Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

magic wolf, można przenieść, trzeba by nie być leniem pokroju liberejta :mrgreen:

Z drugiej strony obecna ilość owoców z krzewów jest wystarczająca i nie potrzebuję więcej, czasem ptaki zjadają to co zostaje :D

 

Raz w telewizji powiedzieli (bodajże "agrobiznes" na TVP), że w skupie płacą rolnikom 15 gr/kilogram porzeczki :lol::lol::lol::lol::lol:

Musiałbym 100 kg porzeczki naobierać, żeby być bogatszy o 15 zł :lol::lol: Tak małe ilości to tylko na własny użytek, nie opłaca się tego sprzedawać bo za mało płacą :mrgreen:

U mnie na obecny stan fascynacja telewizją, rolnictwem i biznesem jakby mniejsza. Chodzi w tym wszystkim o to, by jak najmniej się narobić i zebrać jak największy plon :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, :D:D:D

 

 

2016

[attachment=1]IMG_20160811_151614_HDR.jpg[/attachment]

 

 

2018

[attachment=0]IMG_20180417_144413_HDR.jpg[/attachment]

 

 

Współpraca międzygatunkowa, kot pilnuje kur przed atakiem jastrzębia, albo udaje, że pilnuje :D

Nie udało mi się uchwycić więcej kur, ciekawe co by było w momencie ataku, czy by uciekł, czy bronił kur? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, nie muszą, bo już mają - mnie

 

Tylko nie przesadzaj z tą troską o kociambry bo skończysz jak ta piosenkarka Wioletta, czy jak jej tam było. 1000 kotów na metr kwadratowy w domu, zwierzęta nie dożywione i zaniedbane a chciała tak dobrze.

 

No ale nie, Tobie to raczej nie grozi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, mam pasa i kota, jak głaszczę kota, to pies jest tym poirytowany i zaczyna do mnie podchodzić, przeciągać się, jest zazdrosny, to chyba znany wszystkim fakt.

Natomiast zabawa z psem w obecności kota? Kot ma to gdzieś, idzie spać, albo robić coś innego, zero zazdrości o psa :D

 

why so serious, ciekawa umiejętność, aportowanie. Mój kot chodzi ze mną na spacery, tak ze 200 metrów idzie, nie wiem czemu ale wcześniejsze koty raczej nie chciały za mna chodzić, wyjdzie taki przed dom i przeważnie idzie w druga stroną. A ten obecny - czarny, najwidoczniej jest czymś zaciekawiony i chodzi przy nodze jak pies.

 

Lilith, czasem jest tak, że 5 kur sobie dziobie w jednym miejscu, a on siedzi między nimi i nic nie robi. Samo to, że tam jest, działa na jastrzębia jako straszak.

 

NN4V, kaczek nigdy nie miałem, z kurami się tak kot nie chce bawić, traktują się neutralnie. Może najwyższy czas kupić kaczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, mam pasa i kota, jak głaszczę kota, to pies jest tym poirytowany i zaczyna do mnie podchodzić, przeciągać się, jest zazdrosny, to chyba znany wszystkim fakt.

Natomiast zabawa z psem w obecności kota? Kot ma to gdzieś, idzie spać, albo robić coś innego, zero zazdrości o psa

 

Porównanie, kto jest Twoim większym przyjacielem, pies czy kot, interpretację zostawiam Wam ;) :

 

Najpierw pies:

 

 

Teraz kot:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, widziałem te filmy na wykopie, żeby naprawdę sprawdzić reakcję kotów i psów na nieżywego właściciela - musiałby on być realnie martwy, a nie udawać.

Założę się, że zmysły kota i psa tą są tak czułe, że zwierzaki dobrze wiedziały, że ich pan udaje - ale to bez różnicy, tak czy inaczej pies chciał się bawić, a kot miał to w du*ie :D

 

Taki widok mnie cieszy:

1288014-canicross-existe-depuis-trentaine-annees.jpg

 

pol_pl_DINGO-ZESTAW-DO-BIEGANIA-Z-PSEM-PAS-SMYCZ-446_2.jpg

 

w1821240280_2,w_460,h_460,wo_460,ho_460,_small.jpg

 

Panie budzą respekt, nie potrzeba im nawet do obrony faceta, wilk, owczarek czy inny większy pies, skutecznie poradzi sobie z każdym agresorem. Niedługo wypadniemy z obiegu i wszystkie kobiety będą chodzić z psami po parkach zamiast z facetami :pirate:

 

Zaniechajmy dyskusji kto lepszym przyjacielem człowieka, wielbiciele kotów nigdy nie dojdą do porozumienia z fanami psów, dyskusja jest więc bez sensu.

Ale i tak wiadomo, że psy > koty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies do obrony, facet do ozdoby (o ile jest przystojny), no i do odstraszania potencjalnych kandydatów na nowego faceta. Także facet też się przyda, może w kuchni siedzieć i gotować albo w robocie po 14h dziennie a przy niedzieli można się z nim w parku pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×