Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, ale Anafranilu nie można dzielić samemu na części, bo jest to lek trójcykliczny czy jakiś tam;)

Skąd info, że nie można samemu dzielić? Co ma do tego fakt, że to jest TLPD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam kiedyś z 7 miesięcy. Teraz jest to drugie podejście po 8 latach.

Brałam teraz ponad 8 miesięcy na razie i od jakiegoś czasu czułam mniejsze działanie. Teraz robię eksperyment i odstawiam na kilka dni lek- muszę przyznać, że to niezbyt mądry pomysł, bo moje natrętne myśli się nasiliły i to mocno:/ Trudno z nimi wytrzymać. Jednak walczę ze sobą nadal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co się będzie działo w najbliższych dniach. Ale chyba zmniejsze paro do 10 mg, bo czuję się za bardzo naspeedowany.

 

Ty nigdy nie bedziesz spokojny jak tak bedziesz postępowal z lekami. To samo paro , to paro+lerivon potem znowu anafranil doszedl a teraz zejscie z paroksetyny. Za kazdym razem masz efekty odstawienne albo te zwiazane z wdrazaniem leku. Bierz jeden leki (wybralbym paro) i pobierz kilka miesiecy i wtedy przyjdzie stabilizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anafranil dopiero biorę ponownie od tygodnia. Więc fakt, może się jeszcze ustabilizować. Chociaż na tej mieszance, stymulacja jest dosyć spora.

Z Lerivonem nie do końca wyszło więc wróciłem do starej poczciwej klomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI tak mają. Działają od kilku miesięcy do kilku lat. Na pocieszenie można powiedzieć, ze trzeba zrobić przerwę i lek powinien ponownie zadziałać.

 

-- 06 lut 2011, 23:23 --

 

Organizm się przyzwyczaja. Nie wierze, że po 15 latach efekt jest taki, jak po paru miesiącach.

 

Przy klomipraminie może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, Podobnie miałem z wenlafaksyną, która działa prawie identycznie jak Anafranil (ma kilka wad, których A. nie ma). Po ponad roku brania, wszystko wróciło. Może nie z zdwojoną siłą, ale jakieś 80% tego co było... Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do TLPD i klomi, ale zaskoczenie było spore, na + oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×