Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No nic... Skonczylo sie na pogotowiu dentystycznym.

Afta - rasowa, paskudna. Rana otwarta.

Zgrubienie - od niej + od (najprawdopodobniej) wyzynajacej sie 8, ktora nie ma miejsca na wyjscie. Musze zrobic w tygodniu RTG tej okolicy i sprawdzic, czy faktycznie to miss 8 czy jednak odafciakowe.

Antybiotyk biore juz Duomox, wiec to nie moze byc ropa.

Niestety... przy obecnym zestawieniu lekow, nie mogla mi podac nic przeciwbolowego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge spac. Boli mnie... Obkladam sie lodem... Ja chce juz poniedzialek. Biegiem do mojej dentystki niech mi da to skierowanie, robie rtg i niech mi mowi co ja tam mam, bo zwariuje :why: Pewnie skonczy sie na chirurgii szczekowej - jak w przypadku mojego ojca :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

I nikogo nie ma :( Gadam sama do siebie...

So nice...

To opowiem wam kawal, moze ktos przeczyta i kogos rozbawi...

 

Przychodzi baba do lekarza - panie doktorze chciałabym schudnąć, ale wie pan diety i w ogóle, no ja nie wiem jak sie zabrać do tego..

lekarz - hmm, no jest taka pewna eksperymentalna dieta.. ale..

baba - panie doktorze jestem gotowa na wszystko!

lekarz - tylko to bardzo specyficzna dieta! może pani jeść wszystko! kiedy chce, jak chce, co chce, ile chce..

baba - naprawdę?

lekarz - tak.. tylko że wszystkie pokarmy musi pani spożywać przez odbyt..

baba - ach! to strasznie dziwne! - ale cóż wola schudnięcia silniejsza, tak też zdecydowała się na eksperymentalną dietę..

 

Po kilku miesiącach wchodzi do lekarza mega szczupła laseczka..

lekarz - słucham panią!

laseczka - to ja panie doktorze, nie poznaje mnie pan? ta dieta jest rewelacyjna!

lekarz - ach! to pani! nie poznałem, faktycznie efekty niesamowite.. ale czy coś jest nie tak?

laseczka - nie, a skąd to pytanie?

lekarz - a buja sie pani tak dziwnie na boki..

laseczka - aa nie, to nic.. gumę sobie tylko żuję

 

[Dodane po edycji:]

 

Zapomnialam adres chatu esprita, a znalezc nie moge... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge spac. Boli mnie... Obkladam sie lodem... Ja chce juz poniedzialek. Biegiem do mojej dentystki niech mi da to skierowanie, robie rtg i niech mi mowi co ja tam mam, bo zwariuje :why: Pewnie skonczy sie na chirurgii szczekowej - jak w przypadku mojego ojca :why:

O fuck, współczuję. Mnie też akurat boli... odcisk na dłoni. Właśnie obdarłem skórkę i świeże mięcho lśni cudownie w promieniach lampki :Oo

 

Spać mi się chce jak diabli, ziewnąłem sobie potężnie... Idę spać. Dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard-jest poranek więc czuje się wujowo i bardzo zle. Stary mnie wczoraj wyprowadził z róznowagi. Do tego wieczorem lęki, lęki, lęki. Ależ to g****potrafi być męczące :roll:

Może dzisiaj się uda z dzieciem na wesołe miasteczko pójść choć pochmurno jest i może coś popada.

W sobotę miał być dentysta ale będą łazić kaloryfery sprawdzać więc muszę na inny dzień przenieść a nie mam co z małą zrobić. a może se odpuścić? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zimnica i deszcz-i tak juz kolejny weekend...niech to szlag trafi.Zamiast kisic w domu tylek chcialam dzisiaj jechac nad morze,a tu lipa!!Moze sie przejasni pozniej??mam takà nadziejè.Nie usmiecha mi siè siedzenie dzisiaj w domu.Najwyzej cieplo sie ubierzemy i wyskoczymy gdzies do parku potem hmm :D

 

[Dodane po edycji:]

 

zmiana planow-idziemy do ogrodu robic grilla,sasiedzi tez bèdà-i piwko i winko i mièsko dobre...milego dzionka kochani :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za pogoda, zimno, pada i zimno i pada i tak cały tydzień.......niby ma być cieplej....ale ma padać.....a ja sobie nowe trampki kupiłam....chciałam założyć....nienawidzę tłuc się busem na uczelnię jak pada, z parasolką, przez ten deszcz nie pojechaliśmy na paintballa dziś, chłopak ma wolny cały tydzień a tu taka pogoda, cały czas chce mi się spać, czy u nas nic się nie może udać?? Nawet globalne ocieplenie u nas objawia się 20 stopniowym mrozem w zimę i deszczem w lato.... :why:

Boszz ale mam dzień marudzenia...... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jaki te leki mają okres poltrwania,niby w ulotce pisze,żę 24 godziny,skoro tak to czemu wciąż mam mdłości i wy***** gały? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jaki te leki mają okres poltrwania,niby w ulotce pisze,żę 24 godziny,skoro tak to czemu wciąż mam mdłości i wy***** gały? :evil:

 

Niby czas działania jest podany na ulotce danego leku, ale toksyny krążą we krwi tak naprawdę bardzo długo, więc złe samopoczucie także się utrzymuje... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, a dlaczego pytasz? :P

Na razie w dalszym ciągu z rodziną w bardzo małej miejscowości, czyli inaczej zabitej dechami wsi, 60 km od Wawy :P . Miałam nadzieję przeprowadzić się w wakacje z powrotem do Wawy, zacząć tam pracę, ale moje problemy zdrowotne coraz bardziej mi te nadzieje niszczą. Boję się, że dołączę do rodzinki na dobre. I nic się nie zmieni. A w końcu tego wszystkiego nie wytrzymam i... Zresztą, po co wybiegać w przyszłość. Fatalny nastrój mam dziś, staram się myśleć pogodniej, ale jakoś nie bardzo mi to wychodzi ostatnio. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, Bo Ty wiesz skąd ja jestem:)a ładnie jest tam u Ciebie?zazdroszcze Ci,pewnie masz tam świeże powietrze i pusto jest...czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, Bo Ty wiesz skąd ja jestem:)a ładnie jest tam u Ciebie?zazdroszcze Ci,pewnie masz tam świeże powietrze i pusto jest...czy nie?

 

Hy hy, no tak. :P Wiosną i latem jest przepięknie, wszędzie zielono, ptaszki śpiewają, żółte łąki pełne kwitnących mleczy, zapach roślin, drzew... Kwiaty w ogrodzie... Powietrze faktycznie jest bardzo czyste i m. in. dlatego tu wciąż tkwię - przy zanieczyszczonym powietrzu mam duszności, ciągłe zapalenia wszystkich śluzówek itd. :(

Pusto - też jest ;) , czasem jakiś samochód drogą przejedzie, albo jakiś człowiek przejdzie, hi hi. :mrgreen: Bardzo lubię samotne spacery, lubię obserwować naturę przez lornetkę... Gdy byłam dzieckiem miałam dziwną pasję, uwielbiałam szukać kamieni o ciekawych kształtach, potrafiłam pół dnia chodzić po polach i ich szukać. A potem je malowałam.

Wiesz, gdy jestem długo na wsi to jednak tęsknię za ludźmi, za gwarem, nudzi mi się, a gdy już jestem np. w Warszawie to zaraz chcę wracać na wieś, bo za dużo tam ludzi jak dla mnie. :twisted: No i weź tu mi dogódź. :P W sumie w Warszawie mieszkałam 4 lata, ale teraz się odzwyczaiłam od tamtego pędu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......mi zawsze pomaga stary wypróbowany pyralgin...

oczywiście w tabsach, bo w czopku to byłby z Twojej strony masochizm :D

jak urwalem wiązadło w pachwinie to był to chyba najsilniejszy ból w moim zyciu

pyralgin dawał radę

Ale w koncu męki zakończył zastrzyk tramalu na pogotowiu....

Tramal dziwnie działa-on nie wyłącza bólu-on powoduje że masz to po prostu w dupie....

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

aha-na początek wrzuc sobie 2 tabletki pyralginu

potem juz po 1 co kilka godzin-w ulotce będzie pisalo ile na dobe można wrzucić

robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ja mam od 2óch tygodni, mimo, że się trochę zmniejszył.

Poczekaj. Sertralina jeszcze Ci krąży w organiźmie.

 

esprit, a Ty nie kombinuj, tylko bierz, co Ci lekarz przepisał.

Na pewno pytał się Ciebie przed zabiegiem, czy bierzesz jakieś leki... Więc weź po prostu ten Tramal.

Rada dla każdego na przyszłość: ulotek się nie czyta. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie tylko unerwiona ale i ukrwiona. Jakbys oberwal w tylek np z pistoletu czy luku, bez pomocy medycznej istnieje duze prawdopodobienstwo wykrwawienia sie.

 

Moze wez sprobuj tego tramalu jednak. 1 tabletke tylko, sprawdz czy dziala. Jesli tak, to sie przemecz na nim. Wiem, ze od niego mozna sie uzaleznic, wiec ostroznie. I moze sprobuj chlodnego okladu na posladki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×