Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Agaska, ja też mam dziś dentystę, popołudniu, znowu... :roll: , i jakoś dzisiaj się boję, nie mam dobrego nastawienia. :( Chcę mieć to już coś za sobą i miesiąc spokoju do kolejnej wizyty. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc była tragiczna, 38,5 stopnia gorączki.......serducho mi waliło, wzięłam polopirynę więc się spociłam jak mysz...... :roll:, spać nie mogłam......ale już wszystko ok. Czuję się w miarę dobrze ale jeszcze dziś będę jadła kisielek, ryż i rosołek - co by się żołądek nie zbuntował again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda - na razie pochmurno, wilgotno. I modlę się, żeby to się nie zmieniło, przynajmniej do czasu kiedy zaplombuję ten ząb (popołudniu), bo przy takiej pogodzie najlepiej się czuję... Tak swoją drogą to dużo nas tu ma kłopoty z zębami i układem pokarmowym. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jakas zaraza na forum panuje z tymi "dolegliwosciami"?? :DAgaska przyznaj siè...to Ty pozarazalas kobity na forum??? :nono:

U mnie spokojnie.o 11 wpada gosciu z ubezpieczenia:mamy dla niego juz komplet dokumentow;tak mi siè przynajmniej wydaje,bo nie wiadomo co jeszcze wymysli ten facet.Najgorsze jest to,ze on tak duka po angielsku i mam problem ze zrozumieniem tegoz osobnika i tak wyglàda jakby mial caly czas kaca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudunia, daj sobie spokoj ,z tym zyletkami.Moja droga,zycie jest pièkne jesli bèdziesz pozytywnie do niego podchodzic.Potrafisz cieszyc siè,drobiazgami??Jaki masz cel w zyciu??Cel to podstawa..zastanow sie,czy taki masz i od tego zacznij. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudunia, byc moze..leki mam nadzieje bierzesz???a terapia??ja tez jestem mamà ale juz 17 latki-ona tak napèdza mnie do zycia ze hej.Dla dzieci warto zyc,ale dlla siebie tez. :D Jak duze masz dzieciaczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z rozmowy o prace, rozdawanie ulotek na ulicy. Nie wiem co zrobić, zatrudnić sie czy szukać coś innego, czuje że nie nadaje sie żeby stać 6h na ulicy i wciskac ludziom ulotki :-| A Wy jak myślicie? Troche mnie wystraszyli, że ktoś nas bedzie sprawdzał jak pracujemy, czy sie wystarczajaco szeroko uśmiechamy i nie jesteśmy zgarbieni ;/

Zastanawiam sie czy nie zacząć sprzedawać moich obrazów na allegro albo gdzieś, mam też troche własnorecznie zrobionych pierdółek, kolczyki itp. Ale tego jest pełno teraz, wiec czy sie bedzie mi to opłacac ?

A Wy jak sądzicie , jaka praca najlepsza dla osoby chorej na nerwice i depresje , żeby nie popaść w głebszą chorobe ?

Przecierz nie mogę zdechnać z głodu ....

 

Chcoć perspektywa zdechnięcia jest kusząca.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z rozmowy o prace, rozdawanie ulotek na ulicy. Nie wiem co zrobić, zatrudnić sie czy szukać coś innego, czuje że nie nadaje sie żeby stać 6h na ulicy i wciskac ludziom ulotki :-| A Wy jak myślicie? Troche mnie wystraszyli, że ktoś nas bedzie sprawdzał jak pracujemy, czy sie wystarczajaco szeroko uśmiechamy i nie jesteśmy zgarbieni ;/

Zastanawiam sie czy nie zacząć sprzedawać moich obrazów na allegro albo gdzieś, mam też troche własnorecznie zrobionych pierdółek, kolczyki itp. Ale tego jest pełno teraz, wiec czy sie bedzie mi to opłacac ?

A Wy jak sądzicie , jaka praca najlepsza dla osoby chorej na nerwice i depresje , żeby nie popaść w głebszą chorobe ?

Przecierz nie mogę zdechnać z głodu ....

 

Rozdawanie ulotek - kategoryczne odradzam... Czego to ja się już nie nasłuchałam. :?

 

Dobry pomysł z tymi obrazami, kolczykami - wbrew pozorom można na tym całkiem przyzwoicie zarobić. ;)

 

To już lepsza jest praca na promocjach... Jakby, co to mogę Ci na pw wysłać numer do agencji. Nie wiem, czy nadal jest aktualny, ale warto spróbować. Na wypłatę trzeba troszkę poczekać... Ale zarobek można z tego mieć całkiem niezły.

 

Pozdro OLO. :D

 

PS: Zarzuć foty swoich prac - sztuka-t20651.html - ważny jest lans. 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, moja nocka dzis tez tragiczna, wiec "lacze sie z Toba w bolu". Do 3am meczylam sie z rozwolnieniem i pawiowaniem... Nigdzie dzis nie jade, nie mam sily. Zadzwonilam do mojej psychiatry czy wystawi mi recepte na sama karte. Po prostu nie jestem w stanie wyjsc z domu. Jezdzi mi w jelitach. Ja juz nie wiem co mi jest. Bez kitu zawale te studia... :evil::cry::why: Jak mi troche dzis odpusci - sie nawodnie - to chyba popelzne do internisty (mam pod blokiem) i niech mi daje skierowania na badania i niech mi cos da na to wszystko bo ja sie w koncu odwodnie i splucze ze wszelkich mikroelementow!

 

wovacuum, nieeeee wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdawanie ulotek na ulicy? Dla mnie to koszmar, nie ma gorszej pracy... Pare razy w liceum dałam się namówić... Nie mogłam wystać (teraz już wiem, że przez wadę kręgosłupa), docinki ludzi, poczucie że jestem 'nikim' skoro mam taką beznadziejną robotę... Kilkanaście razy stałam jako hostessa, ale nigdy w markecie- na targach, otwarciach sklepów (np 'Simple'), z radia Eski, z SimPlusa... Jeśli chcesz być hostessą 'na poziomie' (mówię o stawkach 15-30zł netto za godzinę a nie 5-10zł :?:roll: ) to zarejestruj się w agencji DNA, mają dużo zleceń, ja dla nich pracowałam.

Rozdawanie ulotek serdecznie odradzam, nawet dla kogoś kto nie ma innej alternatywy... Cholernie ciężka i niefajna praca a płatne marne 5 zeta... Chyba są śmieszni... :?

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Sprzedawanie kolczyków i obrazów też się nie opłaca, już to sprawdziłam... Za duża konkurencja na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, sprzedawaj obrazy!!nie zmuszaj siè do pracy ,ktora jeszcze poglèbi objawy choroby.wrzuc na forum swoje arcydziela :D

Facet z ubezpieczenia byl.powiedzial ,ze wszystkie papiery sà ok :D Rowniez poinformowal nas ,ze nie w naszej gestii lezy przejmowanie sie zbiegiem,za ktorym zostal wyslany list gonczy.Do pol roku majà wyplacic odszkodowanie z czego siè cieszè.NARESZCIE koniec zalatwaiania spraw zwiàzanych z wypadkiem.koniec i kropka. :mrgreen:

Proces odbedzie siè w czerwcu-ale tym sie juz nie przejmujè. klaudunia, dbaj o swoje malutkie pociechy i o siebie tez.i proszè nie mysl o zyletkach brrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, arcydzieła to są w Luwrze, jestem taka, że sie wstydze pokazać to co nabazgrałam, nie jestem po żadnej szkole artystycznej, tzn po projektowaniu mody, ale to nie ta szuflada. To raczej hobby amatorskie , więc brak mi wiary , ze to sie komuś spodoba skoro mi sie nie podoba :-|

no i w du*ę se moge ....

 

ide do ogródka pogadać z kwiatkami, kolejna rzecz co mnie kręci i mogłabym pracować nawet 24/dobe w tym, grzebiąc w grzadkach, ale takich ofert pracy to ja nie znalazłam ...

 

Miłego dzionka ludzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks- a ja w Szczecinie widziałam pełno takich ofert! Że ktoś szuka osoby do zajęcia się ogrodem, działką, nawet jedna oferta z zakwaterowaniem była! Także szukaj a znajdziesz :smile: Albo sama wrzuć takie ogłoszenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks - ja np. dostałam od siostry obraz, który zamówiła u artystki na Allegro. Całkiem nieźle jej idzie sprzedaż... Potem wrzucę foto. ;)

 

Poza tym artyzm to pojęcie względne, ktoś może kochać Picassa, a ktoś inny powie, że nie widzi w tym nic wyjątkowego. Tak samo nie każdemu musi przypaść do gustu twórczość Rembrandta.

 

Nie wstydź się i pokaż swoje prace! Bo po dupie dostaniesz. :P:mrgreen:

 

No i te kolczyki daj obejrzeć. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wova, nie wiedziałam że komukolwiek to się może podobać :? :* W Polsce nie ma szans cokolwiek sprzedać. Wiesz, ile jest obrazów np na Allegro?

10766 sztuk. Słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×