamaciczna??!! Proszę pomóż ! TO MNIE ROZWALIŁO :lol:

 

[ Dodano: Pią Sty 19, 2007 11:51 pm ]

zagadka

Wiecie kiedy w Rumuni pies widział ostatnio kość ???

-jak miał otwarte złamanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z "przykazan" savoir vivre'u: "...jesli robisz loda, nigdy nie

zgrzytaj zebami."

 

Dwóch 80-letnich staruszków spotyka się w parku.

- Wiesz - mówi jeden - chyba moja żona umarła.

- Dlaczego tak myślisz? - drugi na to.

- No niby z seksem jak dawniej, ale mieszkanie nieposprzątane.

 

Przychodzi mała dziewczynka do sklepu zoologicznego.

> - Poplose tego pięknego klólicka z wystawy.

> -Tego czarnego?

>

> -Moze byc ten carny.

>

> -A może wolisz białego, albo brązowego?

> -Plose pana, mojego pytona pieldoli jakiego on jest kololu...

 

Przychodzi gej do lekarza i mówi:

>> >>> - Mam HIV panie doktorze.

>> >>> - Dwa kilo grochu, pół litra soku ze śliwek , cztery banany i to

>> >>> wszystko powtarzac przez tydzień po dwa razy dziennie.

>> >>> - A to pomoże? - pyta gej

>> >>> - NIe Ale nauczy pana do czego słuzy dupa.

 

Kochanie, wyrzuć śmieci!

>> >>> - Kurna, dopiero co usiadłem!

>> >>> - A co do tej pory robiłeś?

>> >>> - Leżałem...

 

A propos BRAVO- list młodej czytelniczki

"Kochane Bravo! Mam 12 lat i jestem dziewicą. Czy mój ojciec jest pedałem?" :twisted:

 

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 4:45 pm ]

a na dziś:

 

Spotyka pająk pająka.

- Cze, co robisz?

- Gram w motylki

- Skąd masz?

- A, ściągnąłem sobie z sieci...

 

 

Przychodzi pacjent do doktora:

- Panie doktorze czy można wyleczyć owsiki???

- A co? kaszlą?

 

a teraz ciekawostka

 

Gdybym przez 40 lat zamiast do ZUSu 200 zł wrzucał na zwykłe konto bankowe (3.8%), to przez kolejne 40 lat (będąc już na emeryturze) miałbym co miesiąc 5625 zł...

 

Zobaczmy więc, na czym polega „dobrodziejstwo powszechnego ubezpieczenia".

 

Średnie zarobki w Polsce wg GUS to: 2415 zł.

 

Narzut na ZUS (składka) wynosi 25,8%, z czego 19,52% na same emerytury, czyli 471,41 zł miesięcznie.

 

Odkładamy to do banku na skromne 4% przy założeniu braku inflacji. Co oznacza, że rocznie odłożymy 5656,90 zł.

 

Warto zauważyć, że jest to suma zaniżona! W rzeczywistości po roku mielibyśmy już naliczone procenty od pierwszej wpłaty, która leży 11 miesięcy, drugiej, która leży 10 itd. - ale pomijamy to!!!

 

Istnieje prosty wzór na obliczenie procentu składanego. Zawiera on jednak potęgowanie, które nie wszystkie kalkulatorki wykonują - a poza tym ci, którzy nie pamiętają arytmetyki, mogą posądzać o jakieś oszustwo. Doliczenie 4% jest to jednak po prostu pomnożenie przez 1,04. Mnożymy - i otrzymujemy: 5883,17 zł.

 

Z rocznych wpłat jedna leży 39 lat - ostatnia tylko rok. Trzeba to do siebie pododawać. Kolejno mnożymy składkę przez 1,04 - i te wyniki pododawać.

 

Ostatnia składka, leżąca tylko 1 rok zarobiła 5883,17 zł,

 

po 2 latach składka zarobiła: 6118,50 zł,

 

itd...

 

a składka, która leżała w banku 39 lat, zarobiła 26 114,30 zł.

 

Sumujemy składki ze wszystkich lat: 531 892,56 zł.

 

Liczba ta jest, przypominam, zaniżona - i to podwójnie. Jak obliczył fachowy bankowiec, przy uwzględnieniu ostatnich danych o średnich zarobkach oraz doliczaniu odsetek co miesiąc (co właśnie stosowane jest w bankach) właściwa suma po 39 latach to 583589 zł. Ponadto ludzie (nawet po studiach i kobiety) pracują dłużej niż 40 lat (65-19=46, 65-24=41, 60-19=41; tylko kobiety po studiach pracują krócej: 60-24=36.

 

Przechodzimy na emeryturę, przestajemy wpłacać do banku, zaczynamy, jako rentierzy, żyć z odsetek.

