Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

I mojego również - mój temat był temat był o chrześcijaństwie a nie o Bogu.

 

Jedni będą gadać o Bogu drudzy o chrześcijaństwie a trzeci o Biblii i zrobi się bałagan a cały temat poleci do kosza - i pewnie o to wam chodzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznajè,ze sama siè pogubilam teraz..no bo co kurde "inetrpretacja Biblii" ma wspolnego z "opètaniem"??Moze jednak warto byloby to jakos rozgraniczyc?z calym sacunkiem dla wszystkich. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz różnic między tematem o ORGANIZACJACH chrześcijańskich a tematem o Bogu? To są całkowicie oddzielne rzeczy.

 

Nie odpisałaś czy temat o buddyźmie byś też byś połączyła z Bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, aa to dobrze :D widocznie zle zobaczylam;ale tà intrepretacjè o "Biblii" to mozna by bylo wrzuucic wogole do jakis dyskusji filozoficznych moze??tak samo rozmowy o koranie i innych religiach?to tylko taka moja mala dygresja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mało mnie te tematy interesują i nie brałam w nich dyskusji, ale mam swoje ale:)

Od kilku dni pojawiają się całkiem bezsensowne tematy w których jeśli już ktoś się odezwie to jest to raptem parę postów. Chodzi mi : opętanie, duchy, medium itd. Albo czy od neuroleptyków wypadają włosy , czy rosną cycki itd. :) Tu dyskusja jest raczej bezsensowna i do niczego nie prowadzi. Natomiast we wcześniej wspomnianych ludzie sobie dyskutują. Czy nie lepiej pilnować takich tematów?, a te gdzie ludzi się wypowiadają w jakiś sensowny sposób zostawić w spokoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

Swoją drogą.. Swoje "ale" mają zawsze te same osoby, bez względu na temat. Ciekawe dlaczego :roll:

Ja widzę bardzo prostą odpowiedź, która Cię i tak z pewnością nie usatysfakcjonuje :mrgreen:

Po prostu spędzam tu dużo czasu i śledzę zazwyczaj na bieżąco to co się dzieje. A jakbym chciała być złośliwa to bym zapytała, dlaczego najwięcej ale jest zawsze do Twoich decyzji:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, dwie strony wcześniej admin odpisał na takie pytanie:

-Da radę włączyć shoutboksa na dole strony?

Do czata używamy protokołu IRC (dostępne w menu 'czat'), lub korzystając z zewnętrznego programu:

serwer: irc.nerwica.com

port: 6667

kanał: #nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciała być złośliwa to bym zapytała, dlaczego najwięcej ale jest zawsze do Twoich decyzji:P

 

Tak na wszelki wypadek, gdybyś miała problemy z czytaniem ze zrozumieniem,bo to już się robi śmieszne :

 

DECYZJE PODEJMUJE ADMINISTRACJA, A NIE JA SAMA.

KAŻDA DECYZJA JEST KONSULTOWANA I NIE SĄ TO MOJE OSOBISTE DECYZJE.

JA WYKONUJĘ PIĘKNĄ, CZARNĄ ROBOTĘ , dlatego też najwięcej czepialskich i szukających taniej sensacji oraz zaczepki leci do mnie.

 

Teraz zrozumiane? Czy napisać jeszcze raz?

 

Nie badz tak skromna :mrgreen:

 

 

Wujek_Dobra_Rada, a czemu odpowiadasz za mnie? :roll:

 

Wszystko, za co można dostać bana jest w regulaminie forum..

 

No wlasnie nie wszystko, a to co jest - jest bardzo ogolne i mozna to interpretowac na 100 sposobow. Reasumujac bana mozna dostac za wszystko :)

 

Nie. Dotyczy wszystkich. Ale moderatorzy mają prawo prosić o jego zakończenie.

 

Czy moderatorzy maja prawo robic offtop ?

 

Dlaczego watki religijne sa dyskryminowane (bo nie mozna tego inaczej nazwac) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×