Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:_asia_, no weź, ja mam w czerwcu obronę....nie dam się sądowi ;)

Poza tym, pomimo masakrycznej ilosci błędów interpunkcyjnych promotorka napisała w komentarzu, ze czytała moją pracę z przyjemnością i zawarłam w niej bardzo głębokie i dojrzałe rozważania :D bardzo poprawiło mi to dzień.

Dziś pierwszy wykład z teorii na prawko za mną.....jakie nuudy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz są jakieś wykłady na prawo jazdy? :shock: ja nic takiego nie miałam. no ale zdawałam chyba z 8 lat temu.

 

 

Asiu to u Ciebie jakoś dziwnie było. Ja zdawałam ze 12 lat temu i też najpierw teoria. Bez odbębnienia iluś tam godzin wkładów nie wpuszczali do auta. Też się tam wynudziłam jak mops :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo, wiesz co, może ja jestem za głupia, albo chcę taka być - czasem wolę pożyć sobie w nieświadomości...wystarczy, ze uważam, że zamach terrorystyczny na WTC był nie bardzo zamach a już zapewne nie żaden terrorystyczny....to mi poryło banię, w to nawet nie mam siły się zagłębić :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no tak , w sumie to masz rację. Co do WTC , to jest wiele teorii - tak na prawdę ciężko wybrać prawdziwą.

 

Parę lat oglądałem niesamowity dokument o lekach na raka. Był gościu , który w USA opracował lek na raka , który w 85% leczył ludzi , a w 99% procent powoduje , że rak nie dawał przerzutów. Nie był to oczywiście lek na wszystkie rodzaje nowotworów. Miał być to przełom w walce z tą chorobą.Historia ta nigdy nie ujrzała światła dziennego , gościu , który nadzorował cały projekt ponoć nie żyje bądź jest zamknięty w psychiatryku. Nie miał rodzinny , jedynie matkę , która zmarła na drugi dzień po jego zaginięciu...

 

Człowiek z którym był wywiad , zapytany czy ma gdzieś jakieś dokumenty z badań , powiedział , że nie ma i nawet gdyby miał to szybko by się ich pozbył , ponieważ ta wiedza zagrażała jego życiu.

 

Cała historia była niesamowita. Gościu który odważył się o tym opowiedzieć oczywiście nie pokazał swojej twarzy , głos miał zmieniony. Dał tylko jasno do zrozumienia , że komuś nie było na rękę aby zastosować to lekarstwo na człowieku w skali światowej.

 

Jeśli odnajdę tę dokument , to wrzucę linka , bo był to jeden z najlepszych dokumentów jaki kiedykolwiek udało mi się obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy wykład z teorii na prawko za mną.....jakie nuudy ....

 

Współczuję.

 

Ja jeszcze zdawałam wszystko " po staremu". Bo było to 20 lat temu :hide:

Miałam 20 pytań na teście z teorii, gdzie tylko jedna odpowiedź była tą dobrą i właściwą i 5 pytań z tzw. mechaniki.

Zdałam za pierwszym razem testy.

A jazda na egzaminie......pikuś. To była przejażdzka z 3 km przez 2 skrzyżowania i pole manewrowe, na którym przewróciłam słupek przy cofaniu. Poczęstowalam pana egzaminatora orzeszkami, poprosił,żebym cofnęła jeszcze raz i zdałam.

Nie było takiego rygoru jak teraz.

 

Nie uważam,żebym gorzej jeździła od innych.

Nawet powiem,że jezdże bardzo dobrze.

Podobno kierowca, który tak o sobie mówi...nie jest dobrym kierowcą. No..........ale tak właśnie o sobie myślę, jako o kierowcy.

Linko...trzymam kciuki za to,żebyś zdała za pierwzym razem. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja wczoraj miałam egzamin praktyczny. Na szczęście na razie tylko wewnętrzny. Nie zdałam. Wielka ciężarówka zasłoniła mi skrzyżowanie i dupa. Ale o niebo lepiej mi się jeździ odkąd mam puls w normie. W sumie to była moja pierwsza jazda bez 140 uderzeń na minutę. Czułam, że mam większą kontrolę nad sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo, a możesz zdradzić kogo masz na myśli? bo mnie bardzo interesują takie postacie, które odkryły alternatywne do chemii i skuteczne metody leczenia raka, np. Gerson (soki, surowe warzywa+lewatywy z kawy, ogólnie dieta), Krebs (amigdalina), Ashkar (metoda NIA), Budwig (pasta z oleju lnianego i twarogu+dieta).

 

-- 17 maja 2011, 09:05 --

 

linka, to straszne nudy muszą być na tych wykładach... :hide: ja nie miałam żadnych wykładów, musiałam sobie kupić książkę do teorii jeśli chodzi o budowę, prowadzenie auta i zasady ruchu drogowego, uczyć się do testów, zdać je i tyle co do części teoretycznej. testy zdałam za pierwszym razem. praktyczny za drugim. ale mój egzamin praktyczny też był, można powiedzieć, lajtowy, podobnie jak Moniki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, nie było tam podanych nazwisk. Jedyne czego ten człowiek dostarczył , to kilka nagrań ukrytą kamerką i dużo opowiadał. Równie dobrze może być to po prostu prowokacja aby zrobić dobry dokument , ale jak patrzę co się dzieje dzisiaj na świecie to bardzo w to wątpię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po 7,19 autobus,dwie przesiadki i dziecko zaraz po ósmej w szkole,a potem lecę do pani doktor internisty na 8,30.

Nie byłam już kilka lat u lekarza. Ostatnio zapisałam się na termin, miła pani rejestratorka sama mi zaproponowała wizytę kiedy składałam deklarację dwa tygodnie temu, czyżbym wyglądała na chorą? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak na poważnie to i dobrze, bo poproszę o skierowania na wszelkie możliwe badania, rzeczywiście nie czuję się ostatnio dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo, wiem ze moze zabrzmi to niedorzecznie ale...nie mam problemu z jazdą autobusem ale zdecydowanie wolę się przejść, i nie mam na mysli krótkich odcinków ale 2-4km,tak, tyle właśnie ide "do miasta" i czuję sie z tym o niebo lepiej niz po jezdzie zatłoczonym autobusem ,choć to trwa 10 minut :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z autobusami , zaczęło się jakieś 3 miesiące tematu kiedy w zatłoczonym autobusie skoczyło mi ciśnienie , zabolało przy sercu , do następnego przystanku aby wysiąść był kawałek... od tego czasu wsiadając do autobusu zaczyna mi się robić zimno , trzymam się za serce i takie tam ;-)

 

Dzisiaj jednak muszę jechać autobusem , bo mam kawałek do Tychów. W jednym kierunku ok. godziny i 15 minut jazdy , więc na nogach to nie ma sensu :mrgreen:

 

Do babci (jakieś 6 km)chodzę piechotą , to też chyba powinno dać mi do zrozumienia , że umierający nie jestem :mrgreen:

 

-- 18 maja 2011, 12:01 --

 

Dopiszę sobie , że już lecę :mrgreen:

 

Z nudów już w tenisa gram w domu , a rodzice jakoś nie za bardzo są z tego zadowoleni.

 

Mp3 naładowane , Radiohead jest , Archive jest , Hydroxizina jest , skierowanie jest , karta NFZ jest - chyba mogę się zbierać... głupieję już :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło do mnie pismo że mam zapłacić bibliotece 1080zł za przetrzymanie książek. A najlepsze jest to że przypomnieli sobie po trzech latach, bo żadne pismo wcześniej do mnie nie dotarło- pewnie wysyłali je na stary adres i moje polecone ktoś obcy odbierał. Jestem wściekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło do mnie pismo że mam zapłacić bibliotece 1080zł za przetrzymanie książek. A najlepsze jest to że przypomnieli sobie po trzech latach, bo żadne pismo wcześniej do mnie nie dotarło- pewnie wysyłali je na stary adres i moje polecone ktoś obcy odbierał. Jestem wściekła.

 

wspólczuje , :cry:

A nie da się tego jakoś wytłumaczyć w bibliotece czy już za póżno ? :(

 

 

Wracajac do tematu

U mnie wszystko luzik , dobrze się czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×