Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale boje sie iśc do psychiatry. Kiedyś chodziłamdo psychologa, byłam po ciężkiej chorobie i przez 3 miesiace brałam tabletki uspokajające żeby wrócic do szkoły i wrócic do normalnego życia dnia codziennego. A teraz, sama sie bronie przed ta wizytą!!! Stane przed nim i co powiem: RATUNKU???? Nie umiem rozmawiąc o tym co czuje i myslę. Mam dopiero 26 lat i czuje sie jak wrak człowieka!!!!! W głowie mnie sie juz piedzieli od tych mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia_26, nsjpierw spisz sobie wszystko co chiałabys mu powiedzieć. W nerwówce wizyty zapomnies zpołowe rzeczy które chcesz mu powiedzieć. a tak bedziesz miała zapisane.

Nie ma się co bać. rozmowa z psychiatra nie raz bywa dużo łatwiejsza niż z psychologiem.

Masz 26 lat i mozna napewno bezproblemowo postawić CIę na nogi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień niestety się zaczął i nie prędko się skończy... a ja już bym chciała wrócić do łóżka i nakryć się kołdrą aż po czubek głowy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówiłam się na rozmowę na oddział dzienny. 21 czerwca.

Korba jestem tu nowa widze ze jestes z Katowic ja się wlasnie tam przeprowadzam. Czy możesz polecic mi jakiegos dobrego lekarza oraz terapeute. Zastanawiam sie nad Szopienicami nad oddzialem stacjonarnym, nie wiem czy warto tam isc mam zaburzenia osobowosci i nerwice Pozdr i trzymaj sie cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×