Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

malibu, jak muszę wstać, to nastawiam budzik, rano drynda, ja śpię, dopóki nie ujrzę fusów z kawy, dopiero odzyskuję przytomność:)

A jak nie muszę wstawać, tylko np. postanawiam, że rano wstanę i coś zrobię, to do 12 po południu przestawiam budzik co godzinę z mocnym postanowieniem za każdym razem kiedy go przestawiam, że za godzinę napewno wstanę!!!! Heh, jeszcze się nie zdarzyło, żebym wstała po pierwszym dzwonku:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uroki deprechy.....wiek raczej tu nie gra roli

wiola, a masz tak np. że nawet jak wstaniesz (jakoś) rano, trzaśniesz kawę i potrafisz się walnąć jeszcze i dalej spać? Bo ja tak mam nieraz. Wstaję raniutko z moim M., piję z nim szatana, rozmawiamy, potem on do pracy, ja w kimono i po południu wgl nie pamiętam, że z nim rozmawiałam, że o kawie nie wspomnę? hehe, takie "zombi" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często łapię się na tym, że nie chce mi się wstawać z łóżka. Nawet już się obudzę w okolicach 9-10, może coś sobie zacznę w łóżku bazgrać, czy czytać, albo po prostu leżę. Mogę tak nawet do późnego popołudnia, zwłaszcza jeśli nie muszę gdzieś wychodzić. Ostatnio znalazłam lek - poranek w tvn24 od 5:55. Jak sobie posłucham Jarka i Kasi, to od razu dostaję jakiegoś kopa do działania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Aaaa, no to super.

A ja wstałam pół godz temu, zrobiłam sobie kawę. Mam dużo do zrobienia, ale mi się nie chce.

Na brodzie zrobiły mi się dwa bolące wulkany. Nie pamietam kiedy ostatnio miałam takie wykwity.

Nie mogę tego paskudztwa dotknąc bo boli jak cholera, a co dopiero wycisnąć czy rozcisnąć.

Nie wiem co z tym zrobić. :shock::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam o 11.00, teraz jeszcze poleguję w łóżku z kawą, przeglądam forum.

Ogarnę trochę dom i o 14.00 wyjeżdżam do rodziny.

 

-- 21 maja 2011, 11:48 --

 

Monika1974, tormentiol, najlepiej zaaplikować jak tylko zauważysz, że się coś takiego tworzy. Mnie właśnie też wyskoczył jeden wulkan (czasem mi się zdarza przed @) i od razu smaruję tormentiolem. Jest szansa, że się w ogóle nie wykluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jestem załamana moją sytuacją. Mam kaca. Dzisiaj KSW XVI. Ot tyle.

 

-- 21 maja 2011, 11:34 --

 

Na brodzie zrobiły mi się dwa bolące wulkany.

 

Ja polecam pastę do zębów do smarowania na noc i ten płyn:

http://www.zdrowiec.pl/cat154-id1106-afronis-plyn--100-g.aspx

Kosztuje ok 4-5zł a jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa. to są zmiany o charakterze trądzikowym?Czy coś innego? Najlepiej mocnym tonikiem antybakteryjnym. Ale to jak już to wyciśniesz, poczekaj jednak na rozwój wydarzeń, lepiej od razu się za to nie zabierać.

 

NIe, nie mam trądziku, nigdy go nie miałam.

To są takie "buły" pod skórą bolące. Jak dotknę palcem to tak, jakby w środku było wszyte ziarno grochu.

Nie można tego ani wycisnać, bo nie ma żadnego kanalika, z którego mogłaby wypłynąć zawartość. Takie wybrzuszenie, które jest głeboko pod skórą. Jest to na brodzie w dwóch miejscach. Cała broda mnie boli.

Wstałam o 11.00, teraz jeszcze poleguję w łóżku z kawą, przeglądam forum.

Ogarnę trochę dom i o 14.00 wyjeżdżam do rodziny.

 

Monika1974, tormentiol, najlepiej zaaplikować jak tylko zauważysz, że się coś takiego tworzy. Mnie właśnie też wyskoczył jeden wulkan (czasem mi się zdarza przed @) i od razu smaruję tormentiolem. Jest szansa, że się w ogóle nie wykluje.

 

Kasiu, a ten tormentiol jest na receptę?

Jestem po @.

Jedziesz do siostry? Fajnie, że masz chęci wyrwać się z chałupy.

Pinkii....dzięki. A co oznacza ten symbol?KSW XVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,u mnie ze wstawaniem pewnie podobnie gdyby nie obowiazki ..ale tak, mogę rano wstac,wyprawic syna do szkoły ,wypic kawę, poczytac forum i po godzinie 1,5 h pójść spac i spać do 12 :-| ;no ale tak juz dawno nie robie bo mam małe dziecko i nie mogę poprostu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×