Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Przybija mnie już to, że nie mogę znaleźć swojego wymarzonego partnera.

Ja dzisiaj widziałam takiego przystojniaka, jeden facet na 35 facetów tak wygląda, wyjątkowo cudownie, czarne włosy i ciemna karnacja.

 

Ja szukam po charakterze. Takiego partnera, jakiego ja szukam, bardzo trudno znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybija mnie już to, że nie mogę znaleźć swojego wymarzonego partnera.
szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

Ḍryāgan, dokladnie to samo pomyslalam widzac ten jakze wymowny awatar i podpis pojawiajacy sie pod kazdym postem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

Żeńskie tyłki mają działanie terapeutyczne. Siła rzeczy przyciągają wzrok. Niemniej podane w taki sposób wyglądają raczej odpychająco.

 

Swoją drogą, to smutne, że można zohydzić nawet tak miły temat jak żeńskie tyłki.

 

Podpis jest dowcipny. Może to niezamierzony komizm.

 

 

 

Za krótko dzisiaj spałem, musiałem przeżyć na jawie kolejny niepotrzebny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

Żeńskie tyłki mają działanie terapeutyczne. Siła rzeczy przyciągają wzrok. Niemniej podane w taki sposób wyglądają raczej odpychająco.

 

 

To prawda, wydaje się, że nawet zmiana bielizny na czarną mogłaby znacząco poprawić ten avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedopowiedzenia. Zawsze trzeba trochę podglądać i nigdy nie wie się wszystkiego. Dwie wypukłości na spodniach koleżanki, a reszty człowiek musi się domyśleć. Działa wyobraźnia i zmysł obserwacji. A rzucone jak kawa na ławę, bez sensu. Ani nie nęci, ani nie kusi, ani nic.

 

Człowiek potrafi zbanalizować i zepsuć nawet tak piękne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybija mnie już to, że nie mogę znaleźć swojego wymarzonego partnera.
szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

Żałosny i ograniczony jesteś. Wylewaj swoje frustracje gdzie indziej. Takie coś jak ty mi nie będzie mówić, co mam wstawiać w awatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybija mnie już to, że nie mogę znaleźć swojego wymarzonego partnera.
szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

Ḍryāgan, dokladnie to samo pomyslalam widzac ten jakze wymowny awatar i podpis pojawiajacy sie pod kazdym postem...

 

Ech ta ciemnota ludzka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedopowiedzenia. Zawsze trzeba trochę podglądać i nigdy nie wie się wszystkiego. Dwie wypukłości na spodniach koleżanki, a reszty człowiek musi się domyśleć. Działa wyobraźnia i zmysł obserwacji. A rzucone jak kawa na ławę, bez sensu. Ani nie nęci, ani nie kusi, ani nic.

 

Człowiek potrafi zbanalizować i zepsuć nawet tak piękne tematy.

 

jak nie masz do powiedzenia czegoś inteligentnego, to najlepiej się nie odzywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybija mnie już to, że nie mogę znaleźć swojego wymarzonego partnera.
szukasz wymarzonego faceta pokazując tyłek w avatarze? Ciekawy sposób, ale jedynie żeby znaleźć partnera na jeden numerek (ewentualnie)

 

No ale ona szuka tego partnera wśród forumowiczów? Bo jeśli nie, to co ma do rzeczy jej avek i podpis :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotnie dobre - bo prawdziwe.

 

....Gorsze niż sam gwałt jest to, co robi z nami po gwałcie społeczeństwo, nie szczędzące nam wstydu i upokorzenia, cały ten pseudopsychologiczny i naukowy bełkot, podszyty uprzedzeniem i przekonaniem o nieczystości zgwałconych kobiet....

Ja bym uogólnił do nieczystości wszystkich kobiet. Nieczystości mającej swe korzenie w bajdurzeniach o "niepokalanym poczęciu" i stosunku kościoła katolickiego do kobiet na przestrzeni wieków.

Niby dlaczego kobieta nie może być kapłanem?

Bo nieczysta jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×