Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie Wszysycy Nerwicowcy :))


marttusia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chcaialbym wiedziec jak mozna zapomniec o nerwicy?

 

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 10:53 pm ]

ja nie moge o tym nie myslec kiedy tylko poczuje ze cos mnie boli tlumacze to sobie tym ze to wlasnie przez to i zaczynam czuc sie jeszcze gorzej czuje sie jakbym milala zemdlec no i prawie tak sie dziej bo nie moge sie wtedy posdniesc wyjsc z domu:( jak to zwalczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czuje ze gdy tylko zaczynam cos mowic nikogo to nie obchodzi mam wrazenie ze skupaim sie tylko na sobie cgoruje juz od roku ale jest coraz gorzej najgorsze sa te okropne ataki a na wszystko reaguje placzem kiedy po raz pierwszy przyjechalo do mnie pogotowie nie moglam uwierzyc ze mnie to spotkalo nie chcialam wiezrzc ze to ja dlaczego? ja nie mam sily czasem mam mysli samobojcze a zycie perzeciez jest piekne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja choruje od 4 lat, i nie jest to łatwe , ja też się często poddaje ,ale tak nie można masz racje życie jest piękne ,jak musisz to sobie popłacz ja płacze bardzo często i nieraz pomaga rozładowuje złą energie ,ja do tej pory nie mogę uwierzyć i pogodzić się z tym że mnie to spotkało i dlatego też tutaj jestem ,jesteśmy tu razem i możemy sie zrozumieć inaczej niż osoby które są zdrowe ,nie poddawaj się i pisz jak potrzebujesz. Trzymaj się cieplutko i głowa do góry:) I nie jesteś sama bo w końcu ktoś się odezwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×