Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy na galę KSW 8)

 

 

Ano czekamy 8)

Miałam jechać ale mi się plany skomplikowały. Nawet do baru nie pójdę bo wczoraj byłam i się zapiłam więc dziś już brak ochoty. Ale gala to teraz jedna z tych fajnych rzeczy które odwracają moją uwagę od masy problemów jakie na mnie spadają.

Trzeba przygotować chipsy, piwko i klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę na rezonans magnetyczny głowy. Boję się. Zarówno tego kontrastu co go będą wstrzykiwać w mój organizm jak i samego badania. Mam klaustrofobię i nie wyobrażam sobie ok. godziny leżeć w takiej "tubie". Boję się, że mogę mieć uczulenie na kontrast. Boję się, że zemdleję, zwymiotuję i wiele innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unclet, a po co ci ten rezonans zwłaszcza z kontrastem ?

 

Napady migreny z zaburzeniami widzenia. Na szczęście kontrast nie był konieczny. Ogólnie badanie najbardziej było nieprzyjemne z powodu odgłosów o wysokich dźwiękach. Na początku musieli mnie wyciągać, bo wypadły mi zatyczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, być może, choć nie pamiętam żeby coś szczególnego działo się w tygodniu, ale nic mnie nie zdziwi

Co mi pomoże :(

 

-- 22 maja 2011, 14:34 --

 

Nie mogę zająć się czymś innym żeby mi przeszło, ponieważ nie ma sił niczym się zająć :( Chciałabym żeby już przeszło :(:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×