Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

zapisalam sie dzis na kurs japonskiego ktory bedzie prowadzony po angielsku w kazdy piatek zaraz po zajeciach juhu juz nie moge sie doczekac :105:

aaa i siedze wlasnie w czytelni gdzie dorwalam w koncu ,,metalowe materialy inzynierskie" dobrzanskiego ahhh w koncu! jaram sie ze o ja cie he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie ucieszylo mnie to ze michal sie zmartwil tym ze jestem chora chociaz wciaz nie mam pewnosci czy to nie dlatego ze moze stracic partnerke na laboratorium

no i pocieszyl mnie fakt iz nie tylko ja w piatek wieczor siedze nad elektronika jak ostatni przegryw

poza tym zlozylam dzis wniosek o stypendium i hajs ma przyjsc juz w listopadzie co cieszy motzno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie ucieszylo mnie to ze michal sie zmartwil tym ze jestem chora chociaz wciaz nie mam pewnosci czy to nie dlatego ze moze stracic partnerke na laboratorium

no i pocieszyl mnie fakt iz nie tylko ja w piatek wieczor siedze nad elektronika jak ostatni przegryw

poza tym zlozylam dzis wniosek o stypendium i hajs ma przyjsc juz w listopadzie co cieszy motzno

:)) jak fajnie przeczytac ze komus sie udaje :) uznajmy ze czytanie tego i podobnych postow sprawilo mi dzis i nie tylko radosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie ucieszylo mnie to ze michal sie zmartwil tym ze jestem chora chociaz wciaz nie mam pewnosci czy to nie dlatego ze moze stracic partnerke na laboratorium

no i pocieszyl mnie fakt iz nie tylko ja w piatek wieczor siedze nad elektronika jak ostatni przegryw

poza tym zlozylam dzis wniosek o stypendium i hajs ma przyjsc juz w listopadzie co cieszy motzno

:)) jak fajnie przeczytac ze komus sie udaje :) uznajmy ze czytanie tego i podobnych postow sprawilo mi dzis i nie tylko radosc :P

 

dziekuje! ale to nie jest tak ze cos sie samo udaje - ja po prostu bardzo sie staram i pracuje nad soba zeby cokolwiek sie udalo :~)

 

dzis radosc mi sprawily buly jogurtowe i fakt ze dobra znajoma do mnie sama zagadala to bylo po prostu mile z jej strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×