Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Esprit- kurcze widzisz, wszyscy ostatnio mamy pogorszenie :?:-| Bierz od jutra leki, w razie czego masz Xanax przecież, dasz radę chłopaku! Wierzę w Ciebie :smile: Jesteś w grupie Robaczków przecież :mrgreen::tel2:;) A ta 'agresja' to próba odwrócenia uwagi od lęku, dobrze kminisz, tak mi się wydaje.

 

Rid- pokaż kotom kto tu rządzi :P

 

Ja zapomniałam dodać do mojej historii z prysznicem że łącznie wyskakiwałam z niego trzy razy, bo potem jeszcze domofonem baba dzwoniła z gazowni, a potem do drzwi bo mi list przyniosła :roll: I mi kot spieprzył na klatkę- goniłam go cała mokra, na boso, w samym ręczniku, tam przeciąg pizga a ja hej panna z mokrą głową zaiwaniam po schodach za kotem ino ręcznikiem owinięta :roll: Ale jajca, co? heh

 

Dobra, idę robić kolację z moim lubym. Głowa dalej mnie boli.

Robię kolejny krok w walce z NL- umówiłam się z przyjaciółką na zakupy w Centrum Handlowym, w poniedziałek. Zamierzam ogarnąć temat bez benzo (w Centrum jest kręgielnia, najpierw idziemy wychylić kilka głębszych na dwie nogi :mrgreen::yeah: )...

 

Spokojnego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaaaa, też chcę mieć lękową, miałbym mnóstwo ludzi do pogadania ;) 1 k postów w jednym temacie, toż to absolutny rekord w mojej forumowej karierze.

 

Akurat w tym temacie piszą wszyscy, nie tylko ludzie z NL :smile: Więc zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, im więcej biadolenia, tym lepiej 8)

 

[Dodane po edycji:]

 

O matko. Ale mi zryło psychikę pisanie poprzedniego zdania, wysiadam już normalnie. Nawet szkoda gadać, widzę, że będę musiał specjalny post z opisem problemu zamieścić w którymś temacie o NN. Bo tego doprawdy jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit też tak mam z agresją. Czasem mam ochotę komuś porządnie przyfasolić, szczególnie jak widzę na ulicy grupę dziewczęć lat na oko 15, wymalowane,wyperfumowane, z napisem na czole "bzyknij mnie"i roześmiane, że na drugim końcu miasta słychać. I se wyobrażam, że jakbym tak rypła jedną czy drugą... :twisted:

To chyba jakaś zazdrość, że ja w pewnym sensie zatraciłam radość życia, ciągłe problemy a one takie radosne, wszystko maja w tyłku...ech, głupota ;)

 

Zauważyłam, że najgorsze u mnie są poranki..szczególnie zanim zapalę pierwszą fajkę ;) jestem zła,agresywna,wnerwiona bez powodu. Wkurza mnie to, chcę już do psycha :evil:

Zamówiłam sobie wczoraj w aptece nervomix ale nie mam jak dzisiaj odebrać. Może po południu się sprężę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

dzis mam dzien wolny, wstałam......i poczułam sie jakos dziwnie......obudziłam sie spocona, wewnętrznie rozstrzęsiona.....tez tak czasem macie???

 

agnieszka- wysłałam ci wiad na priv....jak dasz rade odpisz :smile:

 

esprit-- jak sie dzis czujesz????

 

Magda-- kot dalej szaleje czy dostał nagrode za wzorowe zachowanie??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda-- kot dalej szaleje czy dostał nagrode za wzorowe zachowanie??? :D

 

Chyba mi kota podmienili :angel: Śpi cały dzień koło mnie, przytula się, ani dzwięku z siebie nie wyda! Kupiłam mu ciasteczka Whiskas w nagrodę i jeszcze nową smycz dostanie+obroża z diamentowym imieniem :yeah::mrgreen: A za dwa tygodnie na kastrację.

 

Widzę, że też jesteś ze Szczecina 8):smile: Ja także. Planujemy spotkanie zrobić w jakiś weekend- jakby wypaliło to byłabyś chętna ? Wypad na drinka, na soczek...

Więcej na ten temat znajdziesz w temacie 'Szczecin- szukam znajomych' w dziale 'Miasta'.

 

 

Mój dzień zaczął się lekkim muleniem i lekkim bólem głowy. Teraz już mi trochę lepiej, chociaż ciągle trochę mi niedobrze. Ble.

Dziś mam plan posegregować rzeczy w szafie, umyć okna, podłogi i wysprzątać kuchnię.

W normalnym trybie miałabym dziś szkołę, ale że jest żałoba narodowa...

 

Życzę Wam spokojnego dnia :smile:

 

p.s. Nervomix polecam, wg mnie najlepszy bez recepty :smile::great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, no to ja weszlam na sale na kolo i zonk. Zrobilo mi sie slabo, bylam pewna, ze wyjde. Ale wstrzymalam powietrze, skupilam sie na tekscie i jakos to bylo... A to wszystko przez to, ze po drodze spotkalam mojego exa, ktorego sie boje... :evil:

I taka daweczka jak cwierc owszem, dziala. Ja mialam problem z pecherzem od cwiartki spamilanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zła. Chciałam sobie pograć w 'Art of Murder: Karty Przeznaczenia' bo 'Klątwę Lalkarza' już przeszłam a tu dupa, nie ma nigdzie solucji na necie... A ja jestem chyba za tępa aby przejść to samej, za mało logicznie myślę. Ma ktoś z Was może solucje do tej gry?

 

p.s. Polecam Wam film 'Wyspa Tajemnic' - obejrzałam na dvd i jest świetny, szkoda że do kina nie poszłam :? A teraz to już nie mam po co iść, drugi raz oglądać. Naprawdę bardzo dobry film, ma klimacik. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ogladalem Wyspe Tajemnic 3 tygodnie temu - no fajny film.

 

Zagraj sobie w KKND ^^.

 

Fajny, fajny... Taki 'swój' :mrgreen::lol: To może pójdę jednak do kina drugi raz zobaczyć. Ten film ma taki klimat jak świetna gra 'Sinking Island', znacie?

Co to jest KKND?

Ja jeszcze polecam grę 'Sanitarium' z takich 'swojskich' klimatów.

 

Ale dobra, nie róbmy OT tutaj ;) A żeby było na temat no to widać jaki mam dzień- leżę i gram, potem będę sprzątać i robić obiad/kolację, głowa mnie boli trochę na czole :x

 

p.s. O, już widzę. Ta KKND to jakaś strategiczna jest? Nie lubię strategii, ja się lubuję w detektywistycznych przygodówkach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×