Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem dwie kolejne hydro i mnie zmuliło, jutro wezmę jedno i na tym kończy się moja terapia snu, bo jako tako to przez schizo mam takie numery, a z dnia na dzień coraz większa abstynencja objawów.

 

Miłej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, nie płacz, już po krzyku... teraz :mhm: i meliska.

 

kosmostrada, kurczę, piszesz jak budowlaniec :lol:;)

 

paramparam, no nareszcie jesteś w lepszym nastroju i oby się utrzymał! Dobre wiadomości na weekend. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

niecały, A może ta bazylia cieszy się, że jest użyteczna ?

 

No to już jest perfidia do kwadratu :evil: Przypomniała mi się scena z filmu "Wściekłe psy", bandyta obciął facetowi ucho i śmieszkował w stylu "gdzie twoje ucho?".

Ty obcinasz roślince listki i się zastanawiasz czy ona się cieszy z tego, ona się nie cieszy, ale nie może Ci nawet zakomunikować sprzeciwu :-|

 

Bierzecie lepiej przykład ze mnie, żywię się światłem i każdemu też polecam taką dietę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się i nie mogę spać... Zalety próbowania pójścia w sen jak najbardziej wcześnie jak się da, to nie działa.

No i hydroksyzyna wyeliminowała prawie wszystkie szczątkowe objawy schizofrenii, ale za to dała depresję. Nawet w tym momencie się uśmiałem, bo to w sumie jest trochę śmieszne. Taki paradoks leczenia.

 

Dobrej nocy, mam nadzieję że u was też jakoś "h*jowo, ale stabilnie" albo i lepiej. Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zupka to zależy, jak pójdziesz na plaże latem i się objesz tego światła zbyt dużo to później możesz być gruba :)

A czemu tak daleko musisz dojeżdżać? Kobieta nie powinna wieczorami samotnie podróżować komunikacją miejską - niech terapeuta się troche wykaże i przyjeżdża po Ciebie autem, dasz mu najwyżej 10zł więcej za paliwo, tyle samo prawie co bilety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale znów dziś czarno... No wariactwo pogodowe, obudził mnie potworny ból łba. Ale procha łyknęłam i daję radę.

Czy mój żołądek wytrzyma ten najazd przeciwbólowych, zobaczymy...

 

Wróciłam właśnie ze spaceru z przyjaciółką. Ale licho się czuję. I nie ja jedna dzisiaj.

Wypiję kawkę, odsapnę i porobię domkowe rzeczy, upiekę kokosanki ( fajne mi wyszły ostatnio, to powtóreczka :smile: ), wieczorem goście.

 

I tyle u mnie.

 

Miłego piąteczku!

 

 

zupa z rzodkiewek, To super, że masz takie miejsce, warto się telepać tyle czasu.

 

niecały, Życzę więc smacznego, aczkolwiek nie wiem, czy to nie prosta droga do ogłoszenia się nowym Mesjaszem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, No trudno, tak mieszkam, bliżej Skandynawii, niż Włoch... :bezradny: Ale jest tyle plusów, a poza tym ja po prostu muszę być nad morzem, czuję dyskomfort będąc w głebi lądu. :smile:

 

zupa z rzodkiewek, Zupko może jednak coś znajdziesz przyjemnego dla siebie do porobienia...

 

No dobra, robię te kokosanki, bo czas dziś śmiga, że ani się obejrzałam, a już ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miłego dnia.

 

 

@Zupka

 

Poznasz ludzi nic się nie martw, po kolei sobie wszystko uporządkujesz, prawko, praca, ludzie... w Warszawie jest ich dużo przecież ;)

"Bielany" znam to miejsce jedynie z rapowych teledysków. Swoją drogą to ja się mądruje, a sam mam bardzo małe życie towarzyskie, tyle, że mi to nie przeszkadza aż tak mocno - jestem raczej samotnikiem.

 

JERZY62,

 

Ja też nie lubię zimna :)

 

kosmostrada,

 

Ty kokosanki, a ja chyba kanapki jakieś sobie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa: (bo ciemnota za oknem :D )

 

Mam dzisiaj towarzyski wieczór - będzie tort, będą świeczki i mnóóóstwo zabawek! Czyli urodziny córeczki Bratanka. Niedługo wyruszam z fajnym prezentem dziewczyńskim. :D

Jestem już odświeżona, ubrana w kieckę, jeszcze psiknę się wesołym zapaszkiem i mykam na imprezę. :yeah:

 

Wszystkim Spamowiczom życzę:

kosmostrada, - miłego gościowania i smacznych kokosanek. :D

 

zupa z rzodkiewek, Tobie miłego wieczoru i znalezienia sobie fajnego zajęcia i towarzystwa. :D

 

