Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, W sumie wniosek był Taki, że bojam się co się zdarzy, że bojam się utraty kontroli i bojam się, że mi się pogorszy przez terapię, no i poranek też nie jest moim najlepszym momentem w ciągu dnia... Ech taki głupol ten mój mózg.

Nam się w te upały nic nie stanie Kochana, bo jeszcze serducha dają radę, co nie znaczy że możemy jogging uprawiac w taką pogodę... ;)

 

mirunia, oj jak dawno nie jadłam jaglanej, muszę sobie jutro na śniadanko zrobic z owocami. :105: Kusi mnie ta zupa renklodowa, ale następnym razem, bo renklody mam tylko 3, to nie poszaleję. :D

No trochę aktywności było, teraz schowałam się w chałupie, wylegnę dopiero na wieczór.

 

DarkMaster, Heloł! :papa:

 

Zabieram się za te jagodzianki, liczę się z porażką, bo pierwszy raz w życiu, a i ręki do drożdżowych nie mam... Piekarnik w ten gorunc nie jest też najlepszym pomysłem, ale uparłam się, w końcu jagody się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko Spamiarze :mrgreen:

 

Ja miałam całą nockę z głowy przez upał :bezradny: no nie dało się spać :pirate:

o 5 rano miałam ochotę wyjść pobiegać, bo fajny chłód na dworze, ale powstrzymałam się z realizacją pomysłu :mrgreen:

po 7 ogarnęłam się i poszłam do Stonki po zakupy, wróciłam, zjadłam śniadanie i padłam spać na 3h :mrgreen:

Teraz męczę magisterkę…ani trochę mi się nie podoba to co do tej pory napisałam, ale niech będzie, bo nic mądrzejszego nie wymyślę w te upały z rozpływającym się mózgiem :lol: a wypadałoby skończyć chociaż część teoretyczną, którą miałam oddać promotorce do czerwca :mhm:

 

kosmostrada, zazdraszczam owocowego raju :P u mnie na stanie tylko borówki :P ale chyba wyskoczę jeszcze po jakieś banany :mrgreen:

 

platek rozy, no niestety taka pogoda nie jest dobra dla 'sercowców', jak jestem w pracy to co chwilę słyszę jeżdżące karetki…pełno zasłabnięć itp. Jak nie ma konieczności to lepiej nie wychodzić ;)

 

mirunia, na ochłodę nie zimny prysznic, tylko właśnie ciepły ;) po wyjściu spod zimnego prysznica organizm musi się naprodukować energii, żeby wyrównać temperaturę przez co jest nam gorąco, a jak machniesz ciepły, to organizm sam się zacznie chłodzić, żeby wyrównać temperaturę ;)

 

Bawcie się ładnie a ja uciekam tworzyć tekst o ubytkach w przegrodzie międzykomorowej :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj rozum śpi.

 

Oglądam oferty nadruków z logiem reklamowym, chciałam zamówić koleżance ołówki z imionami i datą ślubu :great: Będzie mogła rozdawać rodzinie i znajomym :great: Bo ja to wiecie, pierwszy ołówkowy krejzol RP.

 

Dzisiaj jeszcze umyć gufkę i do pani na lekcję. W sumie dużo czasu nie mam...

 

Ale mi się pierdoły dzisiaj śniły nieziemskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacząć stosować jakieś kremy nawilżające czy natłuszczające. Zupełnie się na tym nie znam, do tej pory było mi dobrze, gdy odświeżałem ciało dawką wody bieżącej i mydłem bądź innym żelem. Tymczasem obecne upały powodują, że moczę się 4-5 razy dziennie i jakiś taki suchy się staję, bo paruję masowo. ;( Wrrrrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mmmmmm, piękne te Twoje bułeczki Kosmuniu!!! :105::105::105:

Zawsze wiedziałam, że "pierwsze razy" wychodzą najlepiej... ponoć ten co się uczy grać w karty, też najczęściej wygrywa. :D

Możesz je polukrować skoro ciasto mało słodkie, a jagódki trochę kwaśne.

Przyznam Ci się, że jeszcze nie robiłam bułeczek drożdżowych, babkę tak.

 

Zamknęłam balkon, bo żar pakuje się do chałupy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Jestem dumna i blada. :D Wyszło mi 19 bułeczek, to zamrożę, bo tyle nie przejemy.

 

cyklopka, fajny pomysł z tymi ołówkami!

 

bonsai, Co by jakiejś alergii nie dostac, jak niczego dotąd nie stosowałeś, kup sobie zwykły tradycyjny krem nivea i nasmaruj ciałko.

 

Purpurowy, Cześc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ómarłam :P

nawet sobie motywacyjny kubas wzięłam, żebym zaraz Macbooka razem z moją magisterką przez okno nie wyrzuciła

https://drive.google.com/file/d/0B5BA-LxWAXZeMmI1dnpqU0RxNFU/view?usp=sharing

Skończę ten podrozdział i przerwa bo się roztapiam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jakie piekne buleczki :105::105: oj zjadlabym jakem fitka ! :mrgreen::105:

 

bonsai, ja uzywam balsamu z isany takiego bez zapachu w bialej buteleczce a czasami kupuje maselka do ciala z bielendy , lubie to z bawelna :105:

 

Upal nieziemski , lezalam i troche czytalam ale nawet to meczy bo sie ciezko skupic.

Gacioszki dzinsowe upralam i na jutro bede miala jak znalazl :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja mam biale ;)

 

Witajcie Kochani:**********

Przez wczorajsze niejedzenie jako ze w upal mi sie kompletnie nie chce , dzis nad ranem spadl mi cukier i dojsc do siebie nie moge.

Uaaaaaaa :why:

Upal nie odpuszcza niestety , mirunia faktycznie ugotujemy sie jak te jajeczka :bezradny::bezradny::bezradny:

 

Nie chce mi sie isc do sklepu a musze po pieczywko ---dzis moj chlebek ciemny w piekarni maja i musze kupic .

 

kosmostrada Kochana napisz jak po terapii :********* ja mamz a tydzien.

Ja bym chciał mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ludzi pogrzało od tego upału.

W domu awantura, na fesjbuku boruta, bo nie wypaliła wycieczka z ładnymi kolegami, i kolegę-który-się-ma-za-głównego-organizatora szlag trafił, że nic się ostatnio nie udaje, na co jacyś nadgorliwcy z drugiego fanklubu zaczęli nas rozstawiać, co myśmy powinni robić w naszym fanklubie. :roll:

Pogrzało ludzi od tego upału...

Otwieram piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni upalow i nie bede miala sil by wstac z lozka.Juz w ciagu dnia na nim poleguje.Jestem niewyspana i zla.

Nie wiem czy tylko ja sie tak czuje ze musze polegiwac w ciagu dnia????

 

Witajcie Kochani:*********

 

Nie mam sil. Niech ten ukrop sie wreszcie skonczy.

 

JERZY62, :******** jak sie masz?

 

Ja zaraz do Madzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ostatnio zwierząt zmieniło nazwę.

Wilk grzywiasty-Pampasowiec grzywiasty.

Margaj-ocelot nadrzewny.

Kot Argentyński-Ocelot Argentyński ?

Pies Leśny-Pakożer Leśny.

Stenpok-Antylopik Zwyczajny.

Kolpeo-Nibylis Andyjski.

Lis siwy-Nibylis drobnozębny.

Lis wyspowy-Urocyjon wyspowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk - nibychłop piersiasty

 

 

Dzień dobry Spamowicze!

 

platek rozy, musimy wytrzymać, wiem, ja też zła już jestem, bo praktycznie przesiedziałam cały urlop w domu, a miałam plany wyjściowe, rowerowe, spacerowe i :bezradny: doopa!

Cały czas tylko wymyślam sposoby chłodzenia się i przeżycia do wieczora. Zdarza mi się, że na pół godziny się położę, ale też mi źle i duszno.

Dobrze, że jakoś sypiam w nocy, chociaż dzisiejszej budziłam się kilka razy.

Wczoraj w ogóle nie wychodziłam z domu. :bezradny: Teraz byłam po pieczywko i mam już dość!

 

Dobrego dnia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×