Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Incinerator, ja jak zostałem nie słusznie zbanowany bo przez pomyłkę dostałem 2 osty na raz to dostałem takiej kurwicy że masakra, wtedy pomyślałem sobie że tak wyprowadziłem kogoś z równowagi że zlekceważył w mojej sprawie przepisy forum, na szczęście okazało sie że to była pomyłka :mrgreen:

W Twoim przypadku faktycznie nastąpiła pomyłka, która została szybko zauważona. Mam nadzieję, że nie masz nam tego za złe. Na szczęście (albo niestety (?)) nie jesteśmy robotami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja nie zakładam kont żeby siać zamęt. Poprostu dostawałem bana na dzień dobry po założeniu konta i nie miałem najmniejszej szansy się wypowiedzieć. To mnie irytuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baśka, To miał być niewinny żarcik. Nikogo nie obraziłem. Chciałem troszkę wyluzować sytłację w chyba najsmutniejszym wątku na forum, jaki jest zaburzenia osobowości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja nie zakładam kont żeby siać zamęt. Poprostu dostawałem bana na dzień dobry po założeniu konta i nie miałem najmniejszej szansy się wypowiedzieć. To mnie irytuje...

Rozumiem to, ale wystarczy napisać że tak się stało a nie inaczej. Piszesz o tym dopiero teraz jak już zdążyłeś się wkurzyć na Funkcyjnych, którzy po prostu dobrze wykonują swoją robotę między innymi trzymając się regulaminu który sam zaakceptowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Moim zdaniem troszkę nadgorliwie podchodzą do swoich funkcji. No ale jest to forum prywatne. Masz prawo wyrzucić połowę nie podając przyczyn ;) Tak jak wspominałem - konta były tylko i wyłącznie zakładane, ponieważ był ban za banem i nawet nie mogłem się odezwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Każdemy czasem coś odbija i mam nadzieję, że administracja ma na uwadzę, że jesteśmy troszkę mniej zrównoważeniu niż np. użytkownicy forum komputerowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Może rozważ ,możliwość zwiększenia limitu ostów do 3 . Po pierwszym jak człowiek sobie uświadamia ze jeszcze jeden i out ..to niektórzy się mogą wkurzyć .

Myślę ze pomysł możesz przemyśleć ,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, taki jest gwóźć tego forum tutaj każdemu z nas raz na jais czas odbija, musimy być bardziej tolerancyjni w obec siebie ;)

musimy?

ja muszę tylko kupę czasami :mrgreen::lol:

 

 

To wspaniałe masz życie, zero zobowiązań i obowiązków- tylko kakeszi z samego rańca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, Twoje ostatnie posty z dwóch stron nie zawierają żadnych pytań do admina, tylko marne zaczepki w moją stronę. zero treści merytorycznej.

wydorośnij, get over it, albo napisz tę skargę do Admina, to przynajmniej trochę spokoju będę miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrącę swoje 3 grosze::)- jak to nożyce . Moim skromnym zdaniem za szybko tu się udziela ostrzeżeń. Rozumiem ,że czasem każdego może ponieść , albo ,że czasem wdajemy si w durne dyskusje , które do niczego nie prowadzą, ale myślę ,że modzi to trochę zbyt surowo oceniają. Można by podchodzić z większym dystansem i luzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×