JERZY62, na jutro ciepłego słoneczka i dobrego nastroju :D

 

niecały, miłej samotności, ciepłych skarpetek i smacznych kanapek! :D

 

Do miłego! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, Co, słońca dziś nie było, kanapki trzeba wszamać? ;) Z czym sobie zaserwowałeś? Kreatywność była, czy postawiłeś na prostotę i pewniaki? :smile:

 

zupa z rzodkiewek, Jak pisze niecały, spokojnie, po kolei. Ustabilizuj się na lekach, żeby mieć siłę na konkretne działanie. Teraz pojedyncze wyzwania - zrobić prawko, korzystać z terapii, wprowadzać trochę dobrego myślenia o sobie i drobnych przyjemności do życia, no wiesz jakieś małe kroczki ku lepszemu. Z wielkich koopiastych kryzysów też się wychodzi.

A Sylwester jest przereklamowany... ;)

 

mirunia, A Tobie miłej imprezki! :smile: Raduje mnie, że jesteś taka "fruwająca"! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Nie wiem czy słońce było czy nie było, bo nie odsłoniłem jeszcze żaluzji :smile:

Kanapki z serem, szynką do mikrofalówki, a po wyjęciu cebula i pomidor na to, czyli chyba przyznasz, że na bogato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

JERZY62, gdy ok.10 wyszłam z pieskiem, u mnie też świeciło słońce. Im bliżej wieczora, tym bardziej pochmurno, ale dość ciepło.

 

Ja też już w domu. Odebraliśmy dzisiaj Wnuczka z przedszkola, ależ fajniutkie te słodziaki-przedszkolaki :lol:

Zaprowadziliśmy Go do domu.

Po drodze zrobiłam sobie fajne zakupy, bo zmieniłam kilka starych pojemników do kuchni, na nowe , szklane z fajnymi zamknięciami. Drobiazg, a cieszy.

Namawiam Męża do zrobienia delikatnej półeczki między szafkami, bo ciasno w tej mojej malutkiej kuchni ;)

Weszłam też do ciuszkolandii :D , kupiłam 3 ozdoby świąteczne - lampion, mikołaja i gwiazdkę w ładnych kolorach, będzie czym przystroić stolik, na którym stawiam małą choinkę :yeah: Wszystko w cenach dla mnie korzystnych :D

 

zupa z rzodkiewek, ja przez wiele lat mieszkałam w Legionowie, tam mieszka moja Siostra, mieszkali Rodzice.

Ustabilizuj się na lekach, żeby mieć siłę na konkretne działanie. Teraz pojedyncze wyzwania - zrobić prawko, korzystać z terapii, wprowadzać trochę dobrego myślenia o sobie i drobnych przyjemności do życia, no wiesz jakieś małe kroczki ku lepszemu. Z wielkich koopiastych kryzysów też się wychodzi.
:great: , podpisuję się obiema rękami pod tym :great: Znam z autopsji ten proces..

 

mirunia, miłego spotkania Ci życzę również! Bardzo lubię urodzinkowe przyjęcia dziecięce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam po 20 z imprezki. :D Fajnie, wesoło, kolorowo, balonowo, gwarnie (aż nadto ;) ) i smacznie. Torcik bardzo dobry. Były też dwie świeże, gorące pizze dostarczone już po torcie - do tego czerwone winko półwytrawne. :yeah: Było przy okazji małe spotkanie rodzinne. ;)

 

niecały, wychyliłam aż dwie spore lampki :mrgreen:

 

misty-eyed, i ja również dobrze się czuję na takich dziecięcych imprezkach, bo buźki radosne, całuśne i jest cała plejada zabawek do ogarnięcia i rozpakowania... i te wielkie zachwycone oczka. :D

 

Teraz już idę się popluskać i wskakuję w piżamę, trzeba odsapnąć przed spaniem, wyciszyć się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie kolega, po tym jak pojechał czuję jak zeszły resztki schizofrenii. Nie jestem tym samym człowiekiem - bardzo dziwne uczucie, na prawdę bardzo dziwne. Widzę to po swoim poczuciu ciała, po zachowaniu, po tym jak patrzę, po tym jak odbieram rzeczywistość.

 

Wziąłbym jeszcze hydro na sen ale mama ma je u siebie a nie chcę ją straszyć swoją lekomanią.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek,

 

Do tego swiatla od czasu do czasu jakas zupke z rzodkiewek przekasze bo robie mase i potrzebuje ekstra kalorii... wiec lepiej badz czujna :twisted:

 

misty-eyed,

 

A w tej bibliotece bylas? Moglabys polecic mi jakas dobra, a nawet najlepsza ksiazke.

 

 

mirunia,

 

Juz wrocilas?! Myslalem ze jak dzieciaki pojda spac to tam bedzie papierosy, muza, karty, whisky do samego rana. Tak to przynajmniej zabrzmialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×