Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, ze jestem zależna od ludzi, którzy sprawili, ze mam te problemy ze sobą, które mam i własnie przez nie jestem zależna. I że to oni chcą mnie rozliczać z tego, co robię i jak żyję, a to przez nich sobie w życiu nie radzę!!!

 

Wkurza mnie, ze nie potrafię zapanować nad swoim życiem, ze nie potrafię realizować swoich planów, bo zawsze z powodu lęku w ostatniej chwili zmieniam zdanie i przez to tkwię ciągle w martwym punkcie, że nie umiem ruszyć z miejsca, że nie wiem czego chcę.

 

Wkurza mnie, ze jestem w domu traktowana jak czarna owca, kozioł ofiarny i worek treningowy.

 

Wkurza mnie, że ludzie, którzy mają mnie leczyć, nie będą nigdy w stanie mnie i moich problemów zrozumieć, bo sami nigdy ich nie doświadczyli - nie wierzę, że z książek lub w jakiejkolwiek szkole można się tego nauczyć.

 

 

Myślę, że teraz kiedy odkryłam ten wątek będę tu częstym bywalcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie sąsiadka, która przyjeżdża w weekendy i maniakalnie puszcza radio na cały regulator, nawet jak są reklamy i audycje, tak, że słuchać w całym cholernym budynku :x .

Kurwa, mać, co jest niektórzy ludzie w życiu nie słyszeli o słuchawkach, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągłe pieprzenie o "nadużywaniu" bo moderator forum to chyba robot, który nie może mieć właśnego zdania, i najlepiej to niech tylko spam usuwa i się nie odzywa, bo po co :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Basiu, nie przejmuj się.Ciężka jest dola moderatora.

Nie wszyscy muszą Cię lubić. Jeśli chodzi o regulamin-mają się Ciebie słuchać.

Jesteś też człowiekiem i masz prawo wyrażać swoje myśli.

 

-- 13 lut 2011, 23:42 --

 

A mnie wkurza to,że cały czas odnoszę wrażenie,że się tłumaczę. Przed wszystkimi. Zwłaszcza w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie to , że nie mam grama prywatności u siebie w domu.Drzwi od pokoju zawsze otwarte , mama u mnie non stop przesiaduje , nawet w łazience nie mam chwili dla siebie , bo zaraz ktoś się dobija.

Wkurza mnie też cholerny NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza mój chłopak z którym mieszkam od 4 lat ,który wydaje mi się nie toleruje mojego dziecka :cry: ,(z małżeństwa)

 

Moja Matka,która udziela mi swoich rad jak to mam ubierać swoje dziecko,gdzie mam z nią chodzić ,jak ją czesać :silence:

brak aktualnie pracy

że u lekarza każą Ci przyjść na 11,a przyjmują Cię o 11:50 :evil:

Że w PL jest dziura na dziurze na każdej drodze!

że nasz prezydent to burak

i że pomoc dla osób z nerwicą jest tak nie dopracowana, mało skuteczna i mało lekarzy wykwalifikowanych w tym kierunku.

 

Może tyle ,poco przynudzać... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×