Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

linka, rosolek na sraczke? O matko, czy ty chcesz zasiasc na tronie na dluzszy czas?! :shock: Mnie wciaz to cholerstwo trzyma. Juz nie robie co chwile, ale mimo wszystko nie jest to zwiazle i takie jak byc powinno. Zwalam wine na antybiotyk poki co, zobacze jak bedzie kiedy skoncze terapie.

Dentystka ma dzis... zamkniete :why: Musze czekac do jutra na skierowanie na rtg :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Goldielocks, a wiesz, ze cos w tym jest? Choc powinno raczej dzialac na gorne drogi oddechowe - mialam gardlo w sumie w stanie strasznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam, że ja też kilka dni temu spędziłam troche czasu na tronie ;) na szczęście tylko 1 dzien to trwało

 

Może i w ciąży dziewczyny, w końcu wiosna :mrgreen: mi się marzy taka mała wpadeczka bo inaczej na drugie nigdy się nie zdecydujemy ale cóż, bez pracy nie ma kołaczy więc jeśli wiatr mnie nie zapyli to nie da rady :roll:

 

Ząb ćmi :cry: jutro dentek wraca, mam nadzieje na piątek rano się umówić, szkoda mi kasy cholernie ale jak się chodzi raz na kilka lat to się ma. Paracetamolek przestał pomagać a nic mocniejszego nie chcę brać..dopóki mnie nie przyciśnie.

 

Biore się od godziny za farbowanie włosów i się wziąść nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszekokruszek, ja też juz musze sie farbnąć-i zastanawiam sie czy nie na rudo?nigdy nie mialam tego koloru,a znudzil mnie już blond .A na drugiego bachorka przyjdzie czas,masz 26 lat dopiero :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy taka mała wpadeczka

Mi też :P

Ząb ćmi :cry:

Mnie też :-|

Biore się od godziny za farbowanie włosów i się wziąść nie mogę

Mi też by się przydało zafarbować, dzięki że przypomniałaś. Mnie natomiast ciągle korci ściąć się na boba i zafarbować na blond :pirate:

(mam długie włosy w kolorze ciemnej czekolady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pośmigałem na mojej Yamaszce i poćwiczyłem hamowanie awaryjne na bocznej drodze,zaraz pewnie wezwą mnie pod załadunek,jutro ide do mojej doktorki skonsultować się czy takie wahania nastroju mam po odstawieniu leków czy cholera co innego.

Ale ogólnie dzisiaj nie jest najgorzej ,idę do maszyny nikle polerować :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malina i inne czerwienie to ryzykowne kolory.natomiast w blondzie każdej dziewczynie ładnie,to taki bezpieczny,odmładzający kolor.Magda-gdybym byla na Twoim miejscu to oszczedzilabym wlosy-taka barwa jaką Ty masz to marzenie każdej kobiety.Wiem co mówię jako posiadaczka najpopularniejszego w polsce koloru wlosow pt "szczurza popielatość" :D

 

[Dodane po edycji:]

 

* w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mówię jako posiadaczka najpopularniejszego w polsce koloru wlosow pt "szczurza popielatość" :D

 

Ja niestety też jestem posiadaczką koloru 'szczurza popielatość' :pirate: Moja czekolada to farba :mrgreen: ...

Natomiast całe dzieciństwo byłam jasną blondynką o czarnych oczach. Potem zaczęły mi ciemnieć i stanęły na 'szczurze'. Ciemne włosy mam od prawie 5 lat, więc chyba czas na zmiany... Mam czekoladowe, wcześniej kilka lat miałam czarne... Już mi się przejadło ;) Chciałabym mieć teraz taki miodowy blond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, no to na co czekasz:) Z Twoją karnacją i oczami będziesz jak Beyonce:)

 

Dobrze, że tyłka nie mam takiego jak ona ;)8) Czekam, czekam... Boję się, że mój facet zawału dostanie :roll: heh

Ale w sumie zawsze mogę wrócić do ciemnych, a wrócić do długich to dla mnie 5 minut...

 

Ok, jak Ty zafarbujesz się na rudo to ja na blond ! Co Ty na to?

 

[Dodane po edycji:]

 

Żeby nie było ot- w przerwach na forum sprzątam kuchnię :smile: Ot i taki mam dzień, roboczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jaką Shadowmere ?

Ja mam swoje trochę za ramiona, więc mogę ściąć. Zawsze jakby co mam clipy w szufladzie, mogę przypiąć i znowu mam włosy do pępka, także spoko. Czasem noszę długie a czasem krótkie.

 

Kurde, zmęczyłam się tym sprzątaniem :? Nie mam wcale energii. Mam 20 lat a czasem czuję jakby miała 80 :?:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks, u mnie podobnie, przez alergie. Ale przeszlam odczulanie i sie poprawilo, choc alergia jak byla tak jest, tylko juz nie daje mi takich ostrych objawow, ze ciagle chora latalam.

 

Zrobilo sie chlodno, ide z piekiem na spacer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- właśnie taką fryzurę (tylko ciemny kolor włosów) nosiłam przez ostatnich kilka lat :smile: Dopiero rok temu pozbyłam się grzywki. Jak mi pokażesz że się farbnęłaś na rudo to ja się farbnę na taki kolor jak ma Beyonce :smile:

Agaska- pozdrów pieka ;)

 

Uch.. jak mi się nie chce sprzątać, takiego lenia mam... A tu jeszcze tyle pracy przede mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam piękny malinowo-fioletowy łeb :mrgreen: jestem zachwycona, wprawiłoby mnie to w świetny nastrój gdyby nie ząb, cholera jasna, odwlekałam, odwlekałam i mam..zaraz Apapik łyknę może choc trochę pomoże

 

Zaraz staremu obiad odgrzeje, trzeba się wykąpać i może za The Box się dzisiaj zabierzemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz.....co do "dupnej przypadłości" zakup sobie coś takiego:

http://www.allegro.pl/item1034990266_poduszka_poporodowa_kolo_poporodowe_z_dziurka.html - nie piszę tego złośliwie, tylko poważnie. Ponoć sprawdza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie zamykaj się w domu, to najgorsze co może być, później się derealka włącza właśnie taka jak opisujesz.....co do "dupnej przypadłości" zakup sobie coś takiego:

http://www.allegro.pl/item1034990266_poduszka_poporodowa_kolo_poporodowe_z_dziurka.html - nie piszę tego złośliwie, tylko poważnie. Ponoć sprawdza się.

 

albo zwykłe kółko do pływania dmuchane..efekt ten sam a ile taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×