Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Mnie też wkurzyło, ale jest cały czas ten schemat, zawsze jak jest jakaś fajna dyskusja to pojawiają sie osoby co sieją ferment i potem ktoś nagle zamyka temat z powodu braku argumetów :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

szczesliwy_chomik, może nie skończysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wynika z powodu braku argumętu w danym temacie, i poczuciu niskiej wartości, którą pewni ludzie sobie podnoszą zamykając temat i robiąc na złość innym. Dopiero teraz doszłem do takiego wniosku. :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

jest mnustwo tematów o muzyce, a ja niedawno otworzyłem temat "z czego aktualnie brechtacie"

nawet temat nie zdąrzył sie rozkręcić a po 5 min został zamknięty. Niestety nie którzy maja specjalne przywileje na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam merytoryczny wydźwięk tematu. Po przeczytaniu całości nie jednemu młodemu odechce się w ten sposób przestać być prawiczkiem.

 

Wracjąc do tematu - wkurza mnie, że nie ma tematu ''dom uciech'' :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie pierwszy raz zauwazylam, ze jak temat zaczyna sie rozkrecac to jest zamykany. Bez sensu.

 

a wkurzyl mnie dzisiejszy dzien...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że znów nażarłam się jak swinia..

chce mi się rzygać, ale jak pomyślę o działaniu kwasów żołądkowych na błonę śluzową przełyku i szkliwa, to mi się odechciewa.. :(

 

dopełniam się piwem.. moze rzygnę z przepełnienia :,(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, mam taką małą prośbę, bo już nie daję rady tego czytać, weź sobie chłopak zainstaluj jakąś przeglądarkę która będzie ci poprawiać błędy....... :roll:

 

ps. Zamiast biadolić po innych tematach, jeśli uważacie, ze moje decyzje są nieodpowiednie piszcie do Admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×