Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

coma, Karolinka, mam propozycję, wyciągnij i z tego naukę - że zawsze tu wracasz. Wkurza Cię forum - wyłączaj kompa, poprzeklinaj na czym świat stoi. A potem jak Ci przejdzie, znowu możesz tu wejść. Omin kwestię kasowania i zakładania konta/ Proszę Cię ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, to co robisz jest niepoważne.

dostałaś jedno pozwolenie. ale widocznie masz je w dupie.

wszystkich obowiązuje Regulamin, a Ty dostałaś kolejną szansę i również masz ją w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili to już mnie obrażasz :roll: skąd możesz wiedzieć co ja mam w dupie a czego nie :roll: nie robię tego specjalnie, to na pewno, chcesz zobaczyć czego nie mam w dupie? ataków szału i histerii które zatruwają mi życie i nad którymi nie mam kontroli, agonii w której leżę tygodniami, sorry ale to wszystko nie dzieje się wg regulaminu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin forum traktujemy naprawdę jak najbardziej łagodnie i dostosowujemy się do propozycji Użytkowników. To nie jest tylko decyzja funkcyjnych (punkt dot. kasowania kont) tylko propozycja wyszła również od Użytkowników, których denerwowało, że co chwilę kilka osób pojawia się pod innymi nickami. Daliśmy comie szansę o którą poprosiła. Założyła nie trzy jak przewiduje regulamin tylko... pięć kont w ciągu roku.

Szansy nie wykorzystała.

Z całym szacunkiem, po to są wprowadzone pewne zasady, żeby ich przestrzegać. Tym bardziej, jeżeli ktoś słownie się do tego zobowiązuje. Zawsze odpowiadamy na prośby dot. danej interpretacji punktu w regulaminie, ale nie pozwalamy sobie na jawną manipulacje i puste zapewnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum o zaburzeniach psychicznych sztywne trzymanie się zasad jest dla mnie zwykłą nadgorliwością, ale to wasza sprawa (wiem, że często naciągacie zasady dla dobra użytkowników, nie przeczę), ja inaczej postrzegam zasadność stosowania regulaminów w pewnych przypadkach, tylko tyle.

dobrze jej zrobi odpoczynek ........
Może tak, a może nie, pewnie i tak pozwolicie jej kiedyś (niebawem?) wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum o zaburzeniach psychicznych sztywne trzymanie się zasad jest dla mnie zwykłą nadgorliwością, ale to wasza sprawa (wiem, że często naciągacie zasady dla dobra użytkowników, nie przeczę)

Jedno przeczy drugiemu. Gdybyśmy sztywno trzymali się zasad to nie dawalibyśmy kredytów zaufania niektórym Użytkownikom. Nie od nas zależy jak szansa zostanie wykorzystana. Dajemy je często bo jednak sporo osób na to zasługuje i z niej korzysta.

Może tak, a może nie, pewnie i tak pozwolicie jej kiedyś (niebawem?) wrócić.

To zależy od samego Użytkownika. W przypadku Comy na razie były tylko pretensje o naszą decyzję.

W związku z tym, że nie ma ona dostępu do forum proponuję zakończyć rozmowę o niej bo to niegrzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, i rozumiem, że Ty jesteś w stanie w pełni obiektywnie osądzić:

kto jest chamski, olewające zasady od osób które nie panują nad swoimi zachowaniami?

 

Regulamin jest jeden dla wszystkich - ma nas uchronić przed bałaganem na forum, ma pomóc odszukać np posty danej osoby - jeśli ktoś pomimo zrobionego wyjątku ( coma dostała gratis dwie szanse) nie umie się przystosować - przykro mi.

Rejestrując się na forum zgadzacie się akceptować regulamin - więc nie wiem o co teraz takie nagłe halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, a czasem nie wystarczy, zaufaj mi jestem na forum troszkę dłużej niż Ty i już kilka razy przejechałam się na mojej empatii, ludzie z zaburzeniami potrafią tak pięknie manipulować ( nie odnoszę się do konkretnego przypadku tylko ogólnie) że nie, nie jestem w stanie często stwierdzić czy ktoś robi to specjalnie czy niechcący i nie kontroluje tego.

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, znowu bawisz się w adwokata biednych i uciśnionych? skończ, bo sytuacja została już wyjaśniona i kolejne komentarze są zbędne.

jak się nie podoba Regulamin to nie wiem po co się rejestrowałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×