Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

No to akurat pozytywny bzik:) Nie ma w tym nic złego. Ja uważam, że zwierzęta są jak członkowie rodziny. Co prawda pewne zachowania ocierają się już o przesadę ale wolę by traktowali je z przesadną czułością niż traktowali je przedmiotowo i wyrzucali je gdy się im znudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mają nakręcane myszki, zwykłe myszki, piłeczki, wędki, laser, kartony i tak dalej

Koty żyją na bogato :D

Widzę tam w tle dużo miejsca, ja bym na Twoim miejscu postawił kurnik i hodował kilka kur. Codziennie byłyby z tego jajka, koty żyją z kurami w zgodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kur są profity w postaci jajek, nie trzeba się nimi jakoś specjalnie opiekować, w dodatku są wszystkożerne, resztki, suchy chleb, zeżrą to co zostaje i nie trzeba tego wywalać na śmietnik :D

Mini fabryka jajek ;)

 

A zamiast kwiatów posadziłbym poziomki

Poziomka GIGANT Olbrzymie Owoce w 3 miesiące TYLKO 4,99 ZŁ ZA 150 NASION

 

Mając takie podwórko, hodowałbym kury i poziomki :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, rozumiem, ja mam fioła na punkcie kur :mrgreen: i wszędzie gdzie widzę miejsce na kurnik, doradzam hodowanie kur :mrgreen:

 

Nie lubię jastrzębi - mordercy kur i gołębi :evil:

 

Kura ma szanse przeżyć atak jastrzębia, zależy to od wielu czynników, gołąb często jest bez szans :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze orzecha posadzić, tak dla potomności. Będzie można w przyszłości sobie pojeść, schować się w cieniu przed słońcem czy huśtawkę powiesić i pobujać swoją żonę albo dzieci

Mam takiego orzecha i nie polecam :mrgreen: Przysłania liśćmi agrest, czarną i czerwoną porzeczkę, przez co mają mniej dostępu do słońca, logistycznie źle to nieżyjący dziadek rozmieścił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×