Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

o, czyżby to temat o mnie, potwierdzam tak, jestem świrnięta :pirate: tylko w porównaniu do was jest mi z tym całkiem dobrze ;) nie obrażam się również co do zaczepek, niestety brzydkie słowa czy też uszczypliwe świadczą źle o nadawcy tych słów a nie o odbiorcy...

PS ale LitrzeMaślanki ja w ogóle nie wiem czego ty się czepiasz... nie rozumiem o co ci w ogóle chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już dawno w sumie miałam zadać to pytanie:) dlaczego nie można komentować fotek w temacie Ludzie z forum? i skoro nie można to czemu moderatorzy i admini komentują korzystając ze swoich możliwości? :P to takie trochę nie w porządku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod pyt. Dominiki oraz daję propozycję, może byście utworzyli temat, który będzie z ważnym oznaczeniem a pod "Zdjęcia ludzi z forum " i nazywałby się "Komentarze do zdjęć ludzi z forum"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie można komentować bo to nie jest fotka pl, jest osobny temat o ile pamiętam do komentowania tych zdjęć komentarze-do-zdj-w-ludzie-z-forum-t9275.html - można go reaktywować :smile: . Gdyby wolno tam było komentować zaraz zrobiłby się wszechobecny offtopowy bałagan, ciężko byłoby znaleźć zdjęcie osoby o którą nam chodziło..... co do tego że admini i modzi komentują i jest to nie fair....bez przesady, nie ma się co czepiać - mamy swoje obowiązki których nie mają inni użytkownicy - to chyba możemy mieć też jakieś przywileje, dodam, ze żaden mod czy admin nagminnie nie wypisuje elaboratów w "ludzie z forum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jako jedyny wypowiadsjący się na temat i nie robiąc offtopu mam pytanie do admina. :lol:

Moge mieć pod nickiem napis ''loża szyderców'' ? :smile: Pytam serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mi ta ikonka czasem niezbędna.....często czasem...no dobra, co kilka postów by się przydała ;):lol:

 

Ooo tak, ja tez jestem ZA!!!

Swoja droga uwielbiam ten obrazek-stary ale jary...Swietnie oddaje istote rzeczy...

 

japierdole.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jako jedyny wypowiadsjący się na temat i nie robiąc offtopu mam pytanie do admina. :lol:

Moge mieć pod nickiem napis ''loża szyderców'' ? :smile: Pytam serio.

 

a nie możesz tego umieścić w informacji "skąd"? :smile:

 

a, sorry... mylło mi się, jest "miejscowość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, ale ja na temat piszę 8)

 

 

Wujek_Dobra_Rada, chcesz dostać nagrodę za off-top? :mrgreen:

Niedawno powróciłeś do łask i już Cię korci? :D

 

Ale ja grzeczniutki jestem :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×