Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Esprit- co Ty Rapidshare'a nie masz ? ;):pirate:

Zenonek- polecam 'Lśnienie' i '1408' bez względu na Twoje gusta filmowe.

 

A ja stanęłam w jednym puncie gry i nie wiem co dalej :? Cholera. A solucji brak.

Dobra, czas się wziąć za sprzątanie, dosyć lenistwa. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiałam tego no...tego blondynka co latał,platformówka..no wyszło mi z głowy ;) ---HA! Duke Nukem! :mrgreen:

http://www.sfora.pl/Nadlatuja-ogromne-szerszenie-To-prawdziwi-zabojcy-a19206-30 taaa

i co jeszcze, ja mdleje na widok zwykłej małej pszczoły a to g****?!

 

Pewnie zwykłe straszenie i dolecą do pl ze dwa szerszeniki ale...cóż, ja się tak tego badziewia boje, że powinnam na biegunie mieszkać

 

Wypiłam zieloną herbatkę, tzra by jakiś wiadomości obejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- a ta gra strategiczna zmieści się na płytę CD? Pytam bo na tym się nie znam kompletnie. Planuję teraz jakoś Rapida na miesiąc wykupić (bo teraz mam tylko na 72h, właśnie dodatek do Simsów sobie ściągam), to bym Ci ją mogła ściągnąć, nagrać na CD i pocztą wysłać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- :great:

 

Macie już czarne chmury nad głową z tego pyłu?

Bo w Szczecinie już poszczególne widać. Takie grafitowe plamy na chmurach, niebie.

Może smok Wawelski dmucha ogniem...

 

A propo Prezydenta- nabijaliście się niektórzy, że jeszcze trochę i będą jego imieniem ulice nazywać. Już to robią:

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/380908,park-kaczynskich-rondo-plazynskiego-i-skwer-rybickiego-w,id,t.html?kategoria=675

 

Jest tu ktoś z Krakowa kto wybiera się na tą uroczystość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, no ja unikam lekow. Biore jak musze. Odczulanie musialam przerwac ze wzgl na kiepskie samopoczucie i utrate wzroku na tym preparacie (wstajac rano mialam przed oczami doslownie czarny "ekran"). W te chwili mowie: z nosa kapie, gardlem cieknie, oczy swedza. Nie jest tragicznie, ale ciekawie tez nie, Wystarczy chwila na dworze, a juz mnie swedzi podniebienie... O nosie nie wspominam, ten to dopiero swedzi. A mieszkam w zalesionej okolicy. Mam jakies 50 - 100m do lasu i 200 - 300m do Wisly :P Nie wiem czy nie uruchomie nawilzacza powietrza na ten okres opadania pylu. I pojecia nie mam jak ja w poniedzialek dojade do mojej terapeutki... Chyba w masce :bezradny:

Ja mam teraz nieco powazniejsze leki. Virlix bralam do tej pory, ale poniewaz wystapila u mnie alergia krzyzowa (uczulona jestem dosc silnie na pylki miedzy innymi leszczyny, stad pojawila sie alergia na orzechy laskowe. Za laskowymi poszly wloskie i migdaly - przynajmniej te "testowalam" i musialam pol litra mleka wydoic, zeby sie lepiej poczuc) i biore Spamilan, dostalam nowszej generacji lek... Telfexo. Niestety po przeczytaniu ulotki piekielnie boje sie go wziac :P Tyle, ze to tez jest dorazny. W ogole moj alergolog (i pulmonolog w jednym) nigdy nie kazal mi brac tabletek non stop. Zawsze mowil, ze sa do doraznego stosowania - czyt. kiedy objawy robia sie nie do zniesienia. Jedyne co stosuje kazdego dnia to Systane (krople do oczu).

Pije melise z miodem. Miod dziala antyalergicznie.

 

No ale boje sie, ze wiosenne pylki + pyl wulkaniczny + nerwica moga dac ostre objawy wstrzasu anafilaktycznego :shock::evil: Chce juz ten cholerny poniedzialek i moja terapie...

 

magdalenabmw, u mnie na kujawach tez widac ten pyl juz. Gdzies w jakims kraju nazwa imieniem L. M. Kaczynskich bazylike :P A u nas mosty i ulice.

 

Tymczasem ogladam sobie Kryminalnych (jak fajnie, ze znow to daja). Zaraz sie wypiore, zjem kolacje, strzele spa i wrzuce na luzz... A przynajmniej taki mam plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam dodac, ze istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo, ze wybuchnie wulkan tuz obok tego co teraz nam tu "pyli". Wiadomosc jest o tyle tragiczna, ze ten drugi jest potega... Tzn duzo, duzo, duzooooo wiekszy niz obecny.

 

http://www.sfora.pl/Nadchodzi-globalna-katastrofa-Zacznie-sie-na-Atlantyku-a18386

 

Wiola- ja nie mam nic przeciwko, tylko myślę że trochę za wcześnie na takie kroki. No, ale to ich decyzja.

 

 

Ten dzień jest do kitu jednak... Już mam dość tej śmierci w koło, w tv, w gazetach, w necie... mam doła przez to i czuję lęk :!: Dosyć... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, tak, wiem, znam skutki wybuchu wulkanow... Nie od parady mialo sie 6 z gegry, heh.

 

Swoja droga: Tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, w sobotę o godz. 8.56 w całym kraju zawyją syreny alarmowe. Będą także biły kościelne dzwony.

 

Kurde, a ja mieszkam 50m od kosciola, a nad Wisla sa syreny alarmowe na wypadek pekniecia tamy... Juz se pospalam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie nie straszcie z tymi pyłami, bo ja też mam kiepskie drogi oddechowe i nawet jak jeżdżę do Wawy, gdy jest sucho to mnie tam duszności łapią, boję się teraz tych pyłów. :why:Agaska, ja we wtorek też chyba w masce pojadę. :roll::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda-- kot dalej szaleje czy dostał nagrode za wzorowe zachowanie??? :D

 

Chyba mi kota podmienili :angel: Śpi cały dzień koło mnie, przytula się, ani dzwięku z siebie nie wyda! Kupiłam mu ciasteczka Whiskas w nagrodę i jeszcze nową smycz dostanie+obroża z diamentowym imieniem :yeah::mrgreen: A za dwa tygodnie na kastrację.

 

Aż musiałem edytować kolorki, aby jakoś uwydatnić ten jakże makabryczny efekt :mrgreen::pirate:

Boże, miej w opiece to biedne stworzenie ! Madzia, w czym Ci ono zawiniło ? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, Joaśka, ale zaczna opadac za kilka dni :roll: I to nie wariowanie, ale jak ktos nie doswiadcza na wlasnej skorze takiego swedzenia oczu, ze nie da sie ich nie trzec, w efekcie czego ma sie sliwki zapuchniete, swedzenia nosa, podniebienia, gardla do tego stopnia, ze co chwile sie charka i jeszcze z nosa potrafi krew pojsc to nie zrozumie. Tak samo jest ze zdrowym i nerwicowym - nie zrozumie ten, kto nie ma.

 

Lyknelam spa... juz mi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×