Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze nie na temat, ale jak czytam to te osoby co odchodza, bo SIE POCZULY URAZONE -to tez jest chorobliwy powod, kazdy moze miec inne zdanie byle wypowiadal je z kultura i bez docinkow personalnych w stylu dziecka w wieku 6 lat. A poza tym, nie trzeba 90% czasu siedziec na forum, tylko zabrac sie za porzadki we wlasnym zyciu! W koncu mamy wiosne! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni przychodzą, inni odchodzą, niektórzy wracają bo mają tu znajomych (np ja)... To tylko forum internetowe. Też tu znalazłam fajnych znajomych przez te kilka lat, ale przecież jak się z kimś lubi to ma się kontakt na gg, telefoniczny itd... Świat nie kończy się na forum, a niektórzy z Was bardzo osobiście to odbierają ;) Jak ktoś odszedł widocznie ma powód, napiszcie do tej osoby na gg jak tęsknicie. A może wrócą, wielu wraca. Np ja wracam ale nie traktuję tego forum jak forum dla 'psychicznych', tylko jak zwykłe forum dyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie traktuję tego forum jak forum dla 'psychicznych', tylko jak zwykłe forum dyskusyjne.

 

Ja tak samo...

 

Ale swoja droga i tak nie rozumiem idei kasowania kont - mam swoje konta na roznych forach, czasem zalozone tylko na potrzeby 1 posta/pytania (np. na dogomanii) ale zadnego nie kasuje... Moze kiedys sie przyda i po co znow nowe zakladac, nie rozumiem tegow wiekszosci przypadkow...Ale jak kto woli...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×