Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Bogu dzięki że nie strzelali do mnie

No napewno to niezbyt przyjemne uczucie dostać w d... z czegoś takiego. :D Wracaj do zdrowia. Notabene ja też nie czytam ulotek jak wracam od lekarza. Wiem tyle, że pewnych leków nie można łączyć ze sobą. Te ulotki to się często rozwijają od wysokości klatki piersiowej aż do dywanu (siedząc na tapczanie) więc ich nie raz nie czytam jak widzę taki rulonik a ile w nich pozycji: dla karmiących matek dla dzieci, dla starszych, dla chorych na cukrzycę, dla kierowców, dla sportowców, dla nałogowców, dla palących, alkoholików, itp. więc po prostu ja to wszystko pomijam. :smile:;) Generalnie mam zasadę, nie bełtam leków. Jak zachoruję na coś nowego to tamte odstawiam i wracam do nich po jakiejś chorobie. (wg zaleceń lekarzy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, esprit, to nie alkohol!!! :lol::P To kawa z żołędzi, z dodatkiem imbiru, kardamonu, cynamonu... :mrgreen: Jest pyyysznaaa!!! :mrgreen: Ja alko nie mogę pić, choć też bym się napiła. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, no, jest przepyszna, i tak pięknie pachnie!!! Można ją kupić w sklepach ekologicznych, kosztuje ok. 6 zł. Polecam :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

esprit, ja uwielbiam kawę, ale nie mogę za bardzo normalnej pić, bo mi serducho bardzo pika choć ogólnie ciśnienie zawsze mam niskie. No więc szukam substytutów. ;) Wczoraj u siostry ciotecznej zobaczyłam właśnie żołędziówkę, poczęstowała mnie i tak mi zasmakowała, że sobie kupiłam. :mrgreen: A jakie ma przy okazji działanie - ogólnie wzmacniające, przy zaburzeniach żołądkowych, wątrobowych, dobra dla osób osłabionych, po przebytych chorobach. Tak więc i pyszna i zdrowa. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to coś dla mnie :)

 

no i dla mnie :mrgreen: ja wcześniej to nawet nie wiedziałam, że z żołędzi robi się kawę i że jest taka smaczna. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, no nie tylko :P Imbir i cynamon to znane azjatyckie afrodyzjaki :twisted: Dobre zwlaszcza dla facetow, poprawiaja ukrwienie TEJ czesci ciala dzieki czemu lepiej i dluzej jak dab stoi.

Kardamon dziala troche podobnie ja kofeina - podnosi cisnienie krwi, wiec pobudza :) Ale jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Czesto dodawany jest do herbat korzennych.

 

Kupilam sobie cole i popijam malutkimi lyczkami, pojadajac paluszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ta kawa to coś dla mnie także. Uwielbiam kawę, ale podobnie jak Joasia mam po niej wysokie ciśnienie i lęki, pomimo tego iż normalnie mam niskie ciśnienie. Dlatego najczęściej piję Inkę. Gdzie można kupić tę kawę?

 

Ja czekam na obiad. Właśnie mój luby pojechał do Centrum, do knajpy kupić jakieś zestawy obiadowe. Nie chce mi się dzisiaj nic gotować, a głodna jestem :? To się nazywa: leń pospolity.

Ponadto głowa mnie boli od rana. Lekko ćmiła rano, zjadłam dwa Apapy ale tylko mocniej rozbolała. Ogólnie żle się czuję... Chyba nawet wiem czemu. Kiedyś było tak, że spałam do południa i jak wstałam wcześniej to żle się czułam. A teraz wstaję codziennie ok 9-10 i jak dziś wstałam o 13.30 to automatycznie żle się czuję... Ćmienie głowy, jakiś lęk... Ech :-|

 

Miłego, spokojnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu, kawę żołędziówkę można kupić w każdym sklepie ekologicznym. Naprawdę polecam. :mrgreen:

Normalnie zakochałam się w Twoim avatarze. :mrgreen:

Mnie też głowa boli, w ogóle jakaś zmulona jestem, nie wiem co się dzieje wokół mnie a jednocześnie czuję dziwne pobudzenie. :? To pewnie przez te zmiany ciśnień. Miałam się uczyć i nic nie zrobiłam, kolejny dzień z głowy. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia- dziękuję :* Fajnie jak się podobam facetom, ale komplement z ust kobiety jest sto razy ważniejszy ;)

A kawę kupię, brzmi świetnie. Z głową natomiast czuję się właśnie tak, jak Ty to opisałaś. Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu no coś musi być w powietrzu, mnie tez dziś głowa nieźle nap..ala. Wziąłem polopirynę S i jest lepiej. Kawa z żołędzi i korzenia cykorii jest niezła, trzeba je prażyć w piekarniku. Kiedyś sobie sam robiłem. Jestem także starym kawoszem i dawniej nie wyobrażałem sobie życia bez małej czarnej, ale teraz muszę się obyć bez niej. Mam podobne objawy. Jak się pija kawę trzeba także brać magnez, bo draństwo wypłukuje go z organizmu. A avatar zaprawdę przepiękny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj

...wiem -łatwo sie pieprzy takie teksty

ale ostatnio mój 6 letni synek dostal w ciągu dnia całą tablete i potem jeszcze czopka w dupala pyralginy na zbicie max gorączki....

i nic mu nie bylo-gorączka zeszła.

wiec nie nakrecaj sie t,ylko czekaj na dobroczynne znieczulenie dupala

pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit - nie łam się, to sprawa przejściowa. Wiem, ze to cholernie musi napier... Znieczulaj się, czym się tylko da, nawet ketonalem, walić wątrobę. Tak czy owak przejdzie, w przeciwieństwie do niektórych spraw, które ciągną się latami za człowiekiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grill udany,dzien udany :Desprit, tramal jest bardzo dobry na taki bol jaki teraz masz-malzon po wypadku wtrynial ten tramal(to pochodna morfiny).mial polamane wszystkie zebra i zmiazdzony lokiec wiec tylko tramal pomagal.bral gp tydzien i bol zniknàl.Ja kiedys wzielam tramal na bol zèba i czulam sie po nim hmm odlotowo wrecz-taki luzik czujesz :mrgreen: acha i nie czytaj ulotek.Bo nawet witamina c ci wtedy zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×