Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia


take

Rekomendowane odpowiedzi

cheiloskopia, to szacunek, serio. :uklon: Mimo iż próba nawiązania jakiegoś kontaktu na takim forum jest raczej syzyfową pracą, to może choć jedną osobę uda Ci się nakłonić do użycia mózgu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, :nono: ej nieładnie tak śledzić.

 

... i mówi to ta, która wie, kto miał konto na kobiety.net, kto się rozwiódł, kto z kim sypia... ;)

 

Wybacz Khaleesi, ale jeśli wydaje Ci się, że udzielam się tam po to, by śledzić naszego Take, to... źle Ci się wydaje. Moim zdaniem Take szuka akceptacji dla swojej MENTALNOŚCI gdzie popadnie i wcale nie jest taki chory, jak się wszystkim przedstawia, więc mam mu przyklaskiwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, :nono: ej nieładnie tak śledzić.

 

... i mówi to ta, która wie, kto miał konto na kobiety.net, kto się rozwiódł, kto z kim sypia... ;)

 

Wybacz Khaleesi, ale jeśli wydaje Ci się, że udzielam się tam po to, by śledzić naszego Take, to... źle Ci się wydaje. Moim zdaniem Take szuka akceptacji dla swojej MENTALNOŚCI gdzie popadnie i wcale nie jest taki chory, jak się wszystkim przedstawia, więc mam mu przyklaskiwać?

dostałam info od innej osoby kobietko. ;) Poczta pantoflowa działa tutaj idealnie. Mam wiele kont na róznych forach ale ten sam nick to rozumiem albo podobny ale take użył innego nicku a ty go znękałaś na nowym katolickim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, to szacunek, serio. :uklon: Mimo iż próba nawiązania jakiegoś kontaktu na takim forum jest raczej syzyfową pracą, to może choć jedną osobę uda Ci się nakłonić do użycia mózgu. :)

 

Nie zależy mi na tym i ja naprawdę szanuję katolików, ale wśród użytkowników tamtego forum są tacy fanatycy, że czasem można niezłą bekę pocisnąć :D Okropna jestem wiem... ale tutaj, w miejscu stworzonym z myślą o osobach psychicznie odchylonych od normy, są w ogólnym rozrachunku bardziej normalni ludzie niż tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, wątpię, żeby koleżanka specjalnie szukała take'a. On pisze bardzo charakterystycznie, poza tym jest dość oryginalny w swoich preferencjach. A cheiloskopia już dawniej wspominała chyba, że działa sobie na forum dla wierzących, może lubi bić się z koniem, nie wiem. Mamy jeszcze wolność jakąś w tym kraju (choć dziś prezydent pokazał, że niedługo standardy demokratyczno-prawne mogą być tylko wspomnieniem. :roll: ), więc co nam do tego, gdzie ona sobie siedzi po godzinach, hmm.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, to szacunek, serio. :uklon: Mimo iż próba nawiązania jakiegoś kontaktu na takim forum jest raczej syzyfową pracą, to może choć jedną osobę uda Ci się nakłonić do użycia mózgu. :)

 

Nie zależy mi na tym i ja naprawdę szanuję katolików, ale wśród użytkowników tamtego forum są tacy fanatycy, że czasem można niezłą bekę pocisnąć :D Okropna jestem wiem... ale tutaj, w miejscu stworzonym z myślą o osobach psychicznie odchylonych od normy, są w ogólnym rozrachunku bardziej normalni ludzie niż tam.

Nie ma ludzi zdrowych tylko niezdiagnozowani. Katolik może byc zaburzony podobnie jak ateista czy ktoś wierzący w ufo. :roll: Zaburzenie nie zalezy od wyznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałam info od innej osoby kobietko. ;) Poczta pantoflowa działa tutaj idealnie. Mam wiele kont na róznych forach ale ten sam nick to rozumiem albo podobny ale take użył innego nicku a ty go znękałaś na nowym katolickim forum.

 

A ja mam dwa konta na dwóch forach i nie po to, by kogoś śledzić. Nie zamierzam zresztą się tłumaczyć, bo Twoje irracjonalne przytyki odnośnie odmienności nicków po prostu mnie bawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, rozumiem, że dla ciebie to norma by to co tu piszesz wywlekac na inne forum i pisać o tobie tam? niezle tylko są ludzie co do takiego czegoś sie nie posuną i nie widzą w tym dobra pożywkę do rozrywki. mierzi mnie takie zachowanie wiec napisałam Ci to prosto z mostu. dla mnie koniec tematu. A i wiem, że ufac ci nie można dzięki temu co pokazałaś tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, kopac się z koniem ;) a co do bicia konia, to głodnemu chleb na myśli :mrgreen:

 

:D, ale kopanie to też bicie! Głodnej skojarzenia same do głowy przychodzą. :>

 

jetodik, najpierw skończ szkołę podstawową, żeby bardzo "przecientnych" byków nie robić. :> Wtedy możemy popisać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, rozumiem, że dla ciebie to norma by to co tu piszesz wywlekac na inne forum i pisać o tobie tam? niezle tylko są ludzie co do takiego czegoś sie nie posuną i nie widzą w tym dobra pożywkę do rozrywki. mierzi mnie takie zachowanie wiec napisałam Ci to prosto z mostu. dla mnie koniec tematu. A i wiem, że ufac ci nie można dzięki temu co pokazałaś tutaj.

 

Wiesz, dziewczynko, dla mnie internetowe fora nie stanowią sensu życia i nie zależy mi, by zdobyć tutaj zaufanie, poważanie czy cokolwiek innego w tej materii; zaglądam tutaj, by czasem zasięgnąć opinii innych użytkowników (bo są tutaj tacy, których zdanie biorę pod uwagę), czasem wywalić swoje żale, czasem z nudów, czasem podyskutować, a czasem - być może - komuś w jakiś sposób pomóc. W realnym świecie otaczam się ludźmi, którym ufam i którzy wiedzą, że i mi można ufać - i tyle w temacie.

Może gdybyś oderwała wzrok od zimnych ślepiów monitora, zobaczyłabyś, że w ogóle ufać ludziom w necie - ludziom anonimowym, przypadkowym - a ufać w realu to dwie rózne kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, :nono: ej nieładnie tak śledzić.

 

... i mówi to ta, która wie, kto miał konto na kobiety.net, kto się rozwiódł, kto z kim sypia... ;)

 

Wybacz Khaleesi, ale jeśli wydaje Ci się, że udzielam się tam po to, by śledzić naszego Take, to... źle Ci się wydaje. Moim zdaniem Take szuka akceptacji dla swojej MENTALNOŚCI gdzie popadnie i wcale nie jest taki chory, jak się wszystkim przedstawia, więc mam mu przyklaskiwać?

 

 

Nie chodzi o to po co tam jesteś , ale po co piszesz z taką żarliwością co on i gdzie pisze.

Zauważyłam że bardzo lubisz podnosić temperaturkę atmosferki :P

Chyba że to tylko miało na celu oświecić użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, że wierzący wykazują się tam ponadprzecietnym wyrozumieniem :]

 

Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 21:42 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz

***

 

Tutaj. :> Nawet odniosłem się do tego, bo ręce mi opadły, ale zdążyłeś poprawić, więc i ja wykasowałem swoje słowa. No, ale przed chwilą mnie zaczepiłeś, więc cóż mogę poradzić. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, rozumiem, że dla ciebie to norma by to co tu piszesz wywlekac na inne forum i pisać o tobie tam? niezle tylko są ludzie co do takiego czegoś sie nie posuną i nie widzą w tym dobra pożywkę do rozrywki. mierzi mnie takie zachowanie wiec napisałam Ci to prosto z mostu. dla mnie koniec tematu. A i wiem, że ufac ci nie można dzięki temu co pokazałaś tutaj.

 

Wiesz, dziewczynko, dla mnie internetowe fora nie stanowią sensu życia i nie zależy mi, by zdobyć tutaj zaufanie, poważanie czy cokolwiek innego w tej materii; zaglądam tutaj, by czasem zasięgnąć opinii innych użytkowników (bo są tutaj tacy, których zdanie biorę pod uwagę), czasem wywalić swoje żale, czasem z nudów, czasem podyskutować, a czasem - być może - komuś w jakiś sposób pomóc. W realnym świecie otaczam się ludźmi, którym ufam i którzy wiedzą, że i mi można ufać - i tyle w temacie.

Może gdybyś oderwała wzrok od zimnych ślepiów monitora, zobaczyłabyś, że w ogóle ufać ludziom w necie - ludziom anonimowym, przypadkowym - a ufać w realu to dwie rózne kwestie.

cheilo ja mam realne zycie tutaj zaglądam sporadycznie ale wszystko byłoby dobrze jakbym wymsiewała take z tobą nie? Ale nie dla mnie postąpiłaś po świńsku i napisałam o tym. Pewnych rzeczy sie nie robi jest coś takiego jak netykieta. Szanuj rozmówców po drugiej stronie to nie są boty tylko ludzie. co z tego, że nigdy go na oczy nie zobaczysz to znaczy, ze wszystko jest ok? Super ale przypomnij sobie wątek z Twoim udziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×