Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Morfeusz obraził się i na Ciebie ... do gazu z nim.

 

-- 25 cze 2011, 01:20 --

 

DarkMaster, wyskoczyłeś bo napisałeś kilka postów po pożegnaniu sie dune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, papieroski? można, ale prywatnie nie pochwalam ;> super, za 7 godzin mam egzaminy, a spać Mi sie wogóle nie chce, wogóle nie chce Mi sie tam jechać...

 

-- 25 cze 2011, 00:22 --

 

Neu(e)rotyk, bo temat przeskoczył już na następną stronę, a ja głupi odświeżałem cały czas jedną, myśląc że nikt nie pisze :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, Raczej nie, bynajmniej nie teraz. Pewnie dlatego że spać Mi sie nie chce, bo wiem że jak wstanę rano znowu zacznie sie 100% działanie Depresji...teraz opadło, jak to w późnych godzinach u Mnie. więc siedze i pisze :)

 

-- 25 cze 2011, 00:31 --

 

wiola173, dziękuję, pytanie czy przełamie sie na tyle żeby tam wogóle pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę bo za mało się jeszcze znieczuliłam,,,

a co Ciebie interesuje??

Jak chcesz to możemy się spotkać to Cię oprowadzę troszkę... choć orientację w terenie mam kijową :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkać, super.

Uwielbiam długie podróże środkami komunikacji miejskiej więc możemy się gubić :)

 

W kazdym mieście są rzeczy, które kazdy turysta powinien zobaczyć. Chciałabym na pewno zobaczyć starówkę, miejsca w których można zrobić ładne zdjęcia, chciałabym zobaczyć główny gmach uniwersytetu Gdańskiego oraz coś szczególnego, wyjątkowego gdzie zazwyczaj turystów się nie zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaraz kładę dopiero :P Fajnie było w pubie, ale za dużo ludzi i za głośno, więc szybko się zmyłem i dokończyłem pić w domu. Teraz sobie zjadłem pizze z całą masą dodatków z lodówki i momentalnie wytrzeźwiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×