Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra!

Ja wiem, jestem z nerwicy natręctw ale muszę, muszę komuś to napisać...

Dziś się nieźle popłakałem. Tak tak, dziwne jak na faceta w moim wieku. Zaczęło się od czwartku.... Trzeci dzień mam zły humor... Czuję się strasznie, jestem ciągle naładowany. Studia, praca, wszystko się nakłada... Tu jeszcze wizyta u lekarza, no i kochana nerwica. Jak trudno czasami wszystko pogodzić...

A do tego ta osoba na której mi zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze siebie. Mam dosyć tego życia. Ciągle robie głupoty. Ostatnio zaczęłam studia. Drugi raz. I okazuje się, że drugi raz rzucę. Dlaczego? Bo sobie nie radzę.. z czym? Z chodzeniem. Jaką idiotką trzeba być, żeby rzucić dwa razy studia bo się nie chodzi? Dlaczego nie chodzę? Bo się boje. Ot. Takie to proste. Bo się boję do tego stopnia, że chce mi się rzygać, trzęse się, płaczę, nie mogę jeść, nie mogę spać. Boje się grupy, boję się profesorów, boje się wszystkiego. Wraca mi ta pieprzona fobia ze szkoły.. to samo. identyczne. Już opuściłam 5 dni. 5 dni z 2tygodni. Chyba nie mam po co tam wracać co? Co ja mam zrobić.. Nie mam nawet z kim pogadać.. Tata pije. Teraz będzie miał jeszcze lepszy powód - mnie i moje rzucone studia. Sam powiedział, że ja powinnam być inny od rodzenstwa, lepsza, ja powinnam skonczyć studia i tak dalej.. A oni tu wszyscy albo piją albo ćpają. A ja mam się trzymać.. Kiedy ja nie mam siły, ja sobie sama ze sobą nie radzę. Jak jeźdze autobusami to zaczynam wyć! Dosłownie wyć. Przecież to idiotyczne. Przez te ostatnie 2 tygodnie jedyne o czym mysle to samobójstwo. Nie widze wyjścia z sytuacji. Nie mam przyszłosci. Nie widze swojej przyszłosci.. Przecież jak nie skoncze studiów to co zrobie ze sobą? Jak teraz je rzucę to co zrobię? Nie mam pojęcia. Z jednej strony czuję ogromną presje i nacisk na te studia i że to jedyne wyjście a z drugiej mam to wszystko tak głęboko gdzieś, że nie wiem.. Mam dosyć siebei! Mam dosyć. nie wiem co mam zrobić. Nie wiem.. Do tego czuję się tak winna, tak mi wstyd za moją głupotę i lenistwo, że mam ochotę coś sobie zrobić. nie mogę na siebie patrzeć, nie chce mi się zyć.. co mm zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimow_aaa,

Prawdopodobnie cierpisz na fobię szkolną i fobię społeczną a to jest choroba,jak każda inna

i nie jest to powód,żeby siebie nienawidzić,bo nie jesteś niczemu winna.Możesz teraz wziąć np.

zaświadczenie od psychologa i starać się o indywidualny tok studiów a nawet,jeżeli przerwiesz

te studia,to nic się złego nie stanie.Wiem,że są ludzie bez studiów,którzy sobie lepiej radzą

w życiu,niż ci,którzy ukończyli kilka kierunków..studia tutaj o niczym nie przesądzają.

Ważniejsze jest,żebyś robiła teraz to,co naprawdę chcesz robić,bez presji i bez przymusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×