 

531 892,56 x 4% = 21 275,70 zł

 

czyli miesięcznie: 21 275,70 zł : 12 = 1772,98 zł.

 

To tylko odsetki. Ponad pół miliona nadal pozostaje !

 

Tymczasem średnia emerytura wg GUS to: 1193,74 zł.

 

Teraz wiadomo, dlaczego ta Czerwona Hołota narzuca nam przymus emerytalny?

 

Nie, jeszcze nie rozumiecie! Nie pamiętacie bowiem, że po najdłuższym życiu z tego kapitału przeszedłby on w całości na dzieci i wnuki ubezpieczonego. A gdzie podziewają się pieniądze po śmierci człowieka, który całe życie płacił składki na ZUS?

 

Ale w dalszym ciągu nie rozumiecie ogromu tego wyzysku. Otóż połowa (no dobrze: 47%) mężczyzn umiera przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Gdzie są ich pieniądze?

 

„Kto przemocą lub podstępem doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem podlega karze więzienia od 6 miesięcy do 5 lat"

 

Kodeks Karny - w wersji obowiązującej, gdy uchwalano ustawę o ubezpieczeniach

 

 

kurtka nikt nic nie dopisuje? no nie mówcie, że kawałów nie znacie

 

z życia wzięte (dzwoni klient)

K- klient

J- ja

 

K- dzień dobry ja bym chciał coś więcej o kredycie samochodowym

j- już pana łącze

po minucie dzwoni znowu

k- nikt nie odebrał,

j- widocznie zajęty niech pan probuje dzwonic na nr xxxxxyyyy

po 5 minutach znowu dzwoni

k- panie nikt tam nie odbiera

j- niestety ja panu nie pomogę - musi pan próbować

k- dobra dobra.... wie pan co kawał panu powiem

na budowie majster wychodzi z baraku patrzy a Alojz z pustą taczką biega. Wrzeszczy Alojzik a czymu ty z pustą taczką lotosz? A bo panie majster taki zapierdol, że ładować niy ma kiedy. Do widzenia

 

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 10:53 am ]

strasznie zanidbany temat

 

 

o czym są piosenki?!

 

> >Wszyscy pewnie już słyszeliśmy te kawałki. Wbrew pozorom nie są one zupełnie pozbawione treści a w niektórych przypadkach przekaz jest aż zanadto oczywisty:

> >

> >O kupie w majtkach:

> >"Im więcej ciebie tym mniej

> >Bardziej to czuje niż wiem

> >Po prostu im więcej ciebie tym mniej

> >jak to jest możliwe?"

> >

> >O tankowaniu denaturatu:

> >"A kiedy przyjdzie także po mnie

> >Zegarmistrz światła purpurowy

> >By mi zabełtać błękit w głowie.

> >To będę jasny i gotowy"

> >

> >O wciaganiu koki z lusterka:

> >"To szkiełko wszystko potrafi

> >Zawsze jest w dobrym humorze

> >Wystarczy wziąć je do ręki

> >I wszystko będzie różowe

> >Wystarczy wziąć je do ręki

> >Dosypać ziarnko fantazji

> >I już za chwilę można

> >Dolecieć aż do gwiazdy"

> >

> >O podwójnej penetracji i zoofilii:

> >"Razem ze mną kundel bury

> >Penetruje wszystkie dziury

> >Kundel bury, kundel bury,

> >kundel bury - fajny pies"

> >

> >Hymn chirurgów okulistów:

> >"Ładne oczy masz, komu je dasz

> >takie ładne oczy..."

> >

> >O butelce wódki:

> >"Zakręcona, zakręcona

> >Zakręcona, zakręcona"

> >

> >O wściekłej krowie:

> >"Jesteś szalona, mówię Ci"

> >

> >Hymn grzybiarzy:

> >"Kiedyś Cię znajdę...znajdę Cię

> >A w końcu znajdę

> >Jestem coraz bliżej wiem.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::oops:

Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla, który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi więc do niego i pyta, w czym rzecz.

- Pamiętasz tę śliczną dziewczynę ode mnie z pracy, z którą chciałem się umówić, ale nie mogłem nawet do niej podejść, bo za

każdym razem, kiedy ją widziałem, to mi stawał?

- No pamiętam.

- W końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem, żeby się ze mna umówiła. I ona się zgodziła.

- Super! To kiedy randka?

- Byliśmy umówieni dziś wieczorem. Ale bałem się, że znów mi stanie. Więc przykleiłem go sobie plastrem do nogi, żeby w razie czego nie było widać.

- No i dobrze! Gdzie problem?

- Poszedłem do niej, zadzwoniłem, a ona otworzyła w takiej cieniutkiej, przezroczystej sukience...

- No i...?!

- Kopnąłem ją w